Toernooien

Thuis-toernooien:

Meer informatie over het thuistoernooi 2019 volgt zsm.

Uit-toernooien:
Hieronder zijn de uittoernooien van de teams per leeftijdscategorie gerangschikt. De vetgedrukte toernooien zijn bevestigd, de doorgestreepte toernooien zaten vol en daarvoor is nog geen alternatief aangevraagd, en de "gewone" toernooien zijn in aanvraag maar nog niet bevestigd.

  • Geldrop MO19-1
     8 en 9 juni Bocholtz
       

     

    Geldrop MO17-1
       
       

     

  • Geldrop JO19-1
       
       

     

    Geldrop JO19-2
       
       

     

    Geldrop JO19-3
     8 juni de Valk
       

     

    Geldrop JO19-4
       
       

     

  • Geldrop JO17-1
       
       

     

    Geldrop JO17-2
       
       

     

    Geldrop JO17-3
       
       

     

    Geldrop JO17-4
     16 juni Maarheeze
     29 juni  DVS

     

    Geldrop JO17-5
       
       

     

  • Geldrop JO15-1
    12 januari   VV Scharn
     8 juni  De Valk

     

    Geldrop JO15-2
     8 juni De Valk
       

     

    Geldrop JO15-3
     8 juni De Valk
     14 juni SV Lierop

     

    Geldrop JO15-4
       
       

     

    Geldrop JO15-5
     8 juni Spoordonkse boys(Oirschot)
     14 juni SV Lierop

     

    Geldrop JO15-6
       
       

     

  • Geldrop JO13-1
     13 januari VV Scharn 
     2 juni  Schijndel

     

    Geldrop JO13-2
     15 juni Blauw Geel`38 (Veghel)
     22 juni DVS (Aalst)

     

    Geldrop JO13-3
     9 juni Stiphout vooruit
       

     

  • Geldrop JO12-1
     9 juni  De Valk
    15 juni  DVS

     

    Geldrop JO12-2
       
       

     

    Geldrop JO12-3
    1 juni ZSV Deurne
     8 juni Brabantia
    15 juni DVS

     

    Geldrop JO12-4
     8 juni  Braakhuizen
       

     

  • Geldrop JO11-1
       
       

     

    Geldrop JO11-2
     8 juni Braakhuizen 
     15 juni  Mifano

     

    Geldrop JO11-3
     1 juni RKSV Heeze
     8 juni   Braakhuizen

     

    Geldrop JO11-4
     8 juni Braakhuizen
       

     

    Geldrop JO11-5
     1 juni RKSV Heeze
     8 juni Braakhuizen
    15 juni  Mifano

     

  • Geldrop JO10-1
     9 juni  Stiphout vooruit
     15 juni  SV Someren

     

    Geldrop JO10-2
     1 juni RKSV Heeze
     8 juni Stiphout vooruit
     15 juni Mifano
     22 juni Rhode (Sint Oedenrode)

     

    Geldrop JO10-3
     1 juni Den Dungen
     8 juni Brabantia
    15 juni Maarheeze
    22 juni  Rhode (Sint Oedenrode)

     

    Geldrop JO10-4
     8 juni Braakhuizen
     15 juni Mifano
    22 juni Rhode (Sint Oedenrode)

     

    Geldrop JO10-5
     15 juni Mifano 
       

     

  • Geldrop JO9-1
     01 juni Heeze 
     08 juni Braakhuizen
    15 juni Someren

     

    Geldrop JO9-2
     01 juni Heeze 
       
       

     

    Geldrop JO9-3
     01 juni Bekerfinale
     08 juni  Braakhuizen
    15 juni Maarheeze

     

    Geldrop JO9-4
     01 juni Heeze
       

     

    Geldrop JO9-5
     08 juni Stiphout Vooruit
       

     

    Geldrop JO9-6
     8 juni Braakhuizen
     15 juni Someren

     

  • Geldrop JO8-1
     01 juni Heeze 
    09 juni Stiphout vooruit
    16 juni  Mifano

     

    Geldrop JO8-2
    01 juni Heeze
    08 juni Braakhuizen
    16 juni Mifano

     

    Geldrop JO8-3
     01 juni Heeze
     08 juni Braakhuizen
    16 juni  Mifano

     

    Geldrop JO8-4
     01 juni Heeze
     08 juni Stiphout vooruit
    15 juni SV Someren
    22 juni FC Oda (Weert)

     

  • Geldrop JO7-1 en 2
     10 juni  De Valk
     16 juni Mifano
    22 juni Woenselse boys

     

    Geldrop JO7-3 en 4
     10 juni De Valk
     16 juni  Mifano
    22 juni Woenselse boys

     

  • Geldrop Droppels-1
       
       

     

    Geldrop Droppels-2
       
       

     

    Geldrop Droppels-3