Geldrop doet zich tekort in Susteren

Geschreven door De plaatsvervangend verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Op een winderig en regenachtig Sportpark Suestra is het Geldrop niet gelukt om de 3 punten mee naar huis te nemen,
het had bijna de gehele wedstrijd een overwicht, maar 2 onoplettendheden van deze jonge ploeg bracht ze toch aan het wankelen,
uiteindelijk moest er een grove keepersfout aan te pas komen om alsnog 1 punt veilig te stellen.

Geldrop startte uitstekend tegen een defensief spelend Susteren, met verzorgd veldspel werd de tegenstander ver van eigen doel gehouden, de eerste echte kans kwam na een kwartier spelen, toen Pieschel zich vrij speelde en zijn schot maar net naast zag gaan, 10 minuten later was het Lars de Haas die vanuit een corner op de lat kopte, Susteren zette daar slechts wat lange ballen tegenover, maar deze brachten geen enkel gevaar, Geldrop stond steeds goed om dit eventuele gevaar in de kiem te smoren.

Na 35 minuten was het dan toch raak, de inspeelpas van v Malten werd door Nordin de Kort uitstekend behandeld en hij zette met een prachtig steekballetje Geldrop spits Ron Jansen vrij voor het doel, het was voor hem dan ook een koud kunstje om de 1-0 voor Geldrop op het scorebord te laten zetten. De ideale stand voor de groenwitters, want nu zou Susteren wel moeten komen en dat bood weer perspectief voor hun snelle aanvallers, echter veel verder dan 2 corners kwamen de mannen van trainer Frank de Haan niet, maar dat was ook weer net genoeg om de gelijkmaker te produceren, bij een laag ingeschoten hoekschop werd even niet opgelet en het was Hofmans die de bal in een tijd binnenschoot,
Ruststand 1-1

Na de thee was het Susteren die de Geldrop verdedigers opnieuw lieten schutteren, toen een verre inworp door iedereen werd gemist en het opnieuw Hofmans was, die de bal uiterst koel in de verre hoek schoot.
Geldrop stond erbij en keek ernaar, hoe was het toch mogelijk dat de tegenstander slechts 3 x voor de goal komt en toch een voorsprong had,
het was even slikken, maar de groenwitters pakte de draad weer prima op en speelde nu vol op de aanval, Susteren werd met de rug tegen de muur gezet, echter tot grote kansen kwam het alsnog niet, dit in tegenstelling tot de tegenstander die nu hun favoriete spelletje konden spelen en volop loerden op een counter, een van deze counters had Geldrop de das om kunnen doen, toen Storken vrij voor v Gestel opdook, maar zijn bal net aan de verkeerde kant van de paal langs zag rollen.

Geldrop bracht met Samuels en Lanen nog 2 frisse aanvallers in het veld en bleef jagen op de gelijkmaker, vooral Stijn Lanen bracht veel dreiging met zijn acties, echter kwamen de voorwaartse van Geldrop net steeds een teentje te kort om te kunnen scoren.
Het was uiteindelijk keeper Derksen die Geldrop aan een dikverdiend punt hielp, bij een lange bal van Vroenhoven leek er niets aan de hand en kon hij de bal makkelijk verwerken, echter tot ieders verbazing liet hij de bal op de grond vallen en was het Pieschel die er als de kippen bij was en deze fout afstrafte, door de bal binnen te tikken.
Een eindstand waar beide trainers uiteindelijk ontevreden over waren, Frank de Haan van Susteren vond dat ondanks een overmacht van Geldrop zij de wedstrijd hadden moeten beslissen uit de counter van Storken, van den Eeden van Geldrop zag zijn ploeg eigenlijk prima spelen, maar 2 onnodige doelpunten weggeven.