Selectie geniet van voetbalquiz

Geschreven door De Verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Op vrijdagavond 29 maart stond voor onze selectie (Geldrop 1 en 2) de 4e teambuildingsactiviteit van het seizoen op het programma.

Na een succesvolle karaokeavond, een etentje bij Irodion Geldrop en een weekend Antwerpen, organiseerde deze keer de seniorenselectie activiteitencommissie een voetbalquiz.

Alvorens de quiz van start ging, was er gezorgd voor pizza, waar iedereen zichtbaar van genoot. Vervolgens werd er in teams van drie of vier personen fanatiek gestreden, met als doel natuurlijk een zo hoog mogelijke klassering. Na vijf spannende rondes die ieder bestonden uit 15 vragen, bleken Nico de Kort, Wouter en Luuk Verstraaten over de meeste voetbalkennis te beschikken en mochten zij zich dus winnaar van de quiz noemen.

Het was wederom een zeer geslaagde avond, met dank aan Ruud den Boer, Peer Danielzik, Joep van Vroenhoven, Joep van der Velden en Frank Baas voor de organisatie!