Geldrop wint oefenduel van Rhode

Geschreven door De Verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Geldrop heeft donderdagavond 28 maart een oefenduel tegen Rhode met 1-2 gewonnen.

De ploeg van Pierre van den Eeden kwam na 7 minuten met 1-0 achter toen Rhode-spits Kyon Brus een voorzet vanaf rechts tegendraads binnenkopte, Binnen het kwartier kwam Geldrop weer op gelijke hoogte. Wessel van Moorsel schoot namelijk van afstand raak: 1-1. Een terechte tegentreffer, want de groenwitten hadden het betere van het spel in de eerste helft.

Na rust werden er meerdere wissels doorgevoerd, maar dat weerhield Geldrop er niet van om te blijven voetballen. Damian Samuels tekende in de 72e minuut vervolgens dan ook voor 1-2, nadat hij twee minuten eerder zijn uithaal op de lat uiteen zag spatten. Hierdoor werd het oefenduel in Sint-Oedenrode met winst werd afgesloten.

Geldrop 1 kan zich nu gaan voorbereiden op de uitwedstrijd tegen De Valk 1, die op zondag 7 april gepland staat. De aftrap is om 14.30 uur op sportpark ‘t Valkennest.