Wouter Verstraaten komt selectie versterken

Geschreven door De Verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Wouter Verstraaten (22) keert na mooie voetbalavonturen bij PSV, FC Eindhoven en in Amerika bij Pacific Tigers en Portland Timbers, waar hij ook 3 jaar studeerde, per direct terug bij onze vereniging. De verdediger is te spreken over de huidige sfeer en het niveau binnen de selectie en kijkt er daarom naar uit om zijn carrière bij Geldrop voort te zetten. Wouter zal in de tweede seizoenshelft ook wedstrijden gaan spelen voor onze club.

Verstraaten speelde tot 2004 in de jeugd bij Geldrop en is dus geen onbekende. Leuke bijkomstigheid is dat ook broer Luuk in de selectie speelt en vader Peer bekleedt verschillende functies binnen het bestuur van onze vereniging.

Afbeelding kan het volgende bevatten: 1 persoon, glimlacht, nacht