Oefenwedstrijden Geldrop 1 en 2

Geschreven door De Verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Nu er afgelopen zondag 6 januari in onze kantine geproost is op een mooi nieuw (sport)jaar tijdens de nieuwjaarsborrel en onze selectie (Geldrop 1 en 2) inmiddels hun eerste twee trainingen na de winterstop hebben afgewerkt ter voorbereiding op hopelijk een succesvolle tweede seizoenshelft, leek het ons een goed moment om het oefenprogramma van Geldrop 1 en 2 bekend te maken.

Oefenprogramma Geldrop 1:

Dinsdag 8 januari: Geldrop 1 - Best Vooruit 1, aanvang om 20.00 uur.

Dinsdag 15 januari: Geldrop 1 - Tivoli 1, aanvang 20.15 uur.

Oefenprogramma Geldrop 2: 

Dinsdag 8 januari: Geldrop 2 - Oirschot Vooruit 2, aanvang 20.00 uur.

Voor zowel Geldrop 1 als Geldrop 2 start de competitie weer op zondag 20 januari. Geldrop 1, dat nu op een verdienstelijke 6e plaats staat in de 1e klasse D, speelt dan thuis om 14.30 uur tegen het prima presterende ZSV Zeilberg 1. De ploeg uit Deurne bezet namelijk momenteel de 3e plaats. Geldrop 2 kan met een huidige 3e plaats in de reserve Hoofdklasse A eveneens terugkijken op een goede eerste seizoenshelft. Trainer Jeroen van Gils en zijn mannen kunnen de ontmoeting met nummer vier Dongen 2 op diezelfde zondag, aanvang 11.00 uur op Sportpark De Kievit, dus met vertrouwen tegemoet zien.

Onze selectie hoopt tijdens de tweede helft van de competitie weer op uw steun!