Mark Werts in topscorersklassement Eindhovens Dagblad

Geschreven door De Verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Mark Werts, speler van Geldrop 1, en tevens aanvoerder staat in het topscorersklassement van het Eindhovens Dagblad (ED). In de 1e klasse bezet de middenvelder met vijf doelpunten in vijf gespeelde wedstrijden een gedeelde 1e plaats samen met Arne van Geffen (SV Deurne), Davy Althuizen (ZSV Zeilberg), Moreno Koenders (RKVV Brabantia), Jorg van Galen (RKSV Heeze), Ivo Moerenhout (RKSV Heeze). Werts wist te scoren in de duels tegen Venlosche Boys (twee keer), EHC (twee maal) en afgelopen zaterdag tegen Chevremont tekende hij aan voor zijn vijfde treffer van dit seizoen.

Een mooi begin Mark, we hopen dat er nog vele doelpunten van jou en natuurlijk ook van het hele team mogen volgen!

Voor de geïnteresseerden: Klik op deze link om de topscorerslijsten van de andere klassen in het Brabantse amateurvoetbal te bekijken.