• Training Aanwezig Tijd Kleedkamer
    Dinsdag 18:45 19:00-20:15 8 / 10
    Donderdag 18:45 19:00-20:15 8 / 10

     

    Datum S W Wedstrijd Aanvang Aanwezig Opmerkingen
    02-02-2019 O T vv Geldrop JO17-4 13:15 12:30 verzamelen in de kleedkamer
    09-02-2019 C U Audacia MO19-1 11:15 09:45 verzamelen bij ingang vvGeldrop
    16-02-2019 C T ST FC Eindhoven AV/RPC MO19-1 13:00 12:15 verzamelen in de kleedkamer
    23-02-2019           inhaal
    02-03-2019           VRIJ
    09-03-2019 C U SCG'18 MO19-1 13:00 11:30 verzamelen bij ingang vvGeldrop
    16-03-2019 C T Nevelo MO19-1 13:00 12:15 verzamelen in de kleedkamer
    23-03-2019 C U VCB MO19-1 15:00 13:15 verzamelen bij ingang vvGeldrop
    30-03-2019           inhaal
    06-04-2019 C U Best Vooruit MO19-1 14:45 13:30 verzamelen bij ingang vvGeldrop
    13-04-2019 C T SV BLC MO19-1 13:00 12:15 verzamelen in de kleedkamer
    20-04-2019           VRIJ
    27-04-2019           nhaal
    04-05-2019 C U Zwaluw VFC MO19-2 13:00

    11:30

    verzamelen bij ingang vvGeldrop
    11-05-2019 C T OJC ROSMALEN MO19-1 13:00 12:15 verzamelen in de kleedkamer
    18-05-2019 C U Jong Brabant MO19-1 13:00 11:30 verzamelen bij ingang vvGeldrop
    25-05-2019 C T Oisterwijk MO19-1 13:00 12:15 verzamelen in de kleedkamer
    28-05-2019           Hemelvaartsdag

    S(oort): C=Competitie, B=Beker, O=Oefen, T=Toernooi, Tr=Trainen
    W(aar): T=Thuis, U=Uit

    Raadpleeg in geval van mogelijke afgelastingen het weekprogramma.

    Bijzonderheden:

  • Datum S W Wedstrijd Vervoer
    09-02-2019 C U Audacia Caroline, Janneke, Nina
    09-03-2019 C U SCG'18 Senna, Talitha, Vera
    23-03-2019 C U VCB Benedicte, Daphne, Emma
    06-04-2019 C U Best Vooruit Caroline, Janneke, Jessie
    04-05-2019 C U Zwaluw VFC  Laura, Marit, Mellanie
    18-05-2019 C U Jong Brabant Nina, Senna, Talitha
             
            Elke uitwedstrijd rijden twee van de drie leiders: Fred, Johan, Sander

     

Teamfoto

Spelers:
Senna Bakermans, Marloes Bergsma, Denise van den Broek, Daphne Cremers, Janneke Engelen, Rinske Fredriks, Nina Jacobs, Benedicte Kinsungila, Talitha van Kollenburg, Emma Lijkema, Vera Linders, Caroline Nelissen, Sanne Noijen, Mellanie Verdel, Marit van der Weegen, Jessie de Windt, Laura Wouters

Trainer:
Sander Noijen, Johan van den Broek, Fred Fredriks

Leider:
Sander Noijen, Johan van den Broek, Fred Fredriks, Sabine Ronde, Lieke van Veghel