Periodeprogramma

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter
Zaterdag 26 augustus 2017
O Geldrop 1 - van 17:00 tot 20:00 uur 17:00 Geldrop-Mierlo Cup
O Geldrop JO19-1   van 17:00 tot 20:00 uur 17:00 Geldrop-Mierlo Cup
Woensdag 30 augustus 2017
O Gemert 2 - Geldrop 2 20:00  
Donderdag 31 augustus 2017
O Geldrop JO13-1 - UNA JO13-1 19:00  
Zaterdag 2 september 2017
B Geusselt Sport 1 - Geldrop 1 19:00  
B RKSV Heeze JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:45  
B Maliskamp JO19-1 - Geldrop JO19-2 14:30  
B Braakhuizen JO17-1 - Geldrop JO17-1 12:45  
B Nuenen JO17-1 - Geldrop JO17-2 13:45  
B Geldrop JO17-3 - EMK JO17-1 15:00  
B Geldrop JO17-4 - RPC JO17-4 15:00  
B Geldrop JO17-5 - SJO Juventud JO17-1 15:00  
B Geldrop JO17-6 - RKSV Heeze JO17-3 15:00  
B SC 't Zand MO17-2 - Geldrop MO17-1 14:30  
B FC Eindhoven JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:00  
B Geldrop JO15-2 - RKSV Heeze JO15-2 13:00  
B BMC JO15-2 - Geldrop JO15-3 13:00  
B Nuenen JO15-6 - Geldrop JO15-4 12:15  
B Geldrop JO15-5 - RPC JO15-3 13:00  
B EMK JO15-4 - Geldrop JO15-6 13:00  
B Reusel Sport/CoTrans MO15-1 - Geldrop MO15-1 13:15  
B Geldrop JO13-1 - OJC ROSMALEN JO13-1 12:00  
B Nuenen JO13-6 - Geldrop JO13-3 11:00  
B RPC JO13-5 - Geldrop JO13-4 11:45  
B Geldrop JO13-5 - Nuenen JO13-5 11:30  
B Geldrop JO12-1 - Dommelen JO12-1 11:30  
B BMC JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:15  
B St Mich.Gestel JO11-1 - Geldrop JO11-2 09:00  
B Geldrop JO11-3 - DOSKO'32 JO11-2G 10:00  
B Geldrop JO11-4 - RKSV Heeze JO11-4G 10:00  
B RPC JO11-4 - Geldrop JO11-5 10:15  
B Geldrop JO11-6 - EMK JO11-4 10:00  
B Geldrop JO11-7 - BMC JO11-6 10:00  
B Geldrop JO9-1 - RPC JO9-1 09:00  
B Geldrop JO9-2 - Braakhuizen JO9-1 09:00  
B Geldrop JO9-3 - Woenselse Boys JO9-2 09:00  
B Geldrop JO9-4 - Braakhuizen JO9-2 09:00  
B FC Eindhoven AV JO9-4 - Geldrop JO9-5 09:15  
B SJO Juventud JO9-2 - Geldrop JO9-6 09:00  
B DBS JO9-9 - Geldrop JO9-7 09:00  
B Geldrop JO9-8 - Tivoli JO9-2 09:00  
B De Valk JO9-3 - Geldrop JO9-9 09:30  
Zondag 3 september 2017
B Geldrop 2 - FC Cranendonck 2 11:45  
B Geldrop 4 - Braakhuizen 4 10:30  
B DOSL 2 - Geldrop 5 12:00  
B Geldrop 6 - Braakhuizen 6 12:30  
B Braakhuizen 9 - Geldrop 7 11:00  
Woensdag 6 september 2017
O Rhode 2 - Geldrop 2 19:45  
Zaterdag 9 september 2017
B Geldrop JO19-1 - Nuenen JO19-2 15:00  
B Geldrop JO17-1 - RPC JO17-1 15:00  
B Geldrop JO17-2 - WODAN JO17-1 15:00  
B Nuenen JO17-8 - Geldrop JO17-3 13:45  
B DVS JO17-3 - Geldrop JO17-4 15:00  
B Nuenen JO17-6 - Geldrop JO17-5 13:45  
B SJO Juventud JO17-2 - Geldrop JO17-6 10:00  
B Geldrop MO17-1 - RPC MO17-1 15:00  
B Geldrop JO15-1 - RKSV Heeze JO15-1G 12:00  
B De Raven JO15-1 - Geldrop JO15-2 13:00  
B Geldrop JO15-3 - SBC JO15-2G 13:00  
B Geldrop JO15-4 - Tongelre JO15-1 13:00  
B DVS JO15-4 - Geldrop JO15-5 13:15  
B Geldrop JO15-6 - Nuenen JO15-4 13:00  
B Dommelen JO14-1 - Geldrop JO14-1 13:00  
B Geldrop MO15-1 - RPC MO15-1 11:30  
B Emplina JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30  
B Geldrop JO13-3 - Braakhuizen JO13-3 11:30  
B Geldrop JO13-4 - Tivoli JO13-1 11:30  
B RKSV Heeze JO13-3 - Geldrop JO13-5 10:15  
B DVS JO12-2 - Geldrop JO12-1 11:45  
B Geldrop JO11-1 - SV Budel JO11-1 10:00  
B Geldrop JO11-2 - RPC JO11-1 10:00  
B Woenselse Boys JO11-4 - Geldrop JO11-3 10:15  
B SV Budel JO11-6 - Geldrop JO11-4 09:45  
B Geldrop JO11-5 - Dommelen JO11-3 10:00  
B EFC JO11-7 - Geldrop JO11-6 10:30  
B SBC JO11-11G - Geldrop JO11-7 10:15  
B Brabantia JO9-1 - Geldrop JO9-1 10:15  
B EMK JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:15  
B Tongelre JO9-1 - Geldrop JO9-3 09:15  
B Tongelre JO9-2 - Geldrop JO9-4 09:15  
B Geldrop JO9-5 - DVS JO9-3 09:00  
B Geldrop JO9-6 - Tivoli JO9-1 09:00  
B Geldrop JO9-7 - Woenselse Boys JO9-3 09:00  
B SV Budel JO9-5 - Geldrop JO9-8 08:45  
B Geldrop JO9-9 - SV Valkenswaard JO9-5 09:00  
Zondag 10 september 2017
B Geldrop 1 - FC Eindhoven AV 1 14:30  
B Nuenen 3 - Geldrop 2 12:00  
B Tivoli 2 - Geldrop 4 11:30  
B Geldrop 5 - Dommelen 3 10:30  
B Nuenen 8 - Geldrop 6 10:00  
B Geldrop 7 - Nuenen 13 12:30  
Woensdag 13 september 2017
O SBC 1 - Geldrop 1 20:00  
O Geldrop 2 - SBC 2 20:00  
Zaterdag 16 september 2017
B Nemelaer 1 - Geldrop 1 19:00  
B De Valk JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:45  
B Acht JO19-2 - Geldrop JO19-2 12:45  
B Geldrop JO17-1 - Unitas'59 JO17-1 15:00  
B Geldrop JO17-2 - SBC JO17-1 15:00  
B Woenselse Boys JO17-3 - Geldrop JO17-3 14:30  
B FC Eindhoven AV JO17-3 - Geldrop JO17-4 14:45  
B SBC JO17-5 - Geldrop JO17-5 15:15  
B Geldrop JO17-6 - Nuenen JO17-7 15:00  
B RKVVO MO17-1 - Geldrop MO17-1 13:00  
B Dommelen JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:00  
B Were Di JO15-2 - Geldrop JO15-2 13:30  
B Geldrop JO15-3 - Rood Wit V JO15-3 13:00  
B Braakhuizen JO15-3G - Geldrop JO15-4 12:45  
B Brabantia JO15-3 - Geldrop JO15-5 14:45  
B Geldrop JO15-6 - Braakhuizen JO15-2 13:00  
B Geldrop JO14-1 - ODC JO14-3 13:00  
B Bladella MO15-1 - Geldrop MO15-1 11:00  
B Geldrop JO13-1 - Unitas'59 JO13-1 12:00  
B EMK JO13-2 - Geldrop JO13-3 11:30  
B Geldrop JO13-4 - Nuenen JO13-4 11:30  
B Braakhuizen JO13-2 - Geldrop JO13-5 11:15  
B Brabantia JO12-2 - Geldrop JO12-1 11:30  
B EMK JO11-1 - Geldrop JO11-2 10:15  
B Braakhuizen JO11-4 - Geldrop JO11-4 10:00  
B De Valk JO11-3 - Geldrop JO11-5 10:30  
B Geldrop JO11-6 - RPC JO11-5 10:00  
B EMK JO11-5 - Geldrop JO11-7 10:15  
B Nuenen JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45  
B Nuenen JO9-3 - Geldrop JO9-2 08:45  
B Nuenen JO9-4 - Geldrop JO9-3 08:45  
B RPC JO9-4 - Geldrop JO9-4 09:00  
B Geldrop JO9-5 - RPC JO9-5 09:00  
B Geldrop JO9-6 - SBC JO9-5 09:00  
B Geldrop JO9-7 - SBC JO9-6 09:00  
B RPC JO9-7 - Geldrop JO9-8 09:00  
B Dommelen JO9-2 - Geldrop JO9-9 09:15  
Zondag 17 september 2017
B Geldrop 2 - Braakhuizen 3 11:45  
B Geldrop 4 - RPC 4 10:30  
B RKSV Heeze 4 - Geldrop 5 13:00  
B Woenselse Boys 3 - Geldrop 6 10:00  
B Geldrop 7 - RKSV Heeze 8 12:30  


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij