Periodeprogramma

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter
Zaterdag 27 oktober 2018
C SV Venray 1 - Geldrop 1 19:30  
C Geldrop JO19-1 - Nuenen JO19-1 15:00 Ahmed Chahid
C Geldrop JO19-3 - SBC JO19-2 15:00  
C Geldrop JO19-4 - UNA JO19-4G 13:00  
C ST FC Eindhoven AV / RPC MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 15:35  
C Nuenen JO17-1 - Geldrop JO17-1 13:45 Harald Ghijsen
C Geldrop JO17-2 - Braakhuizen JO17-1 15:00 Roy Manichand
C EFC JO17-2 - Geldrop JO17-3 11:00  
C Geldrop JO17-4 - FC Eindhoven AV JO17-2 15:00  
C SBC JO17-3 - Geldrop JO17-5 15:15  
C Dommelen MO17-1 - Geldrop MO17-1 11:30  
C Geldrop JO15-1 - Gemert JO15-1 12:00 André Werrelmann
C Geldrop JO15-2 - SBC JO15-2G 13:00  
C Braakhuizen JO15-2 - Geldrop JO15-3 12:45  
C EFC JO15-2 - Geldrop JO15-4 13:30  
C Geldrop JO15-5 - WODAN JO15-3 13:00  
C FC Engelen JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30  
C Woenselse Boys JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:30  
C Maarheeze JO13-1 - Geldrop JO13-3 11:30  
C Geldrop JO12-1 - Brabantia JO12-1 11:30  
C Geldrop JO12-2 - Were Di JO12-2 11:30  
C FC Eindhoven AV JO12-2 - Geldrop JO12-3 09:30  
C Geldrop JO12-4 - Unitas'59 JO12-4 11:30  
C Geldrop JO11-1 - Unitas'59 JO11-1 10:00  
C Geldrop JO11-2 - DOSL JO11-1 10:00  
C Woenselse Boys JO11-3 - Geldrop JO11-3 09:45  
C Unitas'59 JO11-5 - Geldrop JO11-4G 10:00  
C Geldrop JO11-5 - DBS JO11-5 10:00  
C Geldrop JO10-1 - FC Eindhoven AV JO10-1 10:00  
C FC Eindhoven AV JO10-3 - Geldrop JO10-2 09:30  
C Geldrop JO10-3 - SV Valkenswaard JO10-4 10:00  
C Nuenen JO10-4 - Geldrop JO10-4 09:45  
C Geldrop JO10-5 - Braakhuizen JO10-2 10:00  
C UNA JO9-1 - Geldrop JO9-1 10:00  
C DVS JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:30  
C Brabantia JO9-2 - Geldrop JO9-3 10:15 Tommie van Bussel
C Geldrop JO9-4 - Best Vooruit JO9-4 09:00  
C Rood Wit'67/Plus JO9-1G - Geldrop JO9-5 10:00  
C Unitas'59 JO8-2 - Geldrop JO8-1 08:45  
C Geldrop JO8-2 - Waalre JO8-1 09:00  
C RPC JO8-2 - Geldrop JO8-3 09:00  
C Geldrop JO8-4G - Best Vooruit JO8-2 09:00  
C Geldrop JO7-1 - DBS JO7-1 09:00  
Zondag 28 oktober 2018
C Baronie 2 - Geldrop 2 11:00 Wim Broekhoven
C Dommelen 4 - Geldrop 3 10:00  
C Brabantia 6 - Geldrop 4 12:00  
C Geldrop 5 - FC Cranendonck 4 12:30  
C Woenselse Boys 4 - Geldrop 6 14:30 Ozden Bahceci
C FC Cranendonck VR2 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1 10:00  
Maandag 29 oktober 2018
C Geldrop JO11-3 - Nieuw Woensel JO11-1 19:00  
B Geldrop JO10-1 - Unitas'59 JO10-1 18:30  
Zaterdag 3 november 2018
C AZSV JO19-1 - Geldrop JO19-1 13:00  
C Geldrop JO19-2 - DVS JO19-3 15:00  
C Wilhelmina Boys JO19-2 - Geldrop JO19-3 14:45  
C Best Vooruit JO19-3 - Geldrop JO19-4 16:25  
C Geldrop JO17-1 - De Treffers JO17-1 15:00  
C DBS JO17-1 - Geldrop JO17-2 14:15  
C Geldrop JO17-3 - Rood Wit V JO17-2 15:00  
C Maarheeze JO17-1 - Geldrop JO17-4 13:00  
C Geldrop JO17-5 - RKVVO JO17-3 15:00  
C Geldrop MO17-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-3 11:30  
C UNA JO15-2G - Geldrop JO15-2 12:45  
C Geldrop JO15-4 - Spoord. Boys JO15-1 13:00  
C Acht JO15-3 - Geldrop JO15-6 11:15  
C Geldrop JO13-1 - Brabantia JO13-1 11:30  
C Geldrop JO13-2 - Reusel Sport/CoTrans JO13-2 11:30  
C Geldrop JO13-3 - ZSC JO13-1 11:30  
C DVS JO12-1 - Geldrop JO12-1 10:30  
C Riel JO12-1 - Geldrop JO12-2 09:30  
C Geldrop JO12-3 - Nuenen JO12-2 11:30  
C Woenselse Boys JO12-4 - Geldrop JO12-4 09:45  
C Sarto JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:00  
C Bladella JO11-2 - Geldrop JO11-2 09:30  
C Geldrop JO11-3 - Brabantia JO11-3 10:00  
C Geldrop JO11-4G - UNA JO11-4G 10:00  
C Brabantia JO11-5 - Geldrop JO11-5 10:15  
C Marvilde JO10-1 - Geldrop JO10-1 09:45 Toby Dagevos
C Geldrop JO10-2 - DVS JO10-2 10:00  
C Maarheeze JO10-1 - Geldrop JO10-3 10:30  
C Geldrop JO10-4 - DBS JO10-4 10:00  
C Woenselse Boys JO10-2 - Geldrop JO10-5 08:30  
C Geldrop JO9-1 - RKVVO JO9-1 09:00  
C Geldrop JO9-2 - Waalre JO9-1 09:00  
C Geldrop JO9-3 - WODAN JO9-3 09:00  
C Tongelre JO9-1 - Geldrop JO9-4 09:15  
C Geldrop JO9-5 - DVS JO9-3 09:00  
C Geldrop JO8-1 - ODC JO8-1 09:00  
C Braakhuizen JO8-1 - Geldrop JO8-2 09:00  
C WODAN JO8-4 - Geldrop JO8-4G 10:00  
C RPC JO7-1 - Geldrop JO7-1 09:00  
Zondag 4 november 2018
C Geldrop 1 - Bekkerveld 1 14:30  
C Geldrop 2 - SC 't Zand 2 11:00  
C Geldrop 3 - EFC 4 10:30  
C Geldrop 4 - Marvilde 4 10:30  
C Nuenen 5 - Geldrop 5 10:00  
C Geldrop 6 - Braakhuizen 4 12:30  
Zaterdag 10 november 2018
C Geldrop JO19-1 - Bennekom JO19-1 15:00  
C Geldrop JO19-2 - Marvilde JO19-3 15:00  
C ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 - SCG'18 MO19-1 13:00  
C Sarto JO17-1 - Geldrop JO17-1 14:30  
C Marvilde JO17-2 - Geldrop JO17-4 14:00  
C Geldrop JO17-5 - EMK JO17-3G 15:00  
C Marvilde MO17-1 - Geldrop MO17-1 15:45  
C Geldrop JO15-1 - Voetbalacademie N.E.C. JO15-2 12:00  
C WODAN JO15-2 - Geldrop JO15-2 13:00  
C Geldrop JO15-4 - ZSC JO15-1 13:00  
C Geldrop JO15-5 - Maarheeze JO15-2G 13:00  
C Best Vooruit JO15-6 - Geldrop JO15-6 13:00  
C EFC JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:15  
C Geldrop JO13-2 - Tongelre JO13-1 11:30  
C Geldrop JO13-3 - FC Eindhoven AV JO13-2 11:30  
C Geldrop JO12-1 - RKSV Heeze JO12-1 11:30  
C Geldrop JO12-2 - SV Budel JO12-1 11:30  
C Woenselse Boys JO12-3 - Geldrop JO12-3 09:45  
C Geldrop JO12-4 - Nuenen JO12-3 11:30  
C Geldrop JO11-1 - WODAN JO11-1 10:00  
C RPC JO11-2 - Geldrop JO11-2 09:00  
C FC Eindhoven AV JO11-2 - Geldrop JO11-3 09:30  
C Geldrop JO11-4G - Wilhelmina Boys JO11-4G 10:00  
C SJO Juventud JO11-2 - Geldrop JO11-5 10:00  
C Geldrop JO10-1 - WODAN JO10-1 10:00  
C RPC JO10-2 - Geldrop JO10-2 11:30  
C Geldrop JO10-3 - Braakhuizen JO10-1 10:00  
C Acht JO10-2 - Geldrop JO10-4 10:00  
C Geldrop JO10-5 - sv Budel JO10-4M 10:00  
C RPC JO9-1 - Geldrop JO9-1 10:15  
C FC Eindhoven AV JO9-3 - Geldrop JO9-3 08:30  
C Geldrop JO9-4 - Gestel JO9-2 09:00  
C Maarheeze JO9-1 - Geldrop JO9-5 09:30  
C Brabantia JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:15  
C Geldrop JO8-2 - Bladella JO8-2 09:00  
C WODAN JO8-2 - Geldrop JO8-3 09:00  
C Geldrop JO8-4G - SBC JO8-4 09:00  
C Geldrop JO7-1 - UNA JO7-1G 09:00  
Zondag 11 november 2018
B Geldrop 1 - RPC 1 14:30  
B RKSV Heeze 1 - Geldrop 2 14:30  
C Bladella 4 - Geldrop 3 12:00 Jan Hooijen
C DVS 3 - Geldrop 4 12:00 Ruud Phielix
C Unitas'59 4 - Geldrop 5 10:00  
C RKKSV VR1 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1 10:00  
Zaterdag 17 november 2018
C FC Eindhoven JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00  
C Brabantia JO19-3 - Geldrop JO19-2 14:45  
C Geldrop JO19-3 - Rood Wit V JO19-3 16:35  
C Geldrop JO19-4 - Nuenen JO19-4 13:00  
C OJC ROSMALEN MO19-2 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 14:45  
C Geldrop JO17-1 - Gemert JO17-1 15:00  
C Geldrop JO17-2 - Brabantia JO17-2 15:00  
C Geldrop JO17-3 - ST SDO'39 / HMVV / Hulsel JO17-1 15:00  
C Geldrop JO17-4 - Nuenen JO17-7 15:00  
C Unitas'59 JO17-6 - Geldrop JO17-5 16:00  
C Geldrop MO17-1 - Rood Wit'67/Plus MO17-1 11:30  
C Fortuna Sittard JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:00  
C DVS JO15-3 - Geldrop JO15-3 11:45  
C Riethoven JO15-1G - Geldrop JO15-4 12:00  
C EMK JO15-3G - Geldrop JO15-5 13:00  
C Geldrop JO15-6 - Bladella JO15-5 13:00  
C Geldrop JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-1 11:30  
C Brabantia JO13-2 - Geldrop JO13-2 11:30  
C Rood Wit'67/Plus JO13-1 - Geldrop JO13-3 11:30  
C EFC JO12-2 - Geldrop JO12-2 10:30  
C Geldrop JO12-3 - UNA JO12-2 11:30  
C Brabantia JO12-4 - Geldrop JO12-4 11:30  
C SC 't Zand JO11-1G - Geldrop JO11-1 10:00  
C Geldrop JO11-2 - EMK JO11-1 10:00  
C Geldrop JO11-3 - UNA JO11-3 10:00  
C SBC JO11-3 - Geldrop JO11-4G 10:15  
C Geldrop JO11-5 - RPC JO11-5 10:00  
C FC Eindhoven AV JO10-2 - Geldrop JO10-1 08:30  
C Geldrop JO10-2 - DBS JO10-3 10:00  
C Best Vooruit JO10-2 - Geldrop JO10-3 10:00  
C Geldrop JO10-4 - RPC JO10-4 10:00  
C FC Eindhoven AV JO10-7M - Geldrop JO10-5 08:30  
C Geldrop JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-1 09:00  
C Geldrop JO9-2 - RKSV Heeze JO9-1 09:00  
C Geldrop JO9-3 - Acht JO9-2 09:00  
C Brabantia JO9-3 - Geldrop JO9-4 09:15  
C Geldrop JO9-5 - EMK JO9-3 09:00  
C Geldrop JO8-1 - Nuenen JO8-1 09:00  
C UNA JO8-2 - Geldrop JO8-2 11:15  
C Geldrop JO8-3 - EFC JO8-2G 09:00  
C Wilhelmina Boys JO8-4 - Geldrop JO8-4G 09:00  
Zondag 18 november 2018
C RKSV Heeze 1 - Geldrop 1 14:30  
C Nuenen 2 - Geldrop 2 12:00  
C Geldrop 3 - Pusphaira 2 10:30  
C Geldrop 4 - Unitas'59 5 10:30  
C Geldrop 5 - SV Budel 4 12:30  
C Geldrop 6 - Tivoli 3 12:30  
C ST Geldrop/Braakhuizen VR1 - Ollandia VR1 11:00  


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij