v.v. Geldrop zoekt dames!

Geschreven door Imke Sweers. Laatst bijgewerkt: .

Vv Geldrop start voor het eerst in de geschiedenis een waar dames team! Dit eerste dames team zal een zevental zijn, waarmee een competitie wordt gestart na de zomervakantie. Tot nu toe hebben we een stel leuke en sportieve dames bij elkaar, maar dit kan nóg beter.

Ben jij boven de 16 jaar, heb je zin om in een leuk team te spelen en ben je gemotiveerd? Dan zoeken we jou!  Mocht je wat keeperstalent bezitten horen we dit graag, we zijn namelijk ook nog op zoek naar een keeper.

Voel je vrij om een keertje te komen kijken of mee te trainen en te ontdekken of je jouw talent kan toevoegen aan ons team. Dat zouden we super vinden!

Voor vragen of informatie, contacteer Sander Noijen (tel: 06-24149649) of loop een keertje binnen bij de club. Wanneer je een van de dames kent die in het team zitten (de indeling is te vinden op de site van v.v. Geldrop), kan hier natuurlijk ook altijd contact mee opgenomen worden.

Hopelijk tot snel op het voetbalveld!