Voorzitter gezocht!

Geschreven door Wilko in 't Anker. Laatst bijgewerkt: .

Beste sportvrienden,

In december ben ik 8 jaar voorzitter geweest, een mooi moment om het stokje over te geven, ik ben dan dus niet meer herkiesbaar in de ALV.

Ik heb altijd met veel plezier deze rol vervult voor VV Geldrop maar ik ga wat meer prioriteit leggen bij mijn werk en privé, en tevens is het goed om eens in de zoveel tijd wat verfrissing te hebben op deze positie.

Ik blijf uiteraard actief voor de vereniging en het bestuur, we moeten nog bespreken in wat voor rol precies, maar daar komen we wel uit.

Heb jij interesse in de functie van voorzitter en wil je wat informatie, dan stuur me een mail op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., bel me even op 0621523183 of loop even de bestuurskamer binnen.

Met vriendelijke groet,

Wilko in ’t Anker
Voorzitter VV Geldrop