Gijs Peters mascotte bij Geldrop 1 - SV Venray 1

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

Ik ben Gijs Peters en ik ben 8 jaar. Ik mag de mascotte zijn bij het 1e van Geldrop. Mijn hobby’s zijn tekenen, lezen en natuurlijk voetbal. Ik zit op de Sint Jozefschool in groep 5. Sinds vorig jaar zit ik bij VV Geldrop. Dit jaar spelen we met de nieuwe regels. Dat vind ik heel leuk.

Ik hou heel veel van voetbal. Niet alleen speel ik bij de JO9-5 maar ook voetbal kijken op tv vind ik leuk. Ook speel ik FIFA op de PS4. Dan ben ik PSV en probeer ik om Jeroen Zoet ook een goal te laten maken.

Mijn favoriete speler is Hirving Lozano. Hij heeft veel inzet en loopt altijd goed vrij naar de bal. Als ik voetbal probeer ik ook altijd goed vrij te lopen. Ik sta het liefst rechtsachter in de verdediging. Maar af en toe kan ik dan ook naar de goal doorlopen. Voetballen vind ik gewoon kei leuk. Samen met mijn team heb ik veel plezier. En dat is het belangrijkste bij voetbal. Als ik het leuk vind ga ik ook beter spelen.