Weekprogramma 19 t/m 25 mei 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 19 mei 2018
C 35810 1e klasse D Venlosche Boys 1 - Geldrop 1 19:30 Chris-Stan van Daal 2-2
C 11042 3e divisie C Nuenen JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:30 Cor Bos 0-3
C 106195 2e klasse 8 DOSKO'32 JO19-1 - Geldrop JO19-2 14:30   2-1
C 106114 3e klasse 10 Geldrop JO19-3 - FC Cranendonck JO19-1 12:30 Jan Veltman 3-1
C 106765 4e klasse 15 Geldrop JO19-4 - RPC JO19-3 15:00 Gert Jan van Tolij 0-7
C 135432 2e klasse 4 FC Eindhoven AV MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 14:45   4-2
C 11478 3e divisie C Geldrop JO17-1 - Nuenen JO17-1 15:00 Sabit Dursun 1-4
C 109525 1e klasse 6 Geldrop JO17-2 - SV Budel JO17-1 15:00 Geert Willems 1-14
V     Geldrop JO17-3 -        
C 110060 2e klasse 10 Nieuw Woensel JO17-1 - Geldrop JO17-4 13:30   2-5
C 108313 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - Unitas'59 JO17-6 15:00 Toon Sweegers 3-6
C 110750 5e klasse 16 Geldrop JO17-6 - EFC JO17-4 15:00 Ed van Moorsel 4-1
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11990 2e divisie C Sportclub Irene JO15-1 - Geldrop JO15-1 12:00 Paul Donkers 1-2
C 105090 4e klasse 14 RKSV Heeze JO15-2 - Geldrop JO15-2 12:30   1-4
C 104590 4e klasse 14 Geldrop JO15-3 - RPC JO15-3 13:00   6-3
C 101770 4e klasse 15 EMK JO15-3 - Geldrop JO15-4G 13:00 Naar 22 mei 19:00u  
C 101975 5e klasse 24 Geldrop JO15-5 - Brabantia JO15-3 13:00 Gert Jan van Tolij 3-8
C 73335 Hoofdklasse A Geldrop JO14-1 - Emplina JO14-1 13:00 Ed van Moorsel 6-0
C 136933 1e klasse 5 SBC MO15-1 - Geldrop MO15-1 13:15   0-1
C 64004 Hoofdklasse H RKVVO JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:45   1-2
C 113974 3e klasse 11 Geldrop JO13-2 - Dommelen JO13-2G 11:30   2-5
C 113003 4e klasse 11 Nuenen JO13-6 - Geldrop JO13-3 11:00   2-7
C 114058 5e klasse 13 Tongelre JO13-1 - Geldrop JO13-4 11:30   5-1
C 113168 6e klasse 17 Geldrop JO13-5 - RPC JO13-5 11:30   8-3
V     Geldrop JO13-6 -        
C 116774 1e klasse 2 Geldrop JO12-1 - Wilhelmina Boys JO12-1 11:30   3-0
C 122121 1e klasse 08 Bladella JO11-1 - Geldrop JO11-1 09:30 Douwe de Vries 3-0
V     Geldrop JO11-2 -        
C 118375 5e klasse 21 Geldrop JO11-3 - FC Cranendonck JO11-2 10:00   0-0
V     Geldrop JO11-4G -        
C 120239 6e klasse 19 UNA JO11-5G - Geldrop JO11-5 09:00   0-9
C 121989 6e klasse 21 Geldrop JO11-6 - FC Cranendonck JO11-3 10:00   1-2
C 117232 6e klasse 18 Woenselse Boys JO11-6 - Geldrop JO11-7 10:15   4-0
C 123621 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - ODC JO10-1 10:00   8-2
C 124736 2e klasse 09 Geldrop JO10-2 - Brabantia JO10-2 10:00   5-2
C 127691 Hoofdklasse 6 Nuenen JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45   2-3
C 129871 1e klasse 06 Taxandria JO9-1 - Geldrop JO9-2 11:15   10-0
C 129709 3e klasse 16 Geldrop JO9-3 - RPC JO9-4 09:00   5-1
V     Geldrop JO9-4 -        
C 125281 5e klasse 28 SBC JO9-6 - Geldrop JO9-5 09:00   6-2
C 129421 5e klasse 31 Geldrop JO9-6 - DVS JO9-4 09:00   4-6
C 129506 4e klasse 23 Oirschot V. JO9-3G - Geldrop JO9-7G 09:00   5-6
C 125509 5e klasse 29 Geldrop JO9-8G - UNA JO9-3G 09:00   0-18
V     Geldrop JO9-9 -        
C 142465 5e klasse 1 EFC JO9-5 - Geldrop JO9-10G 09:30   0-7
C 130372 1e klasse 3 Brabantia JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:15 Kenan Donkoh 7-9
C 131656 2e klasse 14 Geldrop JO8-2 - Brabantia JO8-2 09:00   4-3
C 132892 2e klasse 14 Nuenen JO8-1 - Geldrop JO8-3 08:45   17-2
C 139091 3e klasse 31 Geldrop JO8-4G - Sterksel JO8-1 09:00   0-16
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 20 mei 2018
V     Geldrop 1 -        
C 26064 Hoofdklasse A Geldrop 2 - Nuenen 2 11:00 Peter Ophey 2-0
V     Geldrop 3 -        
C 45315 4e klasse 414 EMK 3 - Geldrop 4 11:00   5-3
C 42029 4e klasse 416 EMK 4 - Geldrop 5 10:00   3-1
C 46748 5e klasse 523 Braakhuizen 5 - Geldrop 6 13:00   2-3
C 47093 6e klasse 637 Geldrop 7 - Nieuw Woensel 9 11:30   9-1
Dinsdag 22 mei 2018
C 101770 4e klasse 15 EMK JO15-3 - Geldrop JO15-4G 19:00   3-2
C 112544 3e klasse 11 Geldrop JO13-2 - DOSL JO13-1 18:30   1-5
C 117290 6e klasse 21 Geldrop JO11-6 - DBS JO11-12 18:30   1-4
Woensdag 23 mei 2018
C 111144 1e klasse 6 Rood Wit V JO17-1 - Geldrop JO17-2 20:00 P. Donders 2-2
C 102386 4e klasse 14 Unitas'59 JO15-3 - Geldrop JO15-2 18:30 Luca Versteegen 0-5
C 103257 4e klasse 14 EMK JO15-2G - Geldrop JO15-3 19:00   2-2
C 122056 1e klasse 08 Maarheeze JO11-1G - Geldrop JO11-1 18:30   1-8
C 121872 6e klasse 19 Geldrop JO11-5 - WODAN JO11-7 18:30   18-2
C 124697 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - Sarto JO10-1 18:30   10-2
C 125861 Hoofdklasse 6 Geldrop JO9-1 - WODAN JO9-1 18:30   5-6
C 142458 5e klasse 1 Geldrop JO9-10G - RPC JO9-7 18:30 Naar 30 mei 18.30u  
C 132216 2e klasse 14 Geldrop JO8-2 - Geldrop JO8-3 18:00   10-4
Donderdag 24 mei 2018
C 106044 2e klasse 8 De Raven JO19-1 - Geldrop JO19-2 19:00   3-3
C 106190 4e klasse 15 Geldrop JO19-4 - Woenselse Boys JO19-2 19:00  Gert-Jan v. Tolij 5-3
C 107954 2e klasse 10 Geldrop JO17-4 - WODAN JO17-2 19:00 Mo Boujaddaini 3-0
C 102270 4e klasse 14 DVS JO15-3 - Geldrop JO15-3 18:30 Naar 29 mei 18:30u  
C 131975 2e klasse 14 Geldrop JO8-3 - Woenselse Boys JO8-1 18:30   5-15


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij