Weekprogramma 12 t/m 18 mei 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 12 mei 2018
C 11034 3e divisie C ZSV JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00 Steve Janssen 2-2
C 105899 2e klasse 8 Rood Wit'67/Plus JO19-1 - Geldrop JO19-2 15:00 Math Kuijpers 3-6
C 106574 3e klasse 10 Geldrop JO19-3 - EMK JO19-1 12:30  Jan Veltman 1-4
C 107207 4e klasse 15 Geldrop JO19-4 - Unitas'59 JO19-3 15:00 Gert Jan van Tolij 2-6
C 135411 2e klasse 4 ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 - Terlo MO19-1 15:00   2-3
C 11471 3e divisie C Geldrop JO17-1 - FC Eindhoven JO17-1 15:00 Domien van Sambeeck 0-4
C 108993 1e klasse 6 De Valk JO17-1 - Geldrop JO17-2 13:00 Koos Kievit 3-1
V     Geldrop JO17-3 -        
C 110567 2e klasse 10 Gestel JO17-1 - Geldrop JO17-4 13:00   2-4
C 108381 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - DBS JO17-5 15:00 Ed van Moorsel 6-3
C 107964 5e klasse 16 Waalre JO17-2 - Geldrop JO17-6 15:00   6-2
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11982 2e divisie C Gemert JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:45 Menno ter Horst 2-1
C 104124 4e klasse 14 Geldrop JO15-2 - WODAN JO15-5 13:00   13-0
C 103577 4e klasse 14 Braakhuizen JO15-2 - Geldrop JO15-3 12:45   1-4
C 102071 4e klasse 15 Geldrop JO15-4G - SBC JO15-3 13:00   1-7
C 102901 5e klasse 24 Braakhuizen JO15-3G - Geldrop JO15-5 12:45   5-1
V     Geldrop JO14-1 -        
C 136519 1e klasse 5 Geldrop MO15-1 - Bladella MO15-1 11:30    
C 64084 Hoofdklasse H Geldrop JO13-1 - TSV Gudok JO13-1 11:30 Jack Roothans 6-0
C 115315 3e klasse 11 Nuenen JO13-3 - Geldrop JO13-2 11:00   8-1
C 113026 4e klasse 11 Geldrop JO13-3 - WODAN JO13-3 11:30   13-0
C 113299 5e klasse 13 Geldrop JO13-4 - DBS JO13-5 11:30   3-1
C 114253 6e klasse 17 FC Eindhoven AV JO13-6 - Geldrop JO13-5 10:00   2-4
C 115005 6e klasse 16 Woenselse Boys JO13-4 - Geldrop JO13-6 11:30   4-3
C 139552 1e klasse 2 Sportclub Irene JO12-1 - Geldrop JO12-1 10:15 Wiel Schreurs 2-4
C 118809 1e klasse 08 Geldrop JO11-1 - RPC JO11-1 10:00   2-2
V     Geldrop JO11-2 -        
C 120822 5e klasse 21 Geldrop JO11-3 - Rood Wit'67/Plus JO11-2G 10:00    
C 119808 5e klasse 20 Geldrop JO11-4G - SBC JO11-8G 10:00 Erwin Kruger 3-2
V     Geldrop JO11-5 -        
V     Geldrop JO11-6 -        
C 117619 6e klasse 18 RKVVO JO11-5 - Geldrop JO11-7 10:30   4-3
V     Geldrop JO10-1 -        
V     Geldrop JO10-2 -        
C 126032 Hoofdklasse 6 Marvilde JO9-1 - Geldrop JO9-1 10:00 Jesper van Ham 8-4
C 129011 1e klasse 06 Geldrop JO9-2 - SBC JO9-1 09:00   2-4
C 125763 3e klasse 16 De Valk JO9-2 - Geldrop JO9-3 09:30   8-4
C 128372 4e klasse 22 Nieuw Woensel JO9-1 - Geldrop JO9-4 09:00   6-5
C 126107 5e klasse 28 Geldrop JO9-5 - Nieuw Woensel JO9-2 09:00   1-5
C 129687 5e klasse 31 Geldrop JO9-6 - WODAN JO9-6 09:00   6-5
C 126273 4e klasse 23 Geldrop JO9-7G - Best Vooruit JO9-4 09:00   2-3
C 125328 5e klasse 29 SV Valkenswaard JO9-5 - Geldrop JO9-8G 09:00   11-3
V     Geldrop JO9-9 -        
C 142461 5e klasse 1 Geldrop JO9-10G - DBS JO9-7 09:00   6-5
C 131532 1e klasse 3 Unitas'59 JO8-2 - Geldrop JO8-1 09:00   4-3
C 133067 2e klasse 14 Geldrop JO8-2 - EMK JO8-1 09:00   5-4
V     Geldrop JO8-3 -        
V     Geldrop JO8-4G -        
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 13 mei 2018
C 37960 1e klasse D Geldrop 1 - Wilhelmina'08 1 14:30 Tjitte Ploegstra 4-2
C 26696 Hoofdklasse A Brabantia 2 - Geldrop 2 11:45 Ronald Mol 1-4
V     Geldrop 3 -        
C 40295 4e klasse 414 Geldrop 4 - Best Vooruit 4 10:30   0-1
C 40368 4e klasse 416 Geldrop 5 - Nuenen 6 10:30   0-3
V     Geldrop 6 -        
C 43307 6e klasse 637 Geldrop 7 - Wilhelmina Boys 10 12:30   8-7
Maandag 14 mei 2018
C 105073 4e klasse 15 Nuenen JO15-4 - Geldrop JO15-4G 19:30   5-0
C 112100 6e klasse 16 DBS JO13-8 - Geldrop JO13-6 18:30   4-1
Dinsdag 15 mei 2018
C 106626 3e klasse 10 DVS JO19-2 - Geldrop JO19-3 19:30   4-0
C 112533 6e klasse 17 DOSL JO13-2 - Geldrop JO13-5 18:30   3-4
C 123575 Hoofdklasse 3 RPC JO10-1 - Geldrop JO10-1 18:15   2-2
Woensdag 16 mei 2018
C 73333 Hoofdklasse A Geldrop JO14-1 - SV Venray JO14-1G 19:00  Mo Boujaddani 1-5
C 114194 3e klasse 11 Geldrop JO13-2 - FC Eindhoven AV JO13-2M 18:30  J. Gijsberts 1-6
C 115045 5e klasse 13 Geldrop JO13-4 - FC Eindhoven AV JO13-5 18:30   5-3
C 120617 6e klasse 19 SBC JO11-10 - Geldrop JO11-5 18:30   3-9
C 117346 6e klasse 21 Geldrop JO11-6 - Bergeijk JO11-5 18:30   3-10
C 122842 2e klasse 09 RKVVO JO10-1 - Geldrop JO10-2 18:30   2-0
C 127490 Hoofdklasse 6 Geldrop JO9-1 - DBS JO9-1 18:30   5-6
C 128281 5e klasse 28 Geldrop JO9-5 - WODAN JO9-5 18:30   5-6
C 130189 1e klasse 3 RKVVO JO8-1 - Geldrop JO8-1 18:30   3-5
Donderdag 17 mei 2018
C 46174 6e klasse 637 Geldrop 7 - Nuenen 11 20:15   4-3
C 110821 2e klasse 10 Geldrop JO17-4 - Maarheeze JO17-1 19:00   5-1


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij