Weekprogramma 14 t/m 20 april 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 14 april 2018
C 11011 3e divisie C SV Venray JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00 Tonnie van Heugten 1-6
C 107089 2e klasse 8 Nuenen JO19-2 - Geldrop JO19-2 15:30   3-2
C 106973 3e klasse 10 Geldrop JO19-3 - Nuenen JO19-3 12:30 Jan Veltman 0-3
C 106865 4e klasse 15 Geldrop JO19-4 - Rood Wit V JO19-2 15:00 Gert Jan van Tolij 1-7
C 135193 2e klasse 4 ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 - SC 't Zand MO19-2 15:00 Ed van Moorsel 8-1
C 11459 3e divisie C Geldrop JO17-1 - RKDVC JO17-1 15:00 Dylan Boomaars 0-0
C 108329 1e klasse 6 EFC JO17-1 - Geldrop JO17-2 14:45 Louk Vink 4-1
V     Geldrop JO17-3 -        
C 110821 2e klasse 10 Geldrop JO17-4 - Maarheeze JO17-1 15:00 Naar 17 mei  
C 108185 5e klasse 14 UNA JO17-6 - Geldrop JO17-5 11:00 Wesley Sprengers 4-4
C 110317 5e klasse 16 Geldrop JO17-6 - DVS JO17-3 15:00   0-3
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11959 2e divisie C SV Venray JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:30 André Derksen 0-1
C 104757 4e klasse 14 Best Vooruit JO15-4 - Geldrop JO15-2 14:45   0-4
C 103391 4e klasse 14 SV Valkenswaard JO15-4 - Geldrop JO15-3 13:15   3-4
C 102937 4e klasse 15 Geldrop JO15-4G - Woenselse Boys JO15-2 13:00   2-6
C 101536 5e klasse 24 Geldrop JO15-5 - DOSL JO15-2 13:00 Mo el Boujaddaini 1-4
C 73343 Hoofdklasse A FC Engelen JO14-1 - Geldrop JO14-1 11:15   4-0
C 136617 1e klasse 5 SV Valkenswaard MO15-1 - Geldrop MO15-1 11:30   5-2
C 64358 Hoofdklasse H Geldrop JO13-1 - Reusel Sport/CoTrans JO13-1 11:30 Jack Gijsberts 9-0
C 115945 3e klasse 11 Gestel JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:45   5-1
C 112121 4e klasse 11 Geldrop JO13-3 - FC Eindhoven AV JO13-3 11:30   3-3
C 115046 5e klasse 13 Geldrop JO13-4 - Unitas'59 JO13-6 11:30   4-4
C 112556 6e klasse 17 RKSV Heeze JO13-3G - Geldrop JO13-5 10:15   1-2
C 113778 6e klasse 16 Nieuw Woensel JO13-1 - Geldrop JO13-6 10:30   6-0
C 116719 1e klasse 2 Geldrop JO12-1 - Oirschot V. JO12-1 11:30 Ed van Moorsel 3-0
C 119575 1e klasse 08 DBS JO11-2 - Geldrop JO11-1 10:00   2-4
C 121523 3e klasse 17 Sterksel JO11-1 - Geldrop JO11-2 10:30   8-4
C 117555 5e klasse 21 Geldrop JO11-3 - FC Eindhoven AV JO11-6 10:00   2-1
C 121789 5e klasse 20 Geldrop JO11-4G - Best Vooruit JO11-6 10:00   1-3
C 117807 6e klasse 19 FC Eindhoven AV JO11-7 - Geldrop JO11-5 10:30   4-6
C 120332 6e klasse 21 Geldrop JO11-6 - De Raven JO11-2 10:00   0-2
C 120579 6e klasse 18 UNA JO11-7G - Geldrop JO11-7 10:00 Roy Piening 4-1
C 123258 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - Dommelen JO10-1 10:00   7-0
C 123225 2e klasse 09 Avanti'31 JO10-1 - Geldrop JO10-2 09:30   2-4
C 125884 Hoofdklasse 6 SV Valkenswaard JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:00   3-7
C 129369 1e klasse 06 Geldrop JO9-2 - Unitas'59 JO9-2 09:00   2-8
C 129007 3e klasse 16 Tivoli JO9-1 - Geldrop JO9-3 10:00   5-3
C 127869 4e klasse 22 DBS JO9-4 - Geldrop JO9-4 10:00   12-4
C 126097 5e klasse 28 Geldrop JO9-5 - Tongelre JO9-2 09:00   2-1
C 127010 5e klasse 31 Geldrop JO9-6 - RPC JO9-5 09:00   2-2
C 128254 4e klasse 23 Geldrop JO9-7G - WODAN JO9-4 09:00   4-10
V     Geldrop JO9-8G -        
V     Geldrop JO9-9 -        
C 142456 5e klasse 1 RPC JO9-7 - Geldrop JO9-10G 09:00   2-6
C 132427 1e klasse 3 Acht JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:00   3-6
C 130316 2e klasse 14 Geldrop JO8-2 - Woenselse Boys JO8-1 09:00   1-10
C 131405 2e klasse 14 Geldrop JO8-3 - EMK JO8-1 09:00   4-11
C 139090 3e klasse 31 Geldrop JO8-4G - Brabantia JO8-5 09:00   0-10
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 15 april 2018
C 38428 1e klasse D Geldrop 1 - Wittenhorst 1 14:00   1-2
C 26058 Hoofdklasse A Geldrop 2 - Baronie 2 11:00 Jessie Manuhutu 4-3
V     Geldrop 3 -        
C 42729 4e klasse 414 Nuenen 5 - Geldrop 4 10:00   2-1
C 45944 4e klasse 416 UNA 5 - Geldrop 5 12:00   2-3
C 45160 5e klasse 523 Acht 5 - Geldrop 6 10:00 Mart de Ruijter 2-0
V     Geldrop 7 -        
Maandag 16 april 2018
C 105073 4e klasse 15 Nuenen JO15-4 - Geldrop JO15-4G 19:30 Datum volgt  
Woensdag 18 april 2018
B 141892 Groep 11 2 Geldrop JO19-2 - Nieuwkuijk JO19-1 18:30  Ed v. Moorsel  
C 104452 4e klasse 14 Geldrop JO15-2 - Nuenen JO15-5 18:30    
B 142480 Groep 15 2 Geldrop JO13-3 - Marvilde JO13-2 18:30    
C 115156 6e klasse 17 Geldrop JO13-5 - SJO Juventud JO13-2 18:30    
C 116852 1e klasse 2 FC Eindhoven AV JO12-1 - Geldrop JO12-1 19:00    
C 122056 1e klasse 08 Maarheeze JO11-1G - Geldrop JO11-1 18:30 Naar 23 mei  
C 118172 5e klasse 21 RPC JO11-5 - Geldrop JO11-3 18:30    
C 118554 6e klasse 18 Geldrop JO11-7 - Wilhelmina Boys JO11-3 18:30    
C 123510 2e klasse 09 Geldrop JO10-2 - Unitas'59 JO10-3 18:30    
C 126485 4e klasse 22 Geldrop JO9-4 - Unitas'59 JO9-4 18:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij