Weekprogramma 7 t/m 13 april 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 7 april 2018
C 11004 3e divisie C Geldrop JO19-1 - Juliana '31 JO19-1 15:00  N.S.Slavenburg 0-2
C 106644 2e klasse 8 Geldrop JO19-2 - Riethoven JO19-1 15:00 Adil Bouhamda 5-2
C 105829 3e klasse 10 Brabantia JO19-3 - Geldrop JO19-3 14:45 Angel Riestra 4-1
C 106908 4e klasse 15 Nuenen JO19-5 - Geldrop JO19-4 15:30   10-1
C 135412 2e klasse 4 SV Reeshof MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 14:30 Frank van den Besselaar 3-5
C 11453 3e divisie C OJC ROSMALEN JO17-1 - Geldrop JO17-1 14:45 Jester Francisca 3-1
C 109738 1e klasse 6 Geldrop JO17-2 - Nuenen JO17-2 15:00 Henk Verberne 0-2
V     Geldrop JO17-3 -        
C 110183 2e klasse 10 Best Vooruit JO17-2 - Geldrop JO17-4 14:45 Pascal Donders 4-1
C 107746 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - DVS JO17-4 15:00 Gert Jan van Tolij 6-1
C 108656 5e klasse 16 SV Budel JO17-3 - Geldrop JO17-6 15:00   6-0
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11951 2e divisie C Geldrop JO15-1 - NEC/FC Oss JO15-2 12:00 Rinus Kanning 1-4
C 105157 4e klasse 14 Geldrop JO15-2 - SV Valkenswaard JO15-4 13:00   16-0
C 101640 4e klasse 14 Geldrop JO15-3 - Nuenen JO15-5 13:00   8-0
C 104349 4e klasse 15 Unitas'59 JO15-4 - Geldrop JO15-4G 12:45   0-2
C 103059 5e klasse 24 Wilhelmina Boys JO15-5 - Geldrop JO15-5 13:00 Hugo de Snoo 4-3
C 73369 Hoofdklasse A Geldrop JO14-1 - Margriet JO14-1 13:00   3-3
C 136508 1e klasse 5 Geldrop MO15-1 - SV Budel MO15-1 11:30   1-3
C 64206 Hoofdklasse H SVSSS JO13-1 - Geldrop JO13-1 10:00 Looi de Bakker 0-4
C 112759 3e klasse 11 Geldrop JO13-2 - SV Valkenswaard JO13-2 11:30   1-0
C 112025 4e klasse 11 SBC JO13-3 - Geldrop JO13-3 11:45   6-3
C 115502 5e klasse 13 Braakhuizen JO13-2 - Geldrop JO13-4 11:15   2-3
C 112005 6e klasse 17 Geldrop JO13-5 - SBC JO13-5 11:30   1-4
C 112694 6e klasse 16 Geldrop JO13-6 - SV Valkenswaard JO13-6 11:30   0-4
C 116826 1e klasse 2 Taxandria JO12-1 - Geldrop JO12-1 09:00   2-2
C 120999 1e klasse 08 Geldrop JO11-1 - FC Eindhoven AV JO11-1 10:00 Mo.el Boujaddaini 7-2
C 121208 3e klasse 17 Geldrop JO11-2 - RPC JO11-4 10:00   4-4
C 119922 5e klasse 21 RKSV Heeze JO11-4 - Geldrop JO11-3 10:15   2-5
C 117497 5e klasse 20 FC Eindhoven AV JO11-8 - Geldrop JO11-4G 09:15   6-2
C 121069 6e klasse 19 Geldrop JO11-5 - EFC JO11-6 10:00   11-0
C 117487 6e klasse 21 EFC JO11-7G - Geldrop JO11-6 10:30   6-0
C 121319 6e klasse 18 Geldrop JO11-7 - EMK JO11-5G 10:00   5-3
C 123083 Hoofdklasse 3 Brabantia JO10-1 - Geldrop JO10-1 10:15 Tommie van Bussel 2-7
C 124141 2e klasse 09 Geldrop JO10-2 - Beerse Boys JO10-1G 10:00   2-2
C 128117 Hoofdklasse 6 Geldrop JO9-1 - DVS JO9-1 09:00   8-2
C 127034 1e klasse 06 Acht JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:00   18-9
C 130095 3e klasse 16 Geldrop JO9-3 - FC Eindhoven AV JO9-3 09:00   7-6
C 125145 4e klasse 22 Geldrop JO9-4 - DBS JO9-3 09:00   1-6
C 142472 5e klasse 28 EMK JO9-2G - Geldrop JO9-5 09:15   0-13
C 126425 5e klasse 31 FC Eindhoven AV JO9-6 - Geldrop JO9-6 09:15   4-1
C 129110 4e klasse 23 DBS JO9-6 - Geldrop JO9-7G 10:00   10-4
C 126160 5e klasse 29 Geldrop JO9-8G - DBS JO9-9 09:00   0-17
V     Geldrop JO9-9 -        
V     Geldrop JO9-10G -        
C 131217 1e klasse 3 Geldrop JO8-1 - ODC JO8-1 09:00   7-4
C 131161 2e klasse 14 RPC JO8-4 - Geldrop JO8-2 09:00   3-7
C 131619 2e klasse 14 Nuenen JO8-2 - Geldrop JO8-3 08:45   6-1
C 139082 3e klasse 31 FC Cranendonck JO8-1 - Geldrop JO8-4G 10:30    
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 8 april 2018
C 36491 1e klasse D FC Hoensbroek 1 - Geldrop 1 14:30 Gijs Stevens 0-2
C 26403 Hoofdklasse A RKVVO 2 - Geldrop 2 11:30 Job Verhagen 2-5 
V     Geldrop 3 -        
C 47821 4e klasse 414 Geldrop 4 - SV Valkenswaard 3 10:30 Ger Verschuren 0-4
C 49175 4e klasse 416 Geldrop 5 - PSV 2 10:30 Martin v Rooij 5-4 
C 39563 5e klasse 523 Geldrop 6 - SBC 5 12:30 Antoon v Gestel  1-2
C 43883 6e klasse 637 Geldrop 7 - Unitas'59 11 12:30 Adil Bouhamda 6-2
Maandag 9 april 2018
C 112884 4e klasse 11 Geldrop JO13-3 - SJO Juventud JO13-1 19:00    
C 114122 6e klasse 16 Geldrop JO13-6 - EMK JO13-3G 18:30    
Dinsdag 10 april 2018
C 123981 Hoofdklasse 3 UNA JO10-1G - Geldrop JO10-1 18:30    
Woensdag 11 april 2018
C 136225 1e klasse 5 Bladella MO15-1 - Geldrop MO15-1 18:30    
C 113435 3e klasse 11 RKSV Heeze JO13-2G - Geldrop JO13-2 18:30    
C 115452 6e klasse 16 SBC JO13-7 - Geldrop JO13-6 18:30    
C 116422 1e klasse 2 Geldrop JO12-1 - SV Venray JO12-1G 18:30    
C 121505 5e klasse 21 Geldrop JO11-3 - DBS JO11-11 18:30    
C 117065 6e klasse 18 Gestel JO11-4 - Geldrop JO11-7 18:30    
C 127825 4e klasse 22 Geldrop JO9-4 - Best Vooruit JO9-3 18:30    
C 130526 1e klasse 3 Geldrop JO8-1 - Boxtel JO8-1 18:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij