Weekprogramma 17 t/m 23 februari 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 17 februari 2018
V     Geldrop JO19-1 -        
V     Geldrop JO19-2 -        
O     Geldrop JO19-3 - FC Eindhoven AV JO19-2 13:00    
V     Geldrop JO19-4 -        
V     Geldrop MO19-1 -        
V     Geldrop JO17-1 -        
O     Geldrop JO17-2 - HSE JO17-2 13:00    
V     Geldrop JO17-3 -        
B 139844 Groep 5 poule 3 groep 11 SBC JO17-4 - Geldrop JO17-4 15:15    
V     Geldrop JO17-5 -        
V     Geldrop JO17-6 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
V     Geldrop JO15-1 -        
V     Geldrop JO15-2 -        
V     Geldrop JO15-3 -        
V     Geldrop JO15-4G -        
V     Geldrop JO15-5 -        
B 139466 Groep 1 2 TSV Gudok JO14-3 - Geldrop JO14-1 12:30   2-7
V     Geldrop MO15-1 -        
O     Gemert JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30    
V     Geldrop JO13-2 -        
B 139865 Groep 11 poule 1 groep 15 Hoogeloon JO13-1 - Geldrop JO13-3 12:00 Lucas Wind  
V     Geldrop JO13-4 -        
V     Geldrop JO13-5 -        
V     Geldrop JO13-6 -        
V     Geldrop JO12-1 -        
V     Geldrop JO11-1 -        
V     Geldrop JO11-2 -        
V     Geldrop JO11-3 -        
V     Geldrop JO11-4G -        
V     Geldrop JO11-5 -        
V     Geldrop JO11-6 -        
V     Geldrop JO11-7 -        
V     Geldrop JO10-1 -        
V     Geldrop JO10-2 -        
O     Geldrop JO9-1 - UNA JO9-1 09:00    
V     Geldrop JO9-2 -        
O     Geldrop JO9-3 - Geldrop JO9-7 10:00    
V     Geldrop JO9-4 -        
V     Geldrop JO9-5 -        
V     Geldrop JO9-6 -        
O     Geldrop JO9-3 - Geldrop JO9-7 10:00    
V     Geldrop JO9-8 -        
V     Geldrop JO9-9 -        
V     Geldrop JO9-10 -        
O     RKVV Bergeijk JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:30    
O     Geldrop JO8-2 - Braakhuizen JO8-2 09:00    
O     RKVV Bergeijk JO8-3 - Geldrop JO8-3 09:30    
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 18 februari 2018
C 36384 1e klasse D Bekkerveld 1 - Geldrop 1 14:30 Stef Bogers  0-3
C 26193 Hoofdklasse A Geldrop 2 - UNA 2 11:45 Thijs Renders  2-5
V     Geldrop 3 -        
C 38278 4e klasse 414 EFC 4 - Geldrop 4 12:00    4-3
C 42284 4e klasse 416 Nieuw Woensel 3 - Geldrop 5 10:00    3-1
C 46124 5e klasse 523 Nuenen 7 - Geldrop 6 10:00    1-2
C 47407 6e klasse 637 Geldrop 7 - RKGSV 4 12:30    3-1
Woensdag 21 februari 2018
O     Geldrop JO11-1 - Braakhuizen JO11-1 18:15    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij