Weekprogramma 3 t/m 9 februari 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 3 februari 2018
C 10931 3e divisie C Orion JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:30 Youri Kuipers  
V     Geldrop JO19-2 -        
V     Geldrop JO19-3 -        
V     Geldrop JO19-4 -        
V     Geldrop MO19-1 -        
V     Geldrop JO17-1 -        
V     Geldrop JO17-2 -        
V     Geldrop JO17-3 -        
V     Geldrop JO17-4 -        
V     Geldrop JO17-5 -        
V     Geldrop JO17-6 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11880 2e divisie C DVV JO15-1 - Geldrop JO15-1 12:45 Frank Joosten  
V     Geldrop JO15-2 -        
V     Geldrop JO15-3 -        
O     Boxtel JO15-2 - Geldrop JO15-4G 13:15    
V     Geldrop JO15-5 -        
O     Geldrop JO14-1 - Nuenen JO14-1 13:00  Jack Gijsberts  
V     Geldrop MO15-1 -        
V     Geldrop JO13-1 -        
V     Geldrop JO13-2 -        
O     Geldrop JO13-3 - Geldrop JO12-1 11:30    
V     Geldrop JO13-4 -        
V     Geldrop JO13-5 -        
V     Geldrop JO13-6 -        
O     Geldrop JO13-3 - Geldrop JO12-1 11.30    
O     Geldrop JO11-1 - DBS JO11-1 10:00    
V     Geldrop JO11-2 -        
V     Geldrop JO11-3 -        
V     Geldrop JO11-4G -        
V     Geldrop JO11-5 -        
V     Geldrop JO11-6 -        
V     Geldrop JO11-7 -        
O     Geldrop JO10-1 - Mierlo Hout JO10-1 10:00    
O     Geldrop JO10-2 - WODAN JO10-2 10:00    
O     Geldrop JO9-1 - Best Vooruit JO9-1 09:00    
O     Geldrop JO9-2 - WODAN JO9-2 09:00    
V     Geldrop JO9-3 -        
O     Geldrop JO9-4 - WODAN JO9-5 09:00    
O     Geldrop JO9-5 - Geldrop JO9-7 10:00    
O     WODAN JO9-6 - Geldrop JO9-6 09:00    
O     Geldrop JO9-5 - Geldrop JO9-7 10:00    
V     Geldrop JO9-8 -        
V     Geldrop JO9-9 -        
V     Geldrop JO9-10 -        
O     Geldrop JO8-1 - Best Vooruit JO8-1 09:00    
O     Geldrop JO8-2 - Best Vooruit JO8-2 09:00    
O     Geldrop JO8-3 - Best Vooruit JO8-3 09:00    
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 4 februari 2018
C 38974 1e klasse D Geldrop 1 - Deurne 1 14:30 Jules Nelissen  3-3
C 25369 Hoofdklasse A Geldrop 2 - Dongen 2 11:45 Luuk van Moll  1-1
V     Geldrop 3 -        
V     Geldrop 4 -        
V     Geldrop 5 -        
V     Geldrop 6 -        
B 100413 Groep 9 17 EMK 6 - Geldrop 7 11:00    6-5
Donderdag 8 februari 2018
O     Geldrop 1 - Oirschot 1 20:00    5-1
O     Geldrop 2 - Rhode 2 20:00    2-0


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij