Weekprogramma 9 t/m 15 december 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 9 december 2017
C 10931 3e divisie C Orion JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:30 Chris Muller  
C 54099 2e klasse 8 Geldrop JO19-2 - Marvilde JO19-1 15:00 Jack Gijsberts  7-1
C 52362 4e klasse 15 Geldrop JO19-3 - Braakhuizen JO19-3 12:30 Jan Veltman  7-2
C 53019 4e klasse 14 Geldrop JO19-4 - FC Eindhoven AV JO19-2 13:00 Gert Jan van Tolij  
C 88652 2e klasse 05 Braakhuizen MO19-1 - Geldrop MO19-1 14:30    5-4
C 11418 3e divisie C Geldrop JO17-1 - Venlosche Boys JO17-1 15:00 Luc Schoenmakers  9-1
C 55599 1e klasse 7 Unitas'59 JO17-2 - Geldrop JO17-2 14:30 Kaj Fonken  
V     Geldrop JO17-3 -        
C 97074 3e klasse 12 Geldrop JO17-4 - UNA JO17-3 15:00 Ed van Moorsel  
C 55919 4e klasse 12 DOSKO'32 JO17-1 - Geldrop JO17-5 14:30    
V     Geldrop JO17-6 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11880 2e divisie C DVV JO15-1 - Geldrop JO15-1 12:45    
C 96392 3e klasse 12 Unitas'59 JO15-5 - Geldrop JO15-2 12:45 Bram Fleuren  
C 96243 3e klasse 13 Geldrop JO15-3 - RKVVO JO15-3 13:00    
C 60930 4e klasse 17 Geldrop JO15-4G - RPC JO15-3 13:00    
C 62631 4e klasse 16 EMK JO15-3 - Geldrop JO15-5 13:00    
V     Geldrop JO15-6 -        
C 26888 1e klasse 1 Geldrop JO14-1 - Sportclub Irene JO14-1 13:00 Mo Boujaddaini  3-5
C 93279 2e klasse 12 Geldrop MO15-1 - Terlo MO15-1 11:30    8-0
C 63994 Hoofdklasse H Best Vooruit JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30    4-2
V     Geldrop JO13-2 -        
C 66264 5e klasse 15 Acht JO13-3 - Geldrop JO13-3 11:15 Luuk van Elzakker  0-8
C 65643 6e klasse 13 SV Budel JO13-4 - Geldrop JO13-4 11:00    
C 67924 6e klasse 12 Bladella JO13-5 - Geldrop JO13-5 11:00 Jonathan Atuquoye  2-1
C 90852 6e klasse 13 Geldrop JO13-6 - WODAN JO13-5 11:30    
V     Geldrop JO12-1 -        
C 71023 1e klasse 09 Acht JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:00 Youri van Kessel  0-5
C 69998 2e klasse 10 SBC JO11-2G - Geldrop JO11-2 10:15    
C 73179 4e klasse 21 Geldrop JO11-3 - RPC JO11-3 10:00    1-11
V     Geldrop JO11-4G -        
C 74825 6e klasse 14 Geldrop JO11-5 - SBC JO11-10 10:00    3-5
C 89633 6e klasse 17 Acht JO11-4 - Geldrop JO11-6 10:00 Mitchell Mertens  1-2
C 71003 6e klasse 16 Geldrop JO11-7 - FC Eindhoven AV JO11-8 10:00    0-13
C 77100 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - Best Vooruit JO10-1 10:00  Kampioen!  12-1
C 76962 1e klasse 7 RKSV Heeze JO10-1 - Geldrop JO10-2 10:15 Stan Gerrits  
C 81259 Hoofdklasse 6 Geldrop JO9-1 - SV Valkenswaard JO9-1 09:00    5-3
C 97427 2e klasse 09 RPC JO9-3 - Geldrop JO9-2 09:00    
C 80004 3e klasse 16 Tongelre JO9-1 - Geldrop JO9-3 09:15    5-9
C 78767 4e klasse 19 Braakhuizen JO9-2 - Geldrop JO9-4 09:00    ?
C 81965 4e klasse 20 FC Eindhoven AV JO9-5 - Geldrop JO9-5 09:15    
C 82249 5e klasse 039 Geldrop JO9-6 - Unitas'59 JO9-6 09:00    2-3
C 77520 5e klasse 040 SV Valkenswaard JO9-6 - Geldrop JO9-7 09:00    5-9
C 78386 5e klasse 044 Geldrop JO9-8 - Wilhelmina Boys JO9-6 09:00    
V     Geldrop JO9-9 -        
O     Geldrop JO8-1 - WODAN JO8-1 09:00    4-3
C 95455 3e klasse 035 RKSV Heeze JO8-4 - Geldrop JO8-2 09:15 Luuk van den Broek  
C 83206 2e klasse 4 Geldrop JO8-3 - Brabantia JO8-2 09:00    0-8
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 10 december 2017
C 36384 1e klasse D Bekkerveld 1 - Geldrop 1 14:15 Marco Bos  
C 26193 Hoofdklasse A Geldrop 2 - UNA 2 11:45 Pim van Kuijk  
V     Geldrop 3 -        
C 38278 4e klasse 414 EFC 4 - Geldrop 4 10:00    
C 42284 4e klasse 416 Nieuw Woensel 3 - Geldrop 5 10:00    
C 46124 5e klasse 523 Nuenen 7 - Geldrop 6 10:00    
V     Geldrop 7 -        
Woensdag 13 december 2017
C 97065 3e klasse 12 Waalre JO17-1 - Geldrop JO17-4 19:30    
C 65142 5e klasse 15 DBS JO13-6 - Geldrop JO13-3 19:00  JO13-3 Kampioen  1-9
Donderdag 14 december 2017
B 95413 Groep 2 24 Reusel Sport/CoTrans 2 - Geldrop 2 20:00 Rini Laros  4-0
C 101060 2e klasse 8 SV Valkenswaard JO13-2 - Geldrop JO13-2 19:00    3-1


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij