Weekprogramma 11 t/m 17 november 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 11 november 2017
C 10880 3e divisie C Geldrop JO19-1 - ZSV JO19-1 15:00 Martin van Diesen 6-0
V     Geldrop JO19-2 -        
C 53434 4e klasse 15 SV Valkenswaard JO19-2 - Geldrop JO19-3 15:00   0-7
C 54423 4e klasse 14 Braakhuizen JO19-4 - Geldrop JO19-4 14:30   6-2
C 88649 2e klasse 05 Geldrop MO19-1 - Nieuw Woensel MO19-1 15:00 Ed van Moorsel 7-2
C 11389 3e divisie C FC Eindhoven JO17-1 - Geldrop JO17-1 17:00 Gerard van de Wouw 3-1
C 57640 1e klasse 7 UNA JO17-2 - Geldrop JO17-2 13:15 Henk Verberne 2-1
V     Geldrop JO17-3 -        
C 97261 3e klasse 12 Geldrop JO17-4 - SJO Juventud JO17-1 13:00   3-1
C 55463 4e klasse 12 Oirschot V. JO17-3 - Geldrop JO17-5 14:00 Aron van Beers 4-1
C 58246 5e klasse 15 Geldrop JO17-6 - SV Budel JO17-3 15:00 Gert Jan van Tolij 3-0
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11827 2e divisie C Geldrop JO15-1 - Gemert JO15-1 12:00 Jack Saris 2-1
C 97352 3e klasse 12 Geldrop JO15-2 - ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 13:00   2-3
C 63075 3e klasse 13 Geldrop JO15-3 - Maarheeze JO15-1G 13:00   1-5
C 63134 4e klasse 17 Geldrop JO15-4 - SV Budel JO15-3 13:00   3-3
C 62203 4e klasse 16 SBC JO15-3 - Geldrop JO15-5 13:15   22-1
V     Geldrop JO15-6 -        
V     Geldrop JO14-1 -        
C 93262 2e klasse 12 Nuenen MO15-3 - Geldrop MO15-1 09:00   0-4
C 64172 Hoofdklasse H TSV Gudok JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:00   2-1
C 66150 2e klasse 8 De Valk JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:45   3-0
C 66025 5e klasse 15 Woenselse Boys JO13-3 - Geldrop JO13-3 11:30 Guus Strik 2-4
C 67409 6e klasse 13 SV Valkenswaard JO13-5 - Geldrop JO13-4 11:30   2-3
C 66879 6e klasse 12 RPC JO13-5 - Geldrop JO13-5 11:45   2-6
C 90848 6e klasse 13 Geldrop JO13-6 - Braakhuizen JO13-3 11:30   6-0
C 93919 2e klasse 5 Geldrop JO12-1 - Unitas'59 JO12-2 11:30   2-3
C 73184 1e klasse 09 Brabantia JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:15 Ahmed Rafiki 0-9
C 72456 2e klasse 10 Geldrop JO11-2 - Best Vooruit JO11-2 10:00   0-2
C 71126 4e klasse 21 FC Cranendonck JO11-2 - Geldrop JO11-3 10:45   2-3
V     Geldrop JO11-4G -        
V     Geldrop JO11-5 -        
C 72546 6e klasse 17 Geldrop JO11-6 - EMK JO11-4G 10:00   0-4
C 74642 6e klasse 16 Geldrop JO11-7 - SV Valkenswaard JO11-6 10:00   7-0
C 75612 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - Acht JO10-1 10:00   5-2
C 76351 1e klasse 7 ODC JO10-2 - Geldrop JO10-2 08:30   3-1
C 79119 Hoofdklasse 6 Geldrop JO9-1 - UNA JO9-1 09:00   5-6
C 77612 2e klasse 09 De Valk JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:30   4-4
C 79733 3e klasse 16 Maarheeze JO9-1 - Geldrop JO9-3 09:30   3-7
C 77425 4e klasse 19 Nuenen JO9-5 - Geldrop JO9-4 08:45   3-6
C 79753 4e klasse 20 WODAN JO9-4 - Geldrop JO9-5 09:00   8-2
C 78327 5e klasse 039 Geldrop JO9-6 - Brabantia JO9-4 09:00   0-13
C 79210 5e klasse 040 Geldrop JO9-7 - Dommelen JO9-3 09:00   3-3
C 78145 5e klasse 044 Geldrop JO9-8 - Best Vooruit JO9-5 09:00   1-3
V     Geldrop JO9-9 -        
C 97749 Hoofdklasse 4 Geldrop JO8-1 - SV Valkenswaard JO8-1 09:00   3-9
C 95451 3e klasse 035 Gestel JO8-2 - Geldrop JO8-2 09:30   0-7
C 84599 2e klasse 4 Unitas'59 JO8-2 - Geldrop JO8-3 09:00   16-0
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 12 november 2017
B 96555 Groep 1 63 Geldrop 1 - Nuenen 14:30 Joost Bezemer 1-3
B 95413 Groep 2 24 Reusel Sport 2 - Geldrop 2 12:00 Rini Laros  
V     Geldrop 3 -        
C 46254 4e klasse 414 Best Vooruit 4 - Geldrop 4 12:00 Marco v.d. Sande 3-1
C 43237 4e klasse 416 Nuenen 6 - Geldrop 5 12:00   0-3
V     Geldrop 6 -        
C 41463 6e klasse 637 Wilhelmina Boys 10 - Geldrop 7 12:00 Roy van Bree 4-3


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij