Weekprogramma 4 t/m 10 november 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 4 november 2017
C 10862 3e divisie C UDI'19/CSU JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00 Billal Nouamani 2-1
V     Geldrop JO19-2 -        
C 54028 4e klasse 15 Geldrop JO19-3 - DVS JO19-3 12:30 Jan Veltman 2-3
C 53201 4e klasse 14 Geldrop JO19-4 - Woenselse Boys JO19-2 15:00 Gert Jan van Tolij 5-0
C 88648 2e klasse 05 Nevelo MO19-1 - Geldrop MO19-1 09:30   7-4
C 11388 3e divisie C Geldrop JO17-1 - Baronie JO17-1 15:00 Jester Francisca 1-0
C 58702 1e klasse 7 Geldrop JO17-2 - Braakhuizen JO17-1 15:00 Tom van Gennip 3-0
V     Geldrop JO17-3 -        
C 97070 3e klasse 12 Geldrop JO17-4 - DBS JO17-2 13:00 Ed van Moorsel 2-3
C 55943 4e klasse 12 SBC JO17-4 - Geldrop JO17-5 15:15   5-2
C 57339 5e klasse 15 FC Eindhoven AV JO17-3 - Geldrop JO17-6 14:45   0-7
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11810 2e divisie C Nuenen JO15-1 - Geldrop JO15-1 12:15 Toon de Bonth 1-1
C 61714 3e klasse 12 SBC JO15-2G - Geldrop JO15-2 11:45   2-6
C 96227 3e klasse 13 Geldrop JO15-3 - SV Budel JO15-2 13:00   2-4
C 60085 4e klasse 17 Geldrop JO15-4 - EMK JO15-2G 13:00   3-3
C 60054 4e klasse 16 RPC JO15-4 - Geldrop JO15-5 13:00   8-1
V     Geldrop JO15-6 -        
C 29300 1e klasse 1 Geldrop JO14-1 - Olympia'18 JO14-1 13:00 Jack Gijsberts 7-0
C 93228 2e klasse 12 Geldrop MO15-1 - Nieuw Woensel MO15-1 11:30   8-0
C 64335 Hoofdklasse H Jong Brabant JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30   2-3
C 64802 2e klasse 8 Geldrop JO13-2 - Nuenen JO13-2 11:30   0-6
C 68120 5e klasse 15 Unitas'59 JO13-5 - Geldrop JO13-3 11:30   2-6
C 90847 6e klasse 13 Geldrop JO13-6 - Geldrop JO13-4 11:30   3-10
C 67284 6e klasse 12 Geldrop JO13-5 - Wilhelmina Boys JO13-4 11:30   7-2
C 90847 6e klasse 13 Geldrop JO13-6 - Geldrop JO13-4 11:30   3-10
C 93928 2e klasse 5 Bladella JO12-1 - Geldrop JO12-1 11:00 Luuk de Bruijn 1-8
C 73830 1e klasse 09 Geldrop JO11-1 - Woenselse Boys JO11-1 10:00   0-8
C 95156 2e klasse 10 SV Budel JO11-1 - Geldrop JO11-2 09:45 Sepp Aendekerk 4-1
C 71847 4e klasse 21 Geldrop JO11-3 - SV Valkenswaard JO11-4 10:00   2-2
C 73050 5e klasse 20 Geldrop JO11-4G - SV Budel JO11-7 10:00   8-0
C 70636 6e klasse 14 WODAN JO11-6 - Geldrop JO11-5 10:15   3-7
C 71480 6e klasse 17 DBS JO11-14 - Geldrop JO11-6 09:00   0-11
C 70598 6e klasse 16 Geldrop JO11-7 - Reusel Sport/CoTrans JO11-5 10:00   10-4
C 75258 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - UNA JO10-1G 10:00   7-2
V     Geldrop JO10-2 -        
C 77739 Hoofdklasse 6 DVS JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:30   3-4
C 99654 2e klasse 09 Nuenen JO9-2 - Geldrop JO9-2 08:45   7-10
C 79046 3e klasse 16 Geldrop JO9-3 - FC Eindhoven AV JO9-2 09:00   4-5
C 80305 4e klasse 19 Geldrop JO9-4 - FC Eindhoven AV JO9-4 09:00   5-2
C 79471 4e klasse 20 SV Valkenswaard JO9-4 - Geldrop JO9-5 09:00   10-1
C 79126 5e klasse 039 SV Valkenswaard JO9-5 - Geldrop JO9-6 09:00   2-3
C 80260 5e klasse 040 RPC JO9-7 - Geldrop JO9-7 09:00   1-12
C 78450 5e klasse 044 Geldrop JO9-8 - Spoordonkse Boys JO9-2G 09:00   0-17
V     Geldrop JO9-9 -        
C 83636 Hoofdklasse 4 DBS JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:00   4-4
C 95450 3e klasse 035 Geldrop JO8-2 - FC Eindhoven AV JO8-2 09:00   10-3
C 83006 2e klasse 4 Geldrop JO8-3 - EMK JO8-1 09:00   0-12
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 5 november 2017
C 39597 1e klasse D Geldrop 1 - Chevremont 14:30 Jules Nelissen 3-2
C 24977 Hoofdklasse A Geldrop 2 - JEKA 2 11:45 Erik Blotevogel 2-2
V     Geldrop 3 -        
C 45649 4e klasse 414 RKSV Heeze 4 - Geldrop 4 13:00   2-4
C 45996 4e klasse 416 Unitas'59 4 - Geldrop 5 10:00 Alger Vissers 1-3
C 42487 5e klasse 523 Unitas'59 7 - Geldrop 6 12:00 Thijs Siemons 1-2
V     Geldrop 7 -        


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij