Weekprogramma 14 t/m 20 oktober 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 14 oktober 2017
C 10844 3e divisie C UNA JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:30 Johan van Vijfeijken 1-3
C 99547 2e klasse 8 Best Vooruit JO19-2 - Geldrop JO19-2 14:45   1-1
C 53484 4e klasse 15 Geldrop JO19-3 - De Valk JO19-2 12:30 Naar 21 okt 12:30u  
V     Geldrop JO19-4 -        
C 94328 2e klasse 05 MULO MO19-1 - Geldrop MO19-1 15:00    
C 11375 3e divisie C Geldrop JO17-1 - Schijndel/DE WIT JO17-1 15:00 Lamber Walschots 3-1
C 58764 1e klasse 7 Geldrop JO17-2 - EFC JO17-1 15:00 Martin Swinkels 2-3
V     Geldrop JO17-3 -        
C 97068 3e klasse 12 Geldrop JO17-4 - Rood Wit V JO17-2 15:00 Mo Boujaddaini 15-0
C 56231 4e klasse 12 ST Netersel / Casteren JO17-1 - Geldrop JO17-5 14:30   3-1
V     Geldrop JO17-6 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11792 2e divisie C JVC Cuijk JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:00   0-0
C 62696 3e klasse 12 EMK JO15-1 - Geldrop JO15-2 13:00   5-2
C 61333 3e klasse 13 Geldrop JO15-3 - Dommelen JO15-2G 13:00   1-2
C 95801 4e klasse 17 Geldrop JO15-4 - Nieuw Woensel JO15-1 13:00   6-4
C 62115 4e klasse 16 FC Eindhoven AV JO15-4M - Geldrop JO15-5 13:15   14-0
V     Geldrop JO15-6 -        
C 30791 1e klasse 1 Geldrop JO14-1 - HVCH JO14-1 13:00 Ed van Moorsel 3-0
C 93221 2e klasse 12 Geldrop MO15-1 - Dommelen MO15-1 11:30   3-0
C 64298 Hoofdklasse H Geldrop JO13-1 - Bladella JO13-1 12:00  Jack Gijsberts 1-0
C 66847 2e klasse 8 EMK JO13-1G - Geldrop JO13-2 11:30   8-1
V     Geldrop JO13-3 -        
C 66094 6e klasse 13 WODAN JO13-5 - Geldrop JO13-4 11:30   2-11
C 68214 6e klasse 12 Geldrop JO13-5 - UNA JO13-5G 11:30   15-0
C 90845 6e klasse 13 Geldrop JO13-6 - FC Eindhoven AV JO13-6 11:30   1-7
C 93912 2e klasse 5 DBS JO12-1 - Geldrop JO12-1 11:05   2-3
C 70972 1e klasse 09 Geldrop JO11-1 - Oirschot V. JO11-1 10:00   2-1
C 90922 2e klasse 10 ZSC JO11-1 - Geldrop JO11-2 11:15   7-2
C 73987 4e klasse 21 Geldrop JO11-3 - Sterksel JO11-1 10:00   1-3
V     Geldrop JO11-4G -        
C 71503 6e klasse 14 Wilhelmina Boys JO11-3 - Geldrop JO11-5 10:00   1-3
C 73239 6e klasse 17 De Weebosch JO11-2 - Geldrop JO11-6 11:00   20-0
C 71431 6e klasse 16 Geldrop JO11-7 - EFC JO11-6 10:00   8-4
C 76229 Hoofdklasse 3 Geldrop JO10-1 - RPC JO10-1 10:00   7-0
C 76729 1e klasse 7 Taxandria JO10-1 - Geldrop JO10-2 10:15   5-2
C 79061 Hoofdklasse 6 Nuenen JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45   4-4
C 80213 2e klasse 09 SV Budel JO9-3 - Geldrop JO9-2 08:45   1-13
V     Geldrop JO9-3 -        
C 81482 4e klasse 19 Geldrop JO9-4 - Tongelre JO9-2 09:00   7-4
C 79311 4e klasse 20 RKVVO JO9-2 - Geldrop JO9-5 09:00   10-1
C 80879 5e klasse 039 Tivoli JO9-2 - Geldrop JO9-6 10:00   7-4
C 95571 5e klasse 040 Rood Wit'67/Plus JO9-2 - Geldrop JO9-7 10:00   5-1
C 81793 5e klasse 044 Geldrop JO9-8 - Oirschot V. JO9-3G 09:00   1-13
V     Geldrop JO9-9 -        
C 82924 Hoofdklasse 4 Geldrop JO8-1 - WODAN JO8-1 09:00   7-7
C 95448 3e klasse 035 Geldrop JO8-2 - DOSL JO8-1 09:00   8-0
C 82771 2e klasse 4 Geldrop JO8-3 - EFC JO8-1 09:00   2-7
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 15 oktober 2017
C 39130 1e klasse D Geldrop 1 - De Valk 1 14:30 Tom Dragstra  5-1
C 26798 Hoofdklasse A Geldrop 2 - Nemelaer 2 11:45 Theo Wijnen 1-2
C 25670 3e klasse G Braakhuizen 3 - Geldrop 3 11:00    
C 45485 4e klasse 414 Pusphaira 2 - Geldrop 4 12:00   1-3 
C 38983 4e klasse 416 Brabantia 3 - Geldrop 5 09:45 Pieter van de Laar 3-0
C 40044 5e klasse 523 Wilhelmina Boys 4 - Geldrop 6 12:30   7-0
C 38665 6e klasse 637 Geldrop 7 - SBC 9 12:30 Adil Bouhamda 8-1 


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij