Weekprogramma 7 t/m 13 oktober 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 7 oktober 2017
C 10832 3e divisie C Geldrop JO19-1 - Best Vooruit JO19-1 15:00 Wessel Timmers 7-1
C 52986 2e klasse 8 Geldrop JO19-2 - Maarheeze JO19-1 15:00 Til van den Heuvel 4-2
C 52953 4e klasse 15 Bergeijk JO19-2 - Geldrop JO19-3 14:45   2-3
C 54070 4e klasse 14 Brabantia JO19-3 - Geldrop JO19-4 14:45 Angel Riestra 3-1
C 88645 2e klasse 05 Geldrop MO19-1 - Hapert MO19-1 15:00   3-1
C 11367 3e divisie C UNA JO17-1 - Geldrop JO17-1 14:30 Harun Coskan 1-1
C 58423 1e klasse 7 SV Budel JO17-1 - Geldrop JO17-2 15:00 Paul Janssen 2-0
V     Geldrop JO17-3 -        
C 97067 3e klasse 12 Dommelen JO17-2 - Geldrop JO17-4 15:00   0-2
V     Geldrop JO17-5 -        
C 55914 5e klasse 15 Geldrop JO17-6 - Bladella JO17-4 15:00 Gert Jan van Tolij 4-4
V     Geldrop MO17-1 -        
C 11779 2e divisie C Geldrop JO15-1 - DZC '68 JO15-1 12:00 Erik Blotevogel 0-1
C 61395 3e klasse 12 Geldrop JO15-2 - UNA JO15-2G 13:00   4-2
C 62775 3e klasse 13 FC Eindhoven AV JO15-2 - Geldrop JO15-3 13:15   7-6
C 61341 4e klasse 17 DOSL JO15-2 - Geldrop JO15-4 11:15   0-3
C 60016 4e klasse 16 Geldrop JO15-5 - Tongelre JO15-1 13:00   0-18
V     Geldrop JO15-6 -        
C 26145 1e klasse 1 Venlosche Boys JO14-1 - Geldrop JO14-1 13:30   1-2
C 93215 2e klasse 12 RKVVO MO15-1 - Geldrop MO15-1 13:00   1-3
C 63965 Hoofdklasse H Wilhelmina Boys JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:15   2-1
C 65564 2e klasse 8 Geldrop JO13-2 - Marvilde JO13-1 11:30   1-9
C 66062 5e klasse 15 Geldrop JO13-3 - Tongelre JO13-1 11:30   7-1
C 64632 6e klasse 13 Geldrop JO13-4 - EMK JO13-4 11:30   16-0
C 64847 6e klasse 12 Rood Wit V JO13-3 - Geldrop JO13-5 11:30   11-1
C 90844 6e klasse 13 SJO Juventud JO13-2 - Geldrop JO13-6 11:30   4-0
C 93917 2e klasse 5 Geldrop JO12-1 - Rood Wit'62 JO12-1 11:30   2-1
C 88380 1e klasse 09 DBS JO11-2 - Geldrop JO11-1 10:00   2-1
C 74497 2e klasse 10 Geldrop JO11-2 - SV Valkenswaard JO11-2 10:00   1-6
C 74229 4e klasse 21 Woenselse Boys JO11-3 - Geldrop JO11-3 10:15   3-3
C 74506 5e klasse 20 SJO Juventud JO11-1 - Geldrop JO11-4G 10:00   7-1
C 71342 6e klasse 14 Geldrop JO11-5 - Nieuw Woensel JO11-2 10:00   1-6
C 74482 6e klasse 17 Geldrop JO11-6 - RKVVO JO11-4 10:00   3-6
C 92535 6e klasse 16 Woenselse Boys JO11-6 - Geldrop JO11-7 09:00   3-8
C 76332 Hoofdklasse 3 Brabantia JO10-1 - Geldrop JO10-1 10:15 Nick Smits 2-2
C 75879 1e klasse 7 Geldrop JO10-2 - DBS JO10-2 10:00   4-4
C 80302 Hoofdklasse 6 Geldrop JO9-1 - Dommelen JO9-1 09:00   18-1
C 77748 2e klasse 09 Geldrop JO9-2 - FC Cranendonck JO9-1 09:00   13-2
C 95977 3e klasse 16 Wilhelmina Boys JO9-2 - Geldrop JO9-3 09:00   5-5
C 93306 4e klasse 19 Best Vooruit JO9-3 - Geldrop JO9-4 09:15   4-3
C 79445 4e klasse 20 Geldrop JO9-5 - RPC JO9-6 09:00   2-4
C 82216 5e klasse 039 Geldrop JO9-6 - Wilhelmina Boys JO9-4 09:00   2-7
C 89329 5e klasse 040 Geldrop JO9-7 - SBC JO9-10G 09:00   4-5
C 80219 5e klasse 044 ODC JO9-4 - Geldrop JO9-8 08:45   11-2
V     Geldrop JO9-9 -        
C 84024 Hoofdklasse 4 Geldrop JO8-1 - RKSV Heeze JO8-1 09:00   13-7
C 95447 3e klasse 035 Brabantia JO8-3 - Geldrop JO8-2 09:15 Tommie van Bussel 10-8
C 94473 2e klasse 4 Woenselse Boys JO8-1 - Geldrop JO8-3 09:00   3-8
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 8 oktober 2017
C 39011 1e klasse D V.V. Schaesberg 1 - Geldrop 1 14:30 Gijs Stevens 1-2
C 26034 Hoofdklasse A Beerse Boys 2 - Geldrop 2 12:00 Ad Hesselmans 2-1
C 25069 3e klasse G Geldrop 3 - Spoord. Boys 2 10:30    
C 42446 4e klasse 414 Geldrop 4 - Brabantia 4 10:30 Adil Bouhamda 3-2
C 38489 4e klasse 416 Geldrop 5 - Bladella 3 10:30 Toon Sweegers 1-2
C 37365 5e klasse 523 Geldrop 6 - Best Vooruit 5 12:30  Stan van Ruler 1-4
C 46176 6e klasse 637 EMK 5 - Geldrop 7 11:00   0-5


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij