Weekprogramma 16 t/m 22 september 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 16 september 2017
B 3057 Groep 1 61 Nemelaer 1 - Geldrop 1 19:00 Maurick van Dijk 1-3
B 6549 Groep 1 10 De Valk JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:45 Ad Broeders 2-11
B 6566 Groep 5 21 Acht JO19-2 - Geldrop JO19-2 12:45 Paul van Elzakker 0-0
B 6497 Groep 6 30 Braakhuizen JO19-4 - Geldrop JO19-3 14:30   1-5
B 6374 Groep 6 45 Geldrop JO19-4 - SV Budel JO19-2 15:00 Gert-Jan v. Tolij 1-5
B 7661 Groep 1 06 Geldrop JO17-1 - Unitas'59 JO17-1 15:00 Til van den Heuvel 3-2
B 7660 Groep 1 00 Geldrop JO17-2 - SBC JO17-1 15:00   0-0
V     Geldrop JO17-3 -        
B 7365 Groep 6 59 FC Eindhoven AV JO17-3 - Geldrop JO17-4 14:45   1-8
B 7506 Groep 6 27 SBC JO17-5 - Geldrop JO17-5 15:15 Walter van den Heuvel 2-4
B 7478 Groep 6 58 Geldrop JO17-6 - Nuenen JO17-7 15:00 Ed van Moorsel 1-6
B 15058 Groep 2 07 RKVVO MO17-1 - Geldrop MO17-1 13:00 Naar 20 september  
B 8783 Groep 1 09 Dommelen JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:00   3-4
B 8682 Groep 6 17 Were Di JO15-2 - Geldrop JO15-2 12:00   0-8
B 8851 Groep 6 15 Geldrop JO15-3 - Rood Wit V JO15-3 13:00   6-1
B 8807 Groep 7 054 Braakhuizen JO15-3G - Geldrop JO15-4 12:45   0-11
B 8638 Groep 7 088 Brabantia JO15-3 - Geldrop JO15-5 14:45 Peter van Engeland 16-0
V     Geldrop JO15-6 -        
B 9030 Groep 1 18 Geldrop JO14-1 - ODC JO14-3 13:00   19-0
B 15292 Groep 2 16 Bladella MO15-1 - Geldrop MO15-1 11:00   1-0
B 10004 Groep 1 05 Geldrop JO13-1 - Unitas'59 JO13-1 12:00 Jack Gijsberts 3-0
B 10008 Groep 5 38 RPC JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:45   21-0
B 10201 Groep 7 37 EMK JO13-2 - Geldrop JO13-3 11:30   1-5
B 10205 Groep 7 56 Geldrop JO13-4 - Nuenen JO13-4 11:30   0-13
B 9959 Groep 7 72 Braakhuizen JO13-2 - Geldrop JO13-5 11:15   13-0
O     RPC JO13-5 - Geldrop JO13-6 11:45    
B 10443 Groep 1 34 Brabantia JO12-2 - Geldrop JO12-1 11:30 Ahmed Rafiki 1-8
B 29216 Groep 1 07 RPC JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:15   2-1
B 11892 Groep 2 25 EMK JO11-1 - Geldrop JO11-2 10:15   7-5
V     Geldrop JO11-3 -        
B 11604 Groep 5 31 Braakhuizen JO11-4 - Geldrop JO11-4G 10:00   2-6
B 11809 Groep 6 06 De Valk JO11-3 - Geldrop JO11-5 10:30   2-4
B 11644 Groep 6 42 Geldrop JO11-6 - RPC JO11-5 10:00   0-11
B 11641 Groep 6 45 EMK JO11-5 - Geldrop JO11-7G 10:15   3-13
B 29813 Groep 1 12 Wilhelmina Boys JO10-1 - Geldrop JO10-1 10:00   1-22
B 29588 Groep 1 85 Dommelen JO10-2 - Geldrop JO10-2 10:15   0-7
B 13406 Groep 1 12 Nuenen JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45   4-6
B 13405 Groep 2 08 Nuenen JO9-3 - Geldrop JO9-2 08:45   4-10
B 13404 Groep 3 36 Nuenen JO9-4 - Geldrop JO9-3 08:45    
B 16159 Groep 4 50 RPC JO9-4 - Geldrop JO9-4 09:00   18-0
B 16163 Groep 4 51 Geldrop JO9-5 - RPC JO9-5 09:00   3-7
B 13594 Groep 5 54 Geldrop JO9-6 - SBC JO9-5 09:00   0-8
B 13593 Groep 5 23 Geldrop JO9-7 - SBC JO9-6 09:00   3-11
B 13378 Groep 5 59 RPC JO9-7 - Geldrop JO9-8 09:00   8-0
V     Geldrop JO9-9 -        
B 29794 Groep 1 10 Geldrop JO8-1 - RPC JO8-2 09:00   22-0
B 14711 Groep 1 14 Geldrop JO8-2 - Nuenen JO8-1 09:00   1-7
B 29806 Groep 1 19 Rood Wit V JO8-1 - Geldrop JO8-3 09:15   14-1
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 17 september 2017
V     Geldrop 1 -        
B 5084 Groep 2 43 Geldrop 2 - Braakhuizen 3 11:45 Adil Bouhamda 5-0 
V     Geldrop 3 -        
B 5083 Groep 6 28 Geldrop 4 - RPC 4 10:30 Martien v Rooij 1-1
B 5368 Groep 6 10 RKSV Heeze 4 - Geldrop 5 13:00   1-5
B 5052 Groep 8 64 Woenselse Boys 3 - Geldrop 6 10:00 Ozden Bahceci 2-3
B 5484 Groep 9 111 Geldrop 7 - RKSV Heeze 8 12:30 Art Mulder 3-6
Woensdag 20 september 2017
B 15058 Groep 2 07 RKVVO MO17-1 - Geldrop MO17-1 19:00    0-2
B 14427   Geldrop JO8-2 - RKSV Heeze JO8-1 18:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij