Weekprogramma 9 t/m 15 september 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 9 september 2017
B 6307 Groep 1 10 Geldrop JO19-1 - Nuenen JO19-2 15:00 Theo Keeris 9-0
V     Geldrop JO19-2 -        
B 6306 Groep 6 30 Geldrop JO19-3 - EMK JO19-1 15:00 J. Veltman 1-2
V     Geldrop JO19-4 -        
B 7109 Groep 1 06 Geldrop JO17-1 - RPC JO17-1 15:00 Sjaak Verheijen 4-0
B 7108 Groep 1 00 Geldrop JO17-2 - WODAN JO17-1 15:00 Jan Bloks 1-2
V     Geldrop JO17-3 -        
B 7271 Groep 6 59 DVS JO17-3 - Geldrop JO17-4 15:00 Adriaan Liebregts 1-5
B 7309 Groep 6 27 Nuenen JO17-6 - Geldrop JO17-5 13:45   2-0
B 6980 Groep 6 58 SJO Juventud JO17-2 - Geldrop JO17-6 16:00   8-2
B 14986 Groep 2 07 Geldrop MO17-1 - ST RPC/Eindhoven AV MO17-1 12:30 Twan 4-1
B 8460 Groep 1 09 Geldrop JO15-1 - RKSV Heeze JO15-1G 12:00 Ed van Moorsel 7-0
B 8341 Groep 6 17 De Raven JO15-1 - Geldrop JO15-2 13:00   3-0
B 8244 Groep 6 15 Geldrop JO15-3 - SBC JO15-2G 13:00   2-3
B 8459 Groep 7 054 Geldrop JO15-4 - Tongelre JO15-1 13:00   6-6
B 8446 Groep 7 088 DVS JO15-4 - Geldrop JO15-5 13:15   2-3
V     Geldrop JO15-6 -        
B 8971 Groep 1 18 Dommelen JO14-1 - Geldrop JO14-1 13:00   2-9
B 15214 Groep 2 16 Geldrop MO15-1 - ST RPC/Eindhoven AV MO15-1 11:30   7-1
B 9496 Groep 1 05 Emplina JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:00 Theo Dols 3-0
B 9765 Groep 5 38 BMC JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:15   5-3
B 9803 Groep 7 37 Geldrop JO13-3 - Braakhuizen JO13-3 11:30   23-0
V     Geldrop JO13-4 -        
B 9746 Groep 7 72 RKSV Heeze JO13-3 - Geldrop JO13-5 10:15   5-5
V     Geldrop JO13-6 -        
B 10396 Groep 1 34 DVS JO12-2 - Geldrop JO12-1 11:45    
B 11388 Groep 1 07 Geldrop JO11-1 - SV Budel JO11-1 10:00   4-0
V     Geldrop JO11-2 -        
B 11425 Groep 4 02 Woenselse Boys JO11-4 - Geldrop JO11-3 10:15 Damien Kanen 14-0
B 11431 Groep 5 31 SV Budel JO11-6 - Geldrop JO11-4 09:45   1-14
B 11386 Groep 6 06 Geldrop JO11-5 - Dommelen JO11-3 10:00   11-3
B 11075 Groep 6 42 EFC JO11-7G - Geldrop JO11-6 10:30   0-6
B 11441 Groep 6 45 SBC JO11-11G - Geldrop JO11-7G  10:15   1-3
B 29534 Groep 1 12 RKVVO JO10-1 - Geldrop JO10-1 10:30   0-5
B 29587 Groep 1 85 Geldrop JO10-2 - RKSV Heeze JO10-2 10:00   1-1
B 13188 Groep 1 12 Brabantia JO9-1 - Geldrop JO9-1 10:15 Tommie van Bussel 6-7
B 13199 Groep 2 08 EMK JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:15   1-25
B 13098 Groep 3 36 Tongelre JO9-1 - Geldrop JO9-3 09:15   3-4
B 16157 Groep 4 50 Tongelre JO9-2 - Geldrop JO9-4 09:15   3-7
B 16160 Groep 4 51 Geldrop JO9-5 - DVS JO9-3 09:00   3-4
B 13028 Groep 5 54 Geldrop JO9-6 - Tivoli JO9-1 09:00   0-9
B 13027 Groep 5 23 Geldrop JO9-7 - Woenselse Boys JO9-3 09:00   10-4
B 13230 Groep 5 59 SV Budel JO9-5 - Geldrop JO9-8 08:45   14-2
V     Geldrop JO9-9 -        
B 29793 Groep 1 10 RKVVO JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:00   5-4
B 14427 Groep 1 14 Geldrop JO8-2 - RKSV Heeze JO8-1 09:00    4-14
B 29790 Groep 1 19 Geldrop JO8-3 - Braakhuizen JO8-1 09:00   1-11
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 10 september 2017
B 2844 Groep 1 61 Geldrop 1 - FC Eindhoven AV 1 14:30 T. Schelsema  
B 4152 Groep 2 43 Nuenen 3 - Geldrop 2 12:00    
V     Geldrop 3 -        
B 4266 Groep 6 28 Tivoli 2 - Geldrop 4 11:30    
B 16677 Groep 6 10 Geldrop 5 - Dommelen 3 10:30 Martien v Rooij  
B 4563 Groep 8 64 Nuenen 8 - Geldrop 6 10:00 Rolf Sijbers  
B 4249 Groep 9 111 Geldrop 7 - Nuenen 13 12:30 Adil Bouhamda  
dInsdag 12 september 2017
O     SBC 1 - Geldrop 1 20:00   2-2
B 6111 Groep 6 45 FC Cranendonck JO19-1 - Geldrop JO19-4 18:30    
O     FC Eindhoven JO13-1 - Geldrop JO13-1 19:00    
Woensdag 13 september 2017
O     Geldrop 2 - SBC 2 20:00  Afgelast  


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij