Weekprogramma 21 t/m 27 oktober 2017

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 21 oktober 2017
B 98326 Groep 1 08 Geldrop JO19-1 - FC Eindhoven JO19-1 15:00 Joost Simons 3-1
B 98308 Groep 5 16 Zwaluw VFC JO19-2 - Geldrop JO19-2 13:00   3-4
C 53484 4e klasse 15 Geldrop JO19-3 - De Valk JO19-2 12:30 Naar 16 dec. 12:30u  
C 53680 4e klasse 14 Geldrop JO19-4 - UNA JO19-4G 11:30 Gert Jan van Tolij 1-3
V     Geldrop MO19-1 -        
V     Geldrop JO17-1 -        
V     Geldrop JO17-2 -        
V     Geldrop JO17-3 -        
B 98433 Groep 6 12 RPC JO17-3 - Geldrop JO17-4 14:30   0-10
V     Geldrop JO17-5 -        
V     Geldrop JO17-6 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
V     Geldrop JO15-1 -        
V     Geldrop JO15-2 -        
V     Geldrop JO15-3 -        
V     Geldrop JO15-4 -        
V     Geldrop JO15-5 -        
V     Geldrop JO15-6 -        
B 98552 Groep 1 01 Unitas'59 JO14-1 - Geldrop JO14-1 12:45 Luca Versteegen 1-4
C 93252 2e klasse 12 Nuenen MO15-2 - Geldrop MO15-1 12:15 Paul Abrahams 1-8
V     Geldrop JO13-1 -        
C 64715 2e klasse 8 Acht JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:15 Paul van Elzakker 5-3
B 98614 Groep 7 09 SV Valkenswaard JO13-3 - Geldrop JO13-3 11:30   3-4
V     Geldrop JO13-4 -        
V     Geldrop JO13-5 -        
V     Geldrop JO13-6 -        
B 98686 Groep 1 15 Geldrop JO12-1 - Wilhelmina Boys JO12-1 11:30 Geldrop wns: 6-5

1-1

V     Geldrop JO11-1 -        
C 73107 2e klasse 10 De Raven JO11-1G - Geldrop JO11-2 10:30   2-4
V     Geldrop JO11-3 -        
B 98766 Groep 3 42 FC Eindhoven AV JO11-5 - Geldrop JO11-4G 10:30   15-1
V     Geldrop JO11-5 -        
V     Geldrop JO11-6 -        
B 98802 Groep 3 14 Geldrop JO11-7 - De Weebosch JO11-2 10:00   0-9
B 98885 Groep 1 30 Geldrop JO10-1 - DBS JO10-2 10:00   13-1
V     Geldrop JO10-2 -        
B 98969 Groep 1 06 FC Eindhoven AV JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:15   3-5
B 98999 Groep 2 09 Geldrop JO9-2 - SV Budel JO9-2 10:00   6-8
V     Geldrop JO9-3 -        
V     Geldrop JO9-4 -        
V     Geldrop JO9-5 -        
V     Geldrop JO9-6 -        
C 94616 5e klasse 040 Maarheeze JO9-2 - Geldrop JO9-7 09:30   5-7
V     Geldrop JO9-8 -        
V     Geldrop JO9-9 -        
C 97744 Hoofdklasse 4 SV Valkenswaard JO8-1 - Geldrop JO8-1 10:00   5-9
C 95445 3e klasse 035 Nuenen JO8-3 - Geldrop JO8-2 08:45   1-16
V     Geldrop JO8-3 -        
Tr     Droppels -   10:00    
Zondag 22 oktober 2017
C 38386 1e klasse D Geldrop 1 - RKSV Minor 1 14:30 Marco Bos  
C 25382 Hoofdklasse A Geldrop 2 - OJC ROSMALEN 2 11:45 Pim van Kuijk  
V     Geldrop 3 -        
V     Geldrop 4 -        
V     Geldrop 5 -        
V     Geldrop 6 -        
B 95685 Groep 9 33 Nuenen 10 - Geldrop 7 9:30    
Maandag 23 oktober 2017
C 65661 5e klasse 15 FC Eindhoven AV JO13-5 - Geldrop JO13-3 18:30    
Dinsdag 24 oktober 2017
C 97790 5e klasse 20 Geldrop JO11-4G - FC Eindhoven AV JO11-6 18:45    
Woensdag 25 oktober 2017
B 98394 Groep 1 06 Geldrop JO17-1 - WODAN JO17-1 19:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij