Weekprogramma 20 t/m 26 oktober 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 20 oktober 2018
C 33912 1e klasse D Geldrop 1 - Chevremont 1 19:30 Gijs Stevens  
B 102591 Groep 1 03 SBC JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:30 Hans Janssen  
C 101873 4e klasse 15 Best Vooruit JO19-3 - Geldrop JO19-2 14:45    
B 102544 Groep 6 08 Geldrop JO19-3 - Braakhuizen JO19-2 15:00    
V     Geldrop JO19-4 -        
V     Geldrop MO19-1 -        
B 102642 Groep 1 05 Geldrop JO17-1 - Nuenen JO17-2 15:00 Domien van Sambeeck  
      Geldrop JO17-2 - Geldrop JO17-3 15:00    
      Geldrop JO17-2 - Geldrop JO17-3 15:00    
V     Geldrop JO17-4 -        
B 102665 Groep 6 19 Nuenen JO17-6 - Geldrop JO17-5 13:45 Remco Wilbers  
B 103335 Groep 2 13 Geldrop MO17-1 - SV Valkenswaard MO17-1 11:30    
B 102766 Groep 1 Valkenswaard Jo15-1 - Geldrop JO15-1  13:15    
B 102746 Groep 5 11 RKSV Heeze JO15-1 - Geldrop JO15-2 13:00 Jan van Maasakkers  
B 102789 Groep 6 35 Geldrop JO15-3 - Waalre JO15-1 13:00    
V     Geldrop JO15-4 -        
V     Geldrop JO15-5 -        
V     Geldrop JO15-6 -        
V     Geldrop JO13-1 -        
V     Geldrop JO13-2 -        
V     Geldrop JO13-3 -        
C 48169 1e klasse 5 Woenselse Boys JO12-2 - Geldrop JO12-1 11:30    
V     Geldrop JO12-2 -        
B 102949 Groep 2 31 Geldrop JO12-3 - Braakhuizen JO12-1 11:30    
V     Geldrop JO12-4 -        
B 103040 Groep 1 17 Geldrop JO11-1 - Dommelen JO11-1 10:00    
V     Geldrop JO11-2 -        
V     Geldrop JO11-3 -        
V     Geldrop JO11-4G -        
V     Geldrop JO11-5 -        
V     Geldrop JO10-1 -        
V     Geldrop JO10-2 -        
V     Geldrop JO10-3 -        
V     Geldrop JO10-4 -        
B 103098 Groep 2 38 Geldrop JO10-5 - RKSV Heeze JO10-2 09:00    
B 103201 Groep 1 14 FC Eindhoven AV JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:30    
V     Geldrop JO9-2 -        
V     Geldrop JO9-3 -        
C 104891 4e klasse 14 Geldrop JO9-4 - UNA JO9-4 09:00    
B 103214 Groep 3 22 Geldrop JO9-5 - DOSL JO9-1 09:00    
V     Geldrop JO8-1 -        
V     Geldrop JO8-2 -        
V     Geldrop JO8-3 -        
V     Geldrop JO8-4G -        
V     Geldrop JO7-1 -        
V     Geldrop JO7-2 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 21 oktober 2018
V     Geldrop 1 -        
C 74263 Hoofdklasse A Geldrop 2 - RKSV Heeze 2 11:00 Edward Wagemans  
V     Geldrop 3 -        
V     Geldrop 4 -        
V     Geldrop 5 -        
B 99989 Groep 8 23 Geldrop 6 - Nuenen 7 12:30    
V     Geldrop VR1 -        
Maandag 22 oktober 2018
C 33843 3e klasse 09 Nieuw Woensel JO19-1 - Geldrop JO19-3 19:30    
B 102958 Groep 2 28 Geldrop JO12-4 - EMK JO12-1 18:30    
Dinsdag 23 oktober 2018
B 102944 Groep 1 08 RKSV Heeze JO12-1 - Geldrop JO12-1 19:00    
Woensdag 24 oktober 2018
C 50401 Hoofdklasse 5 Acht JO11-1 - Geldrop JO11-1 18:30    
C 104054 3e klasse 12 Geldrop JO10-4 - SBC JO10-5 18:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij