De Droppels hervatten de training, JO7-2 speelt eerste wedstijden

Geschreven door Frank Dirks. Laatst bijgewerkt: .

De Droppels hebben vorige week met 18 kinderen de training hervat. Ondanks de kou en regen bleven ze enthousiast meedoen aan de verschillende trainingsvormen en uiteraard het partijspel. Ze doen dit nog steeds op zaterdagochtend van 9.00-10.00 uur.

 
De 8 oudste van het stel zijn vanaf de winterstop een nieuw team gaan vormen, namelijk JO7-2. Zij trainen op woensdagavond van 17.00-18.00 uur en speelden afgelopen zaterdag de eerste wedstijden. Ze deden dat goed: ze speelden samen, waren bloedfanatiek en wisten direct te winnen.

Hopelijk weten ze deze lijn door te trekken en kunnen we volgend seizoen weer een extra team creëren met de oudste Droppels die staan te trappelen om ook wedstrijden te gaan spelen.

Tags: training