Geldrop/Braakhuizen Vrouwen 1 haalt uit tegen RKKSV Vrouwen 1

Geschreven door De Verslaggever. Laatst bijgewerkt: .

Ons damesteam deed zondag uitstekende zaken, want ondanks de barre weersomstandigheden had Geldrop/Braakhuizen Vrouwen 1 wederom (de thuisontmoeting werd ook gewonnen met maar liefst 26-0) geen kind aan RKKSV Vrouwen 1: 2-25. In Rosmalen tekenden Sanne Noijen (8 keer), Priscilla Doezé (6 keer), Sabine Ronde (4 keer) en Lieke van Veghel (3 keer) voor de doelpunten. De overige vier treffers verdwenen via RKKSV-speelsters in de goal. De dames spelen aanstaande zondag tegen Ollandia Vrouwen 1. In Sint-Oedenrode zal de bal gaan rollen om 10.00 uur.

Onze damesafdeling, heeft ook een eigen Facebookpagina, genaamd Meidenvoetbal Geldrop. Like deze pagina om niets te missen van de laatste ontwikkelingen of volg ze op Instragram via meiden_voetbal_geldrop!