Weekprogramma 9 t/m 15 november 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 9 november 2019
V     Geldrop VE1 -        
C 28337 3e divisie C Geldrop JO19-1 - Gemert JO19-1 15:00 Johan van Vijfeijken  
C 30726 3e klasse 07 EFC JO19-2 - Geldrop JO19-2 14:30    
C 30165 3e klasse 08 Woenselse Boys JO19-1 - Geldrop JO19-3 14:30    
C 30268 4e klasse 14 Geldrop JO19-4 - SV Valkenswaard JO19-2 15:00 Ed van Moorsel  
C 62161 1e klasse 02 OJC ROSMALEN MO19-1 - Geldrop MO19-1 14:45    
C 31559 4e divisie D Schijndel/DE WIT JO17-1 - Geldrop JO17-1 15:00 John Minkenberg  
C 33004 2e klasse 07 Dommelen JO17-2 - Geldrop JO17-2 13:00    
C 31698 3e klasse 08 Geldrop JO17-3 - EMK JO17-1 15:00 Gert Jan van Tolij  
C 32847 4e klasse 20 RPC JO17-3 - Geldrop JO17-4 16:15    
V     Geldrop JO17-5 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
C 31977 3e divisie D SJO Weltania Bekkerveld JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:30 Ronald Verheul  
V     Geldrop JO15-2 -        
C 36051 5e klasse 13 Geldrop JO15-3 - Best Vooruit JO15-5 13:00    
C 38241 Hoofdklasse B Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1 - Geldrop JO14-1 11:45 Gaby Janssen  
C 39287 3e klasse 05 ST Vessem/DEES JO14-1 - Geldrop JO14-2 11:00    
C 39431 4e klasse 11 Geldrop JO14-3 - SBC JO14-3 13:00    
C 32453 Hoofdklasse 1 Geldrop JO13-1 - Nooit Gedacht JO13-1G 12:00 Mohamed el Boujaddaini  
C 42009 5e klasse 16 Geldrop JO13-2 - Dommelen JO13-3 11:30    
C 41459 5e klasse 15 Geldrop JO13-3 - RKVVO JO13-3G 11:30    
V     Geldrop JO12-1 -        
C 43095 2e klasse 05 Geldrop JO12-2 - SV Unitas'59 JO12-3 11:30    
C 43995 3e klasse 08 Geldrop JO12-3 - SV Unitas'59 JO12-4 11:30    
C 92069 4e klasse 16 Geldrop JO12-4 - SV Budel JO12-2M 11:30    
C 43142 4e klasse 19 Gestel JO12-2G - Geldrop JO12-5M 10:30    
C 42904 4e klasse 17 UNA JO12-4G - Geldrop JO12-6 09:00    
C 45318 Hoofdklasse 05 Geldrop JO11-1 - Best Vooruit JO11-1 10:00    
C 47768 2e klasse 08 Wilhelmina Boys JO11-2G - Geldrop JO11-2 10:00    
C 48700 3e klasse 13 Geldrop JO11-3 - EMK JO11-1 10:00    
C 48494 4e klasse 14 Geldrop JO11-4G - Marvilde JO11-2 10:00    
C 89496 4e klasse 13 Nieuw Woensel JO11-1 - Geldrop JO11-5 10:30    
C 51652 Hoofdklasse 05 SV Unitas'59 JO10-2 - Geldrop JO10-1 10:00    
C 52051 1e klasse 07 Nuenen JO10-2 - Geldrop JO10-2 09:45    
C 49607 3e klasse 15 Geldrop JO10-3 - Nuenen JO10-3 10:00    
C 50249 4e klasse 28 DVS JO10-2 - Geldrop JO10-4 09:30    
C 52863 4e klasse 24 Geldrop JO10-5 - Brabantia JO10-5 10:00    
C 52127 4e klasse 27 Dommelen JO10-3 - Geldrop JO10-6 09:00    
C 56850 Hoofdklasse 08 FC Eindhoven AV JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:00    
C 55059 2e klasse 08 Waalre JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:00    
C 54072 3e klasse 12 RPC JO9-2 - Geldrop JO9-3 10:15    
C 53587 4e klasse 14 Geldrop JO9-4 - RPC JO9-3 09:00    
C 55230 5e klasse 21 Geldrop JO9-5 - Wilhelmina Boys JO9-4 09:00    
C 90899 1e klasse 04 DBS JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:00    
C 60114 2e klasse 09 Geldrop JO8-2 - Acht JO8-1 09:00    
C 58224 3e klasse 13 EFC JO8-1 - Geldrop JO8-3 09:00    
C 60179 4e klasse 27 SJO Juventud JO8-1 - Geldrop JO8-4G 09:30    
C 87337 4e klasse 27 Geldrop JO8-5 - SBC JO8-5G 09:00    
V     Geldrop JO7-1G -        
C 61310 1e klasse 36 RKSV Heeze JO7-1 - Geldrop JO7-2 09:00    
C 60625 1e klasse 35 Woenselse Boys JO7-1 - Geldrop JO7-3 08:45 Jurgen van Breukelen  
C 60492 1e klasse 35 SV Unitas'59 JO7-5 - Geldrop JO7-4 08:45    
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 10 november 2019
C 10880 1e klasse D De Ster 1 - Geldrop 1 14:30 Stef Bogers  
C 23933 Hoofdklasse A Haarsteeg 2 - Geldrop 2 12:00 Pascal van der Zwan (JR)  
C 75643 4e klasse 413 SV Budel 3 - Geldrop 3 10:00    
C 78380 5e klasse 520 Geldrop 4 - DOSKO'32 2 10:30    
C 78391 5e klasse 519 Geldrop 5 - Braakhuizen 5 12:30    
C 78402 5e klasse 521 Geldrop 6 - RKSV Heeze 6 12:30    
C 85849 6e klasse 651 RKSV Heeze 9 - Geldrop 7 10:00    
C 16813 3e klasse G Keer VR1 - Geldrop VR1 11:00 Peter Vrijhoeven  


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij