Weekprogramma 19 t/m 25 oktober 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 19 oktober 2019
V     Geldrop VE1 -        
V     Geldrop JO19-1 -        
V     Geldrop JO19-2 -        
V     Geldrop JO19-3 -        
V     Geldrop JO19-4 -        
V     Geldrop MO19-1 -        
V     Geldrop JO17-1 -        
V     Geldrop JO17-2 -        
V     Geldrop JO17-3 -        
V     Geldrop JO17-4 -        
V     Geldrop JO17-5 -        
C 63060 2e klasse 09 ST RKSV Heeze/DOSL MO17-1 - Geldrop MO17-1 15:00    
V     Geldrop JO15-1 -        
C 37757 3e klasse 07 Boxtel JO15-2 - Geldrop JO15-2 13:15    
B 92534 Groep 6 16 DVS JO15-3 - Geldrop JO15-3 12:00    
V     Geldrop JO14-1 -        
V     Geldrop JO14-2 -        
V     Geldrop JO14-3 -        
V     Geldrop JO13-1 -        
V     Geldrop JO13-2 -        
V     Geldrop JO13-3 -        
B 92704 Groep 1 02 Geldrop JO12-1 - Bergeijk JO12-1G 10:00    
V     Geldrop JO12-2 -        
V     Geldrop JO12-3 -        
V     Geldrop JO12-4 -        
V     Geldrop JO12-5M -        
V     Geldrop JO12-6 -        
V     Geldrop JO11-1 -        
V     Geldrop JO11-2 -        
V     Geldrop JO11-3 -        
V     Geldrop JO11-4G -        
C 89490 4e klasse 13 Geldrop JO11-5 - SBC JO11-3G 10:00    
V     Geldrop JO10-1 -        
V     Geldrop JO10-2 -        
V     Geldrop JO10-3 -        
V     Geldrop JO10-4 -        
V     Geldrop JO10-5 -        
V     Geldrop JO10-6 -        
V     Geldrop JO9-1 -        
V     Geldrop JO9-2 -        
V     Geldrop JO9-3 -        
V     Geldrop JO9-4 -        
V     Geldrop JO9-5 -        
V     Geldrop JO8-1 -        
V     Geldrop JO8-2 -        
C 89389 3e klasse 13 Geldrop JO8-3 - RPC JO8-2 09:00    
V     Geldrop JO8-4G -        
V     Geldrop JO8-5 -        
V     Geldrop JO7-1G -        
V     Geldrop JO7-2 -        
V     Geldrop JO7-3 -        
V     Geldrop JO7-4 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 20 oktober 2019
C 10944 1e klasse D SSS'18 1 - Geldrop 1 14:30 Thierry Schelsema  
C 23198 Hoofdklasse A ODC 2 - Geldrop 2 11:30    
C 75960 4e klasse 413 Geldrop 3 - SBC 4 10:30    
C 78378 5e klasse 520 Geldrop 4 - Best Vooruit 6 10:30    
V     Geldrop 5 -        
C 78716 5e klasse 521 Waalre 3 - Geldrop 6 11:30    
V     Geldrop 7 -        
B 90553 Groep 2 6 Geldrop VR1 - Beerse Boys VR1 11:30    
Maandag 21 oktober 2019
B 93047 Groep 1 05 Geldrop JO8-1 - SV Unitas'59 JO8-2 18:30    
Dinsdag 22 oktober 2019
V     Geldrop O23 -        
C 51829 Hoofdklasse 05 De Valk JO10-1 - Geldrop JO10-1 18:30    
Woensdag 23 oktober 2019
B 92726 Groep 1 05 Acht JO11-1 - Geldrop JO11-1 18:30 Stijn Kotte  
Donderdag 24 oktober 2019
B 92608 Groep 6 16 EMK JO13-2 - Geldrop JO13-2 18:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij