Weekprogramma 12 t/m 18 oktober 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 12 oktober 2019
V     Geldrop VE1 -        
C 28261 3e divisie C Geldrop JO19-1 - Wittenhorst JO19-1 15:00 Ger Buiting  
C 30166 3e klasse 07 Geldrop JO19-2 - Nuenen JO19-3 15:00 Gert Jan van Tolij  
V     Geldrop JO19-3 -        
C 29148 4e klasse 14 Geldrop JO19-4 - UNA JO19-3 15:00  Adil Bouhamda  
V     Geldrop MO19-1 -        
C 31579 4e divisie D Venlosche Boys JO17-1 - Geldrop JO17-1 13:00 Sen Reinders  
V     Geldrop JO17-2 -        
V     Geldrop JO17-3 -        
V     Geldrop JO17-4 -        
V     Geldrop JO17-5 -        
V     Geldrop MO17-1 -        
C 31931 3e divisie D SV Venray JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:30 Wilfried Mansvelders  
V     Geldrop JO15-2 -        
V     Geldrop JO15-3 -        
      Dommelen JO14-1 - Geldrop JO14-1 11:30    
V     Geldrop JO14-2 -        
V     Geldrop JO14-3 -        
V     Geldrop JO13-1 -        
V     Geldrop JO13-2 -        
V     Geldrop JO13-3 -        
C 42856 Hoofdklasse 03 Geldrop JO12-1 - BZS JO12-1 10:00  Verzet 30-10  
V     Geldrop JO12-2 -        
C 42818 3e klasse 08 Geldrop JO12-3 - Woenselse Boys JO12-1 11:30    
C 44756 4e klasse 16 DBS JO12-5 - Geldrop JO12-4 09:00    
V     Geldrop JO12-5M -        
C 43786 4e klasse 17 Woenselse Boys JO12-3 - Geldrop JO12-6 10:00 Guus Strik  
V     Geldrop JO11-1 -        
V     Geldrop JO11-2 -        
V     Geldrop JO11-3 -        
V     Geldrop JO11-4G -        
V     Geldrop JO11-5 -        
V     Geldrop JO10-1 -        
V     Geldrop JO10-2 -        
V     Geldrop JO10-3 -        
V     Geldrop JO10-4 -        
V     Geldrop JO10-5 -        
V     Geldrop JO10-6 -        
V     Geldrop JO9-1 -        
V     Geldrop JO9-2 -        
V     Geldrop JO9-3 -        
V     Geldrop JO9-4 -        
V     Geldrop JO9-5 -        
V     Geldrop JO8-1 -        
V     Geldrop JO8-2 -        
V     Geldrop JO8-3 -        
V     Geldrop JO8-4G -        
V     Geldrop JO8-5 -        
V     Geldrop JO7-1G -        
V     Geldrop JO7-2 -        
V     Geldrop JO7-3 -        
V     Geldrop JO7-4 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 13 oktober 2019
C 10840 1e klasse D Geldrop 1 - SV Venray 1 14:30 Rick Nelemans  
C 23181 Hoofdklasse A Geldrop 2 - Nemelaer 2 10:30 Hans Panjoel  
C 75729 4e klasse 413 Marvilde 4 - Geldrop 3 10:00    
V     Geldrop 4 -        
C 78389 5e klasse 519 Geldrop 5 - Wilhelmina Boys 6 12:30    
C 78400 5e klasse 521 Geldrop 6 - HSE 2 12:30    
C 80713 6e klasse 651 Best Vooruit 11 - Geldrop 7 10:00 Henri van Keulen  
C 16833 3e klasse G Baarlo VR1 - Geldrop VR1 11:00 Martijn Janssen  


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij