Weekprogramma 28 september t/m 4 oktober 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 28 september 2019
C 2450 2e klasse a Geldrop VE1 - Brabantia VE1 16:15    
C 28136 3e divisie C Geldrop JO19-1 - Achilles '29 JO19-1 15:00 Matteo Vettorazzi  
C 30745 3e klasse 07 Tuldania JO19-1 - Geldrop JO19-2 14:30    
C 28781 3e klasse 08 Geldrop JO19-3 - RKSV Heeze JO19-2 15:00 Ed van Moorsel  
C 29148 4e klasse 14 Geldrop JO19-4 - UNA JO19-3 15:00 Jack Gijsberts  
V     Geldrop MO19-1 -        
C 31534 4e divisie D Bladella JO17-1 - Geldrop JO17-1 13:00 Laurens Creemers  
C 32062 2e klasse 07 SV Valkenswaard JO17-2 - Geldrop JO17-2 15:00    
C 31517 3e klasse 08 DBS JO17-4 - Geldrop JO17-3 12:15    
C 32302 4e klasse 20 Wilhelmina Boys JO17-4 - Geldrop JO17-4 13:00    
C 32121 4e klasse 21 Geldrop JO17-5 - Braakhuizen JO17-2 15:00 Gert Jan van Tolij  
C 63097 2e klasse 09 Geldrop MO17-1 - SV Valkenswaard MO17-2 11:30 Mohamed el Boujaddaini  
C 31864 3e divisie D SV Unitas'59 JO15-1 - Geldrop JO15-1 12:30 Jelle van den Corput  
C 36910 3e klasse 07 Nuenen JO15-5 - Geldrop JO15-2 12:15    
C 37544 5e klasse 13 SV Valkenswaard JO15-4 - Geldrop JO15-3 13:15    
C 38309 Hoofdklasse B Geldrop JO14-1 - Wilhelmina JO14-1 13:00    
C 39098 3e klasse 05 Geldrop JO14-2 - EDN '56 / RKDSV JO14-1 13:00    
C 38634 4e klasse 11 Wilhelmina Boys JO14-1 - Geldrop JO14-3 11:15    
C 32451 Hoofdklasse 1 Geldrop JO13-1 - Nuenen JO13-2 12:00    
C 42648 5e klasse 16 Geldrop JO13-2 - ZSC JO13-2 11:30    
V     Geldrop JO13-3 -        
C 44884 Hoofdklasse 03 SBC JO12-1 - Geldrop JO12-1 11:45    
C 44654 2e klasse 05 Geldrop JO12-2 - DBS JO12-2 11:30    
C 44304 3e klasse 08 Geldrop JO12-3 - DBS JO12-3 11:30    
C 44638 4e klasse 16 Geldrop JO12-4 - SV Unitas'59 JO12-6 11:30    
C 44527 4e klasse 19 UNA JO12-2 - Geldrop JO12-5M 10:00    
C 45019 4e klasse 17 Gestel JO12-1 - Geldrop JO12-6 10:30    
C 45280 Hoofdklasse 05 RKVVO JO11-1 - Geldrop JO11-1 11:30    
C 45271 2e klasse 08 Geldrop JO11-2 - Bladella JO11-1 10:00    
C 46174 3e klasse 13 DVS JO11-2 - Geldrop JO11-3 10:30    
C 46980 4e klasse 14 Geldrop JO11-4G - RPC JO11-4 10:00    
C 48822 4e klasse 13 Geldrop JO11-5 - Nuenen JO11-5 10:00    
C 50833 Hoofdklasse 05 Geldrop JO10-1 - FC Eindhoven AV JO10-1 10:00    
C 49126 1e klasse 07 WODAN JO10-2 - Geldrop JO10-2 10:15    
C 51100 3e klasse 15 Geldrop JO10-3 - SV Valkenswaard JO10-3 10:00    
C 51088 4e klasse 28 Waalre JO10-1 - Geldrop JO10-4 10:00    
C 49317 4e klasse 24 Geldrop JO10-5 - DOSL JO10-3 10:00    
C 51233 4e klasse 27 De Valk JO10-3 - Geldrop JO10-6 10:30    
C 55599 Hoofdklasse 08 SV Unitas'59 JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45    
C 53251 2e klasse 08 Brabantia JO9-2 - Geldrop JO9-2 09:15 Mohamed El Fannoua  
C 56245 3e klasse 12 DOSL JO9-1 - Geldrop JO9-3 10:00    
C 54894 4e klasse 14 Geldrop JO9-4 - Best Vooruit JO9-3 09:00    
C 56800 5e klasse 21 Geldrop JO9-5 - Tongelre JO9-1 09:00    
C 59175 1e klasse 04 RKVVO JO8-1 - Geldrop JO8-1 10:00    
C 57036 2e klasse 09 Geldrop JO8-2 - DOSL JO8-1 09:00    
C 59518 3e klasse 13 Geldrop JO8-3 - Brabantia JO8-2 09:00    
C 57574 4e klasse 27 SV Unitas'59 JO8-5 - Geldrop JO8-4G 08:45    
C 87333 4e klasse 27 Best Vooruit JO8-4 - Geldrop JO8-5 09:00    
V     Geldrop JO7-1G -        
C 61795 1e klasse 36 Geldrop JO7-2 - Sterksel JO7-1 09:00    
C 61481 1e klasse 35 Geldrop JO7-4 - Geldrop JO7-3 09:00    
C 61481 1e klasse 35 Geldrop JO7-4 - Geldrop JO7-3 09:00    
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 29 september 2019
C 10968 1e klasse D Sportclub Susteren 1 - Geldrop 1 14:30 Amaranth Vereijken  
C 23145 Hoofdklasse A EFC 2 - Geldrop 2 11:30 Mario van Dinter  
C 76167 4e klasse 413 UNA 4 - Geldrop 3 10:00    
C 78377 5e klasse 520 Geldrop 4 - SV Unitas'59 4 10:30    
C 78388 5e klasse 519 Geldrop 5 - Acht 4 12:30    
C 78399 5e klasse 521 Geldrop 6 - SV Budel 4 12:30    
C 86256 6e klasse 651 Braakhuizen 9 - Geldrop 7 13:00    
C 16656 3e klasse G FC Cranendonck VR1 - Geldrop VR1 10:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij