Weekprogramma 14 t/m 20 september 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 14 september 2019
B 4538 Groep 1 L66 V.V. Schaesberg 1 - Geldrop 1 18:30 Steve Janssen  
C 2449 2e klasse a Geldrop VE1 - Brabantia VE3 16:45    
B 7097 Groep 1 05 Geldrop JO19-1 - Nuenen JO19-1 15:00 Paul van Summeren  
B 7096 Groep 6 13 Geldrop JO19-2 - EMK JO19-1 15:00  Adil Bouhamda  
B 6913 Groep 6 71 Bergeijk JO19-2 - Geldrop JO19-3 14:45    
B 6903 Groep 6 66 Geldrop JO19-4 - RPC JO18-1 15:00  Jack Gijsberts  
B 27997 Groep 1 5 Geldrop MO19-1 - SV Budel MO19-1 14:00  Ed van Moorsel  
B 7937 Groep 1 22 RPC JO17-1 - Geldrop JO17-1 14:30 Martin Swinkels  
B 7791 Groep 5 04 Geldrop JO17-2 - Woenselse Boys JO17-1 15:00 Mohamed el Boujaddaini  
B 7811 Groep 6 43 SV Unitas'59 JO17-3 - Geldrop JO17-3 14:15    
B 7925 Groep 6 06 DVS JO17-2 - Geldrop JO17-4 13:30    
B 7820 Groep 6 08 Nieuw Woensel JO17-1 - Geldrop JO17-5 13:30    
V     Geldrop MO17-1 -        
B 8821 Groep 1 20 Geldrop JO15-1 - RPC JO15-1 12:00 Abdul Azghiri  
V     Geldrop JO15-2 -        
B 8913 Groep 7 05 DOSL JO15-2 - Geldrop JO15-3 13:00    
B 9390 Groep 1 6 Brabantia JO14-1 - Geldrop JO14-1 11:00 Enrique Riestra Quintana  
B 9298 Groep 5 19 Geldrop JO14-2 - Acht JO14-1 13:00    
B 27919 Groep 6 28 Geldrop JO14-3 - S.V. Brandevoort JO14-3 13:00    
B 10254 Groep 1 16 SV Unitas'59 JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:15    
V     Geldrop JO13-2 -        
B 10246 Groep 7 18 Nuenen JO13-4 - Geldrop JO13-3 11:00    
B 10900 Groep 1 15 Geldrop JO12-1 - Braakhuizen JO12-1 10:00    
B 10901 Groep 2 09 Nuenen JO12-1 - Geldrop JO12-2 11:00    
B 10702 Groep 2 31 SJO Juventud JO12-1 - Geldrop JO12-3 10:30    
B 10840 Groep 3 03 RKSV Heeze JO12-2 - Geldrop JO12-4 11:00    
B 10723 Groep 3 18 Geldrop JO12-5M - Tivoli JO12-1 11:30    
B 10719 Groep 3 31 Geldrop JO12-6 - Nuenen JO12-4 11:30    
B 11887 Groep 1 02 RKSV Heeze JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:15    
B 11748 Groep 2 18 Geldrop JO11-2 - Acht JO11-2 10:00    
B 11903 Groep 3 23 Braakhuizen JO11-1 - Geldrop JO11-3 10:00    
B 11747 Groep 4 20 Geldrop JO11-4G - RPC JO11-4 10:00    
B 11793 Groep 4 41 SBC JO11-5 - Geldrop JO11-5 10:15    
B 12909 Groep 1 17 Geldrop JO10-1 - FC Eindhoven AV JO10-1 10:00    
B 12733 Groep 1 22 SV Valkenswaard JO10-1 - Geldrop JO10-2 08:45    
B 12904 Groep 2 02 Braakhuizen JO10-1 - Geldrop JO10-3 10:00    
B 12814 Groep 3 05 RPC JO10-3 - Geldrop JO10-4 11:30    
B 12915 Groep 3 15 DVS JO10-2 - Geldrop JO10-5 09:30    
B 12718 Groep 3 65 Braakhuizen JO10-2 - Geldrop JO10-6 10:00    
B 13979 Groep 1 20 Braakhuizen JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:00    
B 14050 Groep 2 22 Woenselse Boys JO9-1 - Geldrop JO9-2 08:30 Dave van Kessel  
B 13828 Groep 3 37 Geldrop JO9-3 - EMK JO9-1 09:00    
B 14046 Groep 4 26 Nuenen JO9-4 - Geldrop JO9-4 08:30    
B 14021 Groep 5 08 EMK JO9-3 - Geldrop JO9-5 09:00    
B 14776 Groep 1 11 Geldrop JO8-1 - RKSV Heeze JO8-1 09:00    
B 14775 Groep 2 05 Geldrop JO8-2 - Acht JO8-1 09:00    
B 14873 Groep 3 15 EMK JO8-1 - Geldrop JO8-3 09:00    
B 14702 Groep 4 78 Geldrop JO8-4G - Nuenen JO8-5 09:00    
V     Geldrop JO7-1G -        
V     Geldrop JO7-2 -        
V     Geldrop JO7-3 -        
V     Geldrop JO7-4 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 15 september 2019
V     Geldrop 1 -        
B 17066 Groep 1 29 Geldrop 2 - Braakhuizen 2 10:30 Luc Schoenmakers  
B 17400 Groep 5 36 Rood Wit'67/Plus 2 - Geldrop 3 12:00    
B 17314 Groep 6 64 Geldrop 4 - Tongelre 3 10:30    
B 17404 Groep 6 10 Braakhuizen 4 - Geldrop 5 11:00    
B 17313 Groep 6 24 Geldrop 6 - SV Unitas'59 8 12:30    
B 16992 Groep 7 050 Nuenen 8 - Geldrop 7 12:00    
B 6247 Groep 2 10 Geldrop VR1 - Best Vooruit VR1 12:30    
Donderdag 19 september 2019
B 10080 Groep 7 01 Geldrop JO13-2 - EMK JO13-3 18:30 Mohamed el Boujaddaini  


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij