Weekprogramma 18 t/m 24 mei 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 18 mei 2019
C 62186 3e divisie C SV Venray JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00 Marcel Moerkerk 2-4
C 151327 3e klasse 08 Geldrop JO19-2 - WSC JO19-2 15:00 Ed van Moorsel 5-2
C 108134 2e klasse 7 Dommelen JO19-3 - Geldrop JO19-3 15:00   0-1
C 108633 4e klasse 13 Geldrop JO19-4 - Nuenen JO19-3 13:00 Gert Jan van Tolij 3-5
C 139624 2e klasse 04 Jong Brabant MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 13:00   0-5
C 11648 3e divisie C Geldrop JO17-1 - DZC '68 JO17-1 15:00 Sjef van Gestel 0-1
C 109061 1e klasse 6 Geldrop JO17-2 - EFC JO17-1 15:00 E.Pijpenseel 1-6
C 110076 3e klasse 8 Acht JO17-2 - Geldrop JO17-3 12:45 Wesley Hermans 4-1
V     Geldrop JO17-4 -        
C 111754 5e klasse 14 SV Unitas'59 JO17-7 - Geldrop JO17-5 16:00   4-2
C 139995 2e klasse 10 ST RKSV Heeze/DOSL MO17-1 - Geldrop MO17-1 14:30   1-5
C 12110 2e divisie C UNA JO15-1G - Geldrop JO15-1 12:45   2-2
C 113995 3e klasse 8 SV Unitas'59 JO15-3 - Geldrop JO15-2 12:30   3-0
V     Geldrop JO15-3 -        
C 149925 5e klasse 16 Bladella JO15-3 - Geldrop JO15-4 11:00 Tom Meijer 3-0
C 114200 5e klasse 15 Geldrop JO15-5 - RKVVO JO15-3 13:00 Mo.Boujaddaini 12-4
C 113757 5e klasse 17 Rood Wit'67/Plus JO15-2G - Geldrop JO15-6 13:00 Roland Rietjens 6-2
C 43603 Hoofdklasse I Geldrop JO13-1 - Bladella JO13-1 11:30 Jorg Spoelstra 7-0
V     Geldrop JO13-2 -        
C 117843 5e klasse 16 Wilhelmina Boys JO13-4 - Geldrop JO13-3 13:00   2-9
C 120903 Hoofdklasse 1 RKDVC JO12-1 - Geldrop JO12-1 11:15   2-2
C 121406 4e klasse 14 Geldrop JO12-2 - Tongelre JO12-1 11:30   5-6
C 121022 3e klasse 10 Nuenen JO12-1 - Geldrop JO12-3 11:00   7-5
C 121123 4e klasse 15 Geldrop JO12-4 - FC Cranendonck JO12-1 11:30   1-5
C 123502 Hoofdklasse 5 Nuenen JO11-1 - Geldrop JO11-1 09:45 Rick Verhallen 1-1
C 125293 2e klasse 9 Geldrop JO11-2 - Riethoven JO11-1G 10:00   12-2
C 123877 4e klasse 15 Geldrop JO11-3 - FC Eindhoven AV JO11-4M 10:00   6-0
C 124987 6e klasse 5 ODC JO11-5 - Geldrop JO11-4G 08:30   4-5
V     Geldrop JO11-5 -        
C 147432 Hoofdklasse 4 SV Valkenswaard JO10-1 - Geldrop JO10-1 10:00   4-10
C 129029 2e klasse 9 Geldrop JO10-2 - RPC JO10-1 10:00   9-7
C 126197 4e klasse 22 Geldrop JO10-3 - Nuenen JO10-4 10:00   11-4
C 128826 4e klasse 23 DOSL JO10-1 - Geldrop JO10-4 11:15 Sep van Dijk 6-4
V     Geldrop JO10-5 -        
C 132596 Hoofdklasse 5 Geldrop JO9-1 - FC Eindhoven AV JO9-1 09:00   6-12
C 132292 2e klasse 10 Geldrop JO9-2 - DVS JO9-1 09:00   4-2
C 132467 3e klasse 13 RPC JO9-3 - Geldrop JO9-3 10:15   4-4
C 133396 4e klasse 16 Geldrop JO9-4 - RPC JO9-2 09:00   5-12
C 129696 5e klasse 23 Geldrop JO9-5 - Wilhelmina Boys JO9-3 09:00   6-2
C 135934 1e klasse 7 Wilhelmina Boys JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:00   10-7
C 150608 3e klasse 16 Brabantia JO8-3 - Geldrop JO8-2 09:15 Mohamed El Fannoua 4-5
V     Geldrop JO8-3 -        
C 136774 3e klasse 14 Woenselse Boys JO8-1 - Geldrop JO8-4G 08:30 Dave van Kessel 15-1
C 138373 1e klasse 27 DBS JO7-2 - Geldrop JO7-1 10:30    
C 146296 1e klasse 28 Geldrop JO7-2 - RKSV Heeze JO7-2 09:00   2-0
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 19 mei 2019
C 36604 1e klasse D EHC/Heuts 1 - Geldrop 1 14:30 Ronald Mol 4-3
C 73962 Hoofdklasse A Brabantia 2 - Geldrop 2 11:45 Stefan Dammers 4-0
C 83356 4e klasse 413 Geldrop 3 - UNA 4 10:30   2-1
C 90044 5e klasse 525 Geldrop 4 - Rood Wit V 5 10:30    
C 82193 5e klasse 519 DBS 3 - Geldrop 5 10:30   5-3
C 87552 5e klasse 523 Geldrop 6 - Pusphaira 3 12:30   5-0
V     Geldrop VR1 -        
Woensdag 22 mei 2019
C 108762 2e klasse 7 Rood Wit V JO19-3 - Geldrop JO19-3 19:00    
C 115112 3e klasse 9 Geldrop JO15-3 - De Raven JO15-1 19:00  Mo Boujaddaini  
C 119293 5e klasse 15 Geldrop JO13-2 - Rood Wit'67/Plus JO13-1 19:00    
Donderdag 23 mei 2019
C 90044 5e klasse 525 Geldrop 4 - Rood Wit V 5 19:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij