Weekprogramma 11 t/m 17 mei 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 11 mei 2019
C 62141 3e divisie C Geldrop JO19-1 - AZSV JO19-1 15:00 Marvin Custers 0-4
C 108327 3e klasse 08 Nieuw Woensel JO19-1 - Geldrop JO19-2 13:30   3-0
C 108489 2e klasse 7 Geldrop JO19-3 - RPC JO19-2 15:00 Gert Jan van Tolij 3-3
C 107465 4e klasse 13 DVS JO19-2 - Geldrop JO19-4 15:15 Geert-Jan Linsen 13-1
C 139586 2e klasse 04 ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 - OJC ROSMALEN MO19-1 13:00 Ed van Moorsel 3-0
C 11570 3e divisie C De Treffers JO17-1 - Geldrop JO17-1 13:15 Herman Hofman 3-1
C 109070 1e klasse 6 Brabantia JO17-2 - Geldrop JO17-2 15:00 A. Berkers 2-0
V     Geldrop JO17-3 -        
C 110927 5e klasse 13 Nuenen JO17-7 - Geldrop JO17-4 13:45 Remco Wilbers 2-4
C 110728 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - Reusel Sport/CoTrans JO17-3 15:00 ??? 3-1
C 140538 2e klasse 10 Geldrop MO17-1 - Nieuw Woensel MO17-1 11:30   6-0
C 12142 2e divisie C Geldrop JO15-1 - MVV JO15-1 12:00 J.H. Kolenberg 1-3
C 113965 3e klasse 8 Geldrop JO15-2 - Nieuw Woensel JO15-1 13:00 Mo Boujaddaini 1-3
C 113484 3e klasse 9 FC Cranendonck JO15-1 - Geldrop JO15-3 13:00   2-2
C 114014 5e klasse 16 Geldrop JO15-4 - SJO Juventud JO15-1 13:00 H. Thissen 1-2
C 115314 5e klasse 15 Bladella JO15-4 - Geldrop JO15-5 13:00 Stan van den Berg 1-4
C 114613 5e klasse 17 Geldrop JO15-6 - De Raven JO15-2G 13:00 Naar 25 mei  
C 43239 Hoofdklasse I Brabantia JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:00 Tjeu Rijsewijk 1-1
C 118235 5e klasse 15 FC Eindhoven AV JO13-4 - Geldrop JO13-2 10:45   1-2
C 117584 5e klasse 16 Geldrop JO13-3 - WODAN JO13-3 11:30 Jack Gijsberts 4-1
C 120912 Hoofdklasse 1 Geldrop JO12-1 - NWC JO12-1G 11:30   0-1
C 121284 4e klasse 14 Best Vooruit JO12-4 - Geldrop JO12-2 10:00   6-2
C 121422 3e klasse 10 Geldrop JO12-3 - FC Eindhoven AV JO12-2 11:30   2-10
C 121739 4e klasse 15 SV Budel JO12-2 - Geldrop JO12-4 11:00   2-2
C 144733 Hoofdklasse 5 Geldrop JO11-1 - De Valk JO11-1 10:00   12-0
C 122260 2e klasse 9 Geldrop JO11-2 - DOSL JO11-1 10:00   7-7
V     Geldrop JO11-3 -        
C 124897 6e klasse 5 Woenselse Boys JO11-4 - Geldrop JO11-4G 09:45   11-0
C 122474 5e klasse 17 Tivoli JO11-1 - Geldrop JO11-5 10:30   4-4
C 127343 Hoofdklasse 4 Geldrop JO10-1 - Nivo Sparta JO10-1 10:00   5-3
C 126746 2e klasse 9 RKVVO JO10-2 - Geldrop JO10-2 10:00   4-9
C 129347 4e klasse 22 SV Valkenswaard JO10-5G - Geldrop JO10-3 10:00   0-16
C 127815 4e klasse 23 Geldrop JO10-4 - Maarheeze JO10-2 10:00   7-2
C 152070 3e klasse 13 BMC JO10-2 - Geldrop JO10-5 10:15   13-3
C 145287 Hoofdklasse 5 SC 't Zand JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45   6-3
C 129536 2e klasse 10 Waalre JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:00   5-6
C 131814 3e klasse 13 Geldrop JO9-3 - SV Unitas'59 JO9-5 09:00   3-8
C 129957 4e klasse 16 Geldrop JO9-4 - DBS JO9-4 09:00   6-12
C 133919 5e klasse 23 Rood Wit'67/Plus JO9-1G - Geldrop JO9-5 10:00   4-6
V     Geldrop JO8-1 -        
C 150607 3e klasse 16 Geldrop JO8-2 - DVS JO8-2 09:00   6-5
C 151143 3e klasse 16 RKSV Heeze JO8-1 - Geldrop JO8-3 09:00   7-3
C 134350 3e klasse 14 Geldrop JO8-4G - Wilhelmina Boys JO8-2 09:00   3-5
C 138403 1e klasse 27 Geldrop JO7-1 - FC Eindhoven AV JO7-1 09:00   2-0
C 146264 1e klasse 28 RKSV Heeze JO7-1 - Geldrop JO7-2 09:00   0-0
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 12 mei 2019
C 36338 1e klasse D Geldrop 1 - V.V. Schaesberg 1 14:30 Robin Koster 2-3
C 73469 Hoofdklasse A Geldrop 2 - UNA 2 11:00 Nizam Kaya 1-1
C 84585 4e klasse 413 EFC 4 - Geldrop 3 12:00   1-4
C 85587 5e klasse 525 Marvilde 4 - Geldrop 4 11:00   4-1
C 83204 5e klasse 519 Geldrop 5 - Nuenen 5 12:30   3-0
C 88002 5e klasse 523 Braakhuizen 4 - Geldrop 6 12:45   8-1
V     Geldrop VR1 -        
Woensdag 15 mei 2019
C 150001 3e klasse 13 Geldrop JO10-5 - SBC JO10-5 18:30    
Donderdag 16 mei 2019
C 109408 1e klasse 6 RKSV Heeze JO17-1 - Geldrop JO17-2 19:00    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij