Weekprogramma 4 t/m 10 mei 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 4 mei 2019
C 62229 3e divisie C Nuenen JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:30   3-0
C 108754 3e klasse 08 Geldrop JO19-2 - HSE JO19-1 15:00 Adil Bouhamda 5-0
C 108762 2e klasse 7 Rood Wit V JO19-3 - Geldrop JO19-3 15:00  1 juni  
C 108306 4e klasse 13 Geldrop JO19-4 - FC Cranendonck JO19-1 13:00 Gert Jan van Tolij 0-9
V     Geldrop MO19-1 -        
C 11647 3e divisie C Geldrop JO17-1 - Nuenen JO17-1 15:00 Sabit Dursun 0-4
C 109285 1e klasse 6 Geldrop JO17-2 - DVS JO17-1 15:00 Abdul Azghiri 1-4
C 109800 3e klasse 8 EMK JO17-1 - Geldrop JO17-3 14:30  naar 1 juni  
C 111115 5e klasse 13 Geldrop JO17-4 - SV Budel JO17-4 15:00 Ed van Moorsel 4-3
C 143972 5e klasse 14 RKVVO JO17-4 - Geldrop JO17-5 14:30   1-11
C 140588 2e klasse 10 Marvilde MO17-1 - Geldrop MO17-1 15:45 Ronnie Saris 1-6
C 12120 2e divisie C Gemert JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:15 Mitchell Adriaans 4-1
V     Geldrop JO15-2 -        
V     Geldrop JO15-3 -        
C 115045 5e klasse 16 Wilhelmina Boys JO15-3 - Geldrop JO15-4 13:00 Naar 6 mei, 19.00u  
C 148777 5e klasse 15 Geldrop JO15-5 - ST DEES/Vessem JO15-2 13:00    
C 114213 5e klasse 17 ZSC JO15-1 - Geldrop JO15-6 13:30 Naar 9 mei, 19.00u  
C 43584 Hoofdklasse I Geldrop JO13-1 - FC Engelen JO13-1 11:30   0-4
C 116676 5e klasse 15 Geldrop JO13-2 - SV Valkenswaard JO13-3 11:30   5-2
V     Geldrop JO13-3 -        
C 120369 Hoofdklasse 1 Nivo Sparta JO12-1 - Geldrop JO12-1 10:15 Noah Nijland 2-2
C 120541 4e klasse 14 Geldrop JO12-2 - Woenselse Boys JO12-3 11:30   3-3
C 120705 3e klasse 10 DBS JO12-1 - Geldrop JO12-3 09:00   11-4
V     Geldrop JO12-4 -        
C 122440 Hoofdklasse 5 Bladella JO11-1 - Geldrop JO11-1 09:30 Sten Groenland 1-9
C 125218 2e klasse 9 UNA JO11-2G - Geldrop JO11-2 09:00 Tein de Kroon 3-2
C 123734 4e klasse 15 Geldrop JO11-3 - Waalre JO11-1 10:00   4-2
C 125704 6e klasse 5 Geldrop JO11-4G - RKVVO JO11-5G 10:00   2-3
C 124885 5e klasse 17 Geldrop JO11-5 - Braakhuizen JO11-2 10:00   5-4
B 152388 Groep 1 1 RCD JO10-1 - Geldrop JO10-1 09:45 Elyesa Yildiz 2-5
V     Geldrop JO10-2 -        
C 129134 4e klasse 22 Geldrop JO10-3 - RPC JO10-4 10:00   9-5
C 127691 4e klasse 23 SBC JO10-4G - Geldrop JO10-4 10:15   9-4
C 150001 3e klasse 13 Geldrop JO10-5 - SBC JO10-5 09:00 Naar 15 mei, 18.30u  
C 132605 Hoofdklasse 5 Geldrop JO9-1 - WODAN JO9-2 09:00   2-2
V     Geldrop JO9-2 -        
C 132826 3e klasse 13 Acht JO9-2 - Geldrop JO9-3 09:00 Casper Versteeg 3-2
C 133434 4e klasse 16 FC Eindhoven AV JO9-7 - Geldrop JO9-4 08:30   6-6
C 132622 5e klasse 23 Geldrop JO9-5 - FC Eindhoven AV JO9-8M 09:00   9-1
C 134263 1e klasse 7 Geldrop JO8-1 - DBS JO8-1 09:00   5-6
C 151377 3e klasse 16 Nuenen JO8-5 - Geldrop JO8-2 09:45   14-5
C 136188 3e klasse 16 Geldrop JO8-3 - SV Budel JO8-3 09:00   13-3
C 136861 3e klasse 14 EMK JO8-2G - Geldrop JO8-4G 09:15   6-8
C 138678 1e klasse 27 De Valk JO7-1 - Geldrop JO7-1 09:30   0-0
C 146262 1e klasse 28 Tongelre JO7-1 - Geldrop JO7-2 10:00   7-16
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 5 mei 2019
V     Geldrop 1 -        
V     Geldrop 2 -        
C 80946 4e klasse 413 Geldrop 3 - Dommelen 4 10:30   1-2
C 89230 5e klasse 525 Geldrop 4 - Brabantia 6 10:30   4-0
V     Geldrop 5 -        
C 88157 5e klasse 523 Geldrop 6 - Woenselse Boys 4 12:30    
C 53797 7e klasse 1 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 - FC Cranendonck VR2 10:30   13-1
Maandag 6 mei 2019
C 115045 5e klasse 16 Wilhelmina Boys JO15-3 - Geldrop JO15-4 19:00    
Woensdag 8 mei 2019
C 114532 3e klasse 9 Geldrop JO15-3 - SV Budel JO15-2 19:00 Mo Boujaddaini  
C 118799 5e klasse 16 Acht JO13-3 - Geldrop JO13-3 19:00 Paul van Elzakker  
C 126158 2e klasse 9 Geldrop JO10-2 - Rood Wit V JO10-1 18:30    
C 130004 2e klasse 10 Geldrop JO9-2 - Dommelen JO9-1 18:30    
Donderdag 9 mei 2019
C 84519 5e klasse 519 SV Budel 4 - Geldrop 5 19:15    
C 114213 5e klasse 17 ZSC JO15-1 - Geldrop JO15-6 19:00    
C 119712 4e klasse 15 Geldrop JO12-4 - DBS JO12-4 18:30    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij