Weekprogramma 13 t/m 19 april 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 13 april 2019
C 62163 3e divisie C UDI'19/CSU JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00 Wim Mulder 1-0
C 108480 3e klasse 08 RPC JO19-3 - Geldrop JO19-2 16:15   1-1
C 108614 2e klasse 7 Geldrop JO19-3 - Woenselse Boys JO19-1 15:00 Gert Jan van Tolij 0-4
C 107758 4e klasse 13 FC Eindhoven AV JO19-3 - Geldrop JO19-4 14:30   6-4
C 139770 2e klasse 04 ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 - SV BLC MO19-1 13:00 Ed van Moorsel 5-4
C 11646 3e divisie C Geldrop JO17-1 - UNA JO17-1 15:00 Hans Janssen 2-2
C 109146 1e klasse 6 Geldrop JO17-2 - Rood Wit V JO17-1 15:00 Adil Bouhamda 2-1
C 109439 3e klasse 8 ZSC JO17-1 - Geldrop JO17-3 14:30   8-2
C 147599 5e klasse 13 RPC JO17-3 - Geldrop JO17-4 16:15   5-1
C 110428 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - De Weebosch JO17-1 15:00 Toon Sweegers 1-1
C 139935 2e klasse 10 SBC MO17-1 - Geldrop MO17-1 13:15   2-3
C 12152 2e divisie C SV Venray JO15-1 - Geldrop JO15-1 13:30 Rob van Vuuren 0-2
C 114413 3e klasse 8 Geldrop JO15-2 - Rood Wit V JO15-2 13:00   2-0
C 115087 3e klasse 9 Dommelen JO15-2G - Geldrop JO15-3 13:00   4-2
C 112949 5e klasse 16 Geldrop JO15-4 - RPC JO15-4 13:00 Mo Boujadaini 9-1
C 112997 5e klasse 15 EFC JO15-2 - Geldrop JO15-5 12:30   7-1
C 114979 5e klasse 17 Geldrop JO15-6 - SV Valkenswaard JO15-4 13:00  Henk Thissen 0-9
C 43488 Hoofdklasse I Geldrop JO13-1 - Wilhelmina Boys JO13-1 11:30   4-0
C 118576 5e klasse 15 SV Budel JO13-2 - Geldrop JO13-2 11:00   4-0
C 119365 5e klasse 16 Geldrop JO13-3 - SV Valkenswaard JO13-4 11:30   6-0
C 121126 Hoofdklasse 1 Emplina JO12-1 - Geldrop JO12-1 10:00   2-4
C 121524 4e klasse 14 Geldrop JO12-2 - EMK JO12-2 11:30   10-1
C 121276 3e klasse 10 Brabantia JO12-2 - Geldrop JO12-3 11:30 Nick Smits 1-3
C 120332 4e klasse 15 Geldrop JO12-4 - RPC JO12-3 11:30   1-4
C 123902 Hoofdklasse 5 Geldrop JO11-1 - SV Unitas'59 JO11-1 10:00   4-1
C 148787 2e klasse 9 Geldrop JO11-2 - ST DEES/Vessem JO11-1 10:00   3-2
C 122002 4e klasse 15 Wilhelmina Boys JO11-2G - Geldrop JO11-3 10:00   6-0
C 122769 6e klasse 5 SBC JO11-5G - Geldrop JO11-4G 10:15   0-3
C 123671 5e klasse 17 EMK JO11-2G - Geldrop JO11-5 10:15   4-0
C 126017 Hoofdklasse 4 Geldrop JO10-1 - BMC JO10-1 10:00   8-2
V     Geldrop JO10-2 -        
C 126596 4e klasse 22 FC Eindhoven AV JO10-5 - Geldrop JO10-3 08:30   5-11
C 126366 4e klasse 23 Geldrop JO10-4 - Tongelre JO10-2 10:00   1-5
C 150000 3e klasse 13 Woenselse Boys JO10-2 - Geldrop JO10-5 08:30   6-0
C 131471 Hoofdklasse 5 Acht JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:00 Quintus van Hal 6-4
C 132225 2e klasse 10 SV Valkenswaard JO9-2 - Geldrop JO9-2 08:45   2-5
C 131485 3e klasse 13 Geldrop JO9-3 - Tongelre JO9-1 09:00   3-5
C 133432 4e klasse 16 Geldrop JO9-4 - Gestel JO9-3 09:00   1-11
C 130314 5e klasse 23 Braakhuizen JO9-2 - Geldrop JO9-5 09:00   1-6
C 135489 1e klasse 7 SV Unitas'59 JO8-2 - Geldrop JO8-1 08:45   10-1
C 150605 3e klasse 16 Geldrop JO8-2 - Geldrop JO8-3 09:00   6-13
C 150605 3e klasse 16 Geldrop JO8-2 - Geldrop JO8-3 09:00   6-13
C 136317 3e klasse 14 Geldrop JO8-4G - SBC JO8-3 09:00   3-7
C 139464 1e klasse 27 Geldrop JO7-1 - DBS JO7-1 09:00    
C 146256 1e klasse 28 Geldrop JO7-2 - SV Unitas'59 JO7-3 09:00    
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 14 april 2019
C 34131 1e klasse D Geldrop 1 - Wittenhorst 1 14:30 Tom Dragstra 0-2
C 73802 Hoofdklasse A Geldrop 2 - EFC 2 11:00 Mario van Dinter 0-1
V     Geldrop 3 -        
C 95792 5e klasse 525 Nieuw Woensel 5 - Geldrop 4 10:00   2-3
C 81979 5e klasse 519 Geldrop 5 - De Weebosch 2 12:30   2-1
C 89093 5e klasse 523 SV Unitas'59 6 - Geldrop 6 09:30   4-3
C 55381 7e klasse 1 De Bocht'80 VR1 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1 11:00 Jan van de Wouw 0-4
      Geldrop JO15-2 - Glijn school 2 17:15    
      Geldrop JO15-3 - Glijn school 1 17:15    
Woensdag 17 april 2019
C 127872 Hoofdklasse 4 SV Unitas'59 JO10-1 - Geldrop JO10-1 18:30   12-4
B 151571 Groep 9 1 Geldrop JO9-5 - DBS JO9-4 18:30   5-4
C 151370 3e klasse 16 Nuenen JO8-5 - Geldrop JO8-3 18:00   4-9


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij-