Weekprogramma 16 t/m 22 maart 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 16 maart 2019
C 62145 3e divisie C Geldrop JO19-1 - FC Eindhoven JO19-1 15:00 Nico Slavenburg 3-2
C 107668 3e klasse 08 Geldrop JO19-2 - DBS JO19-2 15:00  Gert-Jan v. Tolij 5-1
C 108897 2e klasse 7 Acht JO19-1 - Geldrop JO19-3 14:30 Patrick van den Heuvel 10-1
C 107356 4e klasse 13 Brabantia JO19-3 - Geldrop JO19-4 14:45 Angel Riestra Quintana 6-1
      Rhode M019-1 - Geldrop MO19-1 15:30    
C 11623 3e divisie C Gemert JO17-1 - Geldrop JO17-1 13:15 Menno ter Horst 0-1
C 109325 1e klasse 6 WODAN JO17-2 - Geldrop JO17-2 13:00 Luca Versteegen 1-3
C 109772 3e klasse 8 Geldrop JO17-3 - SV Budel JO17-3 15:00  Geen scheids.  
C 110222 5e klasse 13 Beerse Boys JO17-3 - Geldrop JO17-4 14:30    
C 111392 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - Bergeijk JO17-3 15:00  Toon Sweegers  
V     Geldrop MO17-1 -        
C 12140 2e divisie C Geldrop JO15-1 - Fortuna Sittard JO15-1 12:00 Ad Spierings 2-6
C 114184 3e klasse 8 RPC JO15-2 - Geldrop JO15-2 13:00    
C 114533 3e klasse 9 Geldrop JO15-3 - De Valk JO15-1 13:00 M.Boujaddaini 3-0
C 113714 5e klasse 16 Geldrop JO15-4 - Nuenen JO15-4 13:00  nieuwe datum volgt  
C 113728 5e klasse 15 Hapert JO15-2 - Geldrop JO15-5 13:30 Peter van Beers  
C 115293 5e klasse 17 Riethoven JO15-1G - Geldrop JO15-6 12:30    
C 43492 Hoofdklasse I Zwaluw VFC JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30   4-0
C 119615 5e klasse 15 RPC JO13-3 - Geldrop JO13-2 11:30    
C 117829 5e klasse 16 Geldrop JO13-3 - Nuenen JO13-4 11:30    
C 120793 Hoofdklasse 1 Geldrop JO12-1 - Taxandria JO12-1 11:30   1-4
C 120004 4e klasse 14 SBC JO12-5G - Geldrop JO12-2 10:15   4-10
C 120822 3e klasse 10 Geldrop JO12-3 - De Weebosch JO12-1 11:30   3-2
C 120178 4e klasse 15 RKSV Heeze JO12-2G - Geldrop JO12-4 11:30    
C 148245 Hoofdklasse 5 Geldrop JO11-1 - RPC JO11-1 10:00   6-2
C 124997 2e klasse 9 ZSC JO11-1 - Geldrop JO11-2 11:15    
C 123640 4e klasse 15 SV Valkenswaard JO11-2 - Geldrop JO11-3 10:00    
C 121802 6e klasse 5 Geldrop JO11-4G - FC Cranendonck JO11-2 10:00    
C 147482 5e klasse 17 Geldrop JO11-5 - DOSL JO11-2G 10:00   2-4
C 147386 Hoofdklasse 4 Best Vooruit JO10-1 - Geldrop JO10-1 10:00   3-4
C 126654 2e klasse 9 Geldrop JO10-2 - Brabantia JO10-2 10:00   7-9
C 128156 4e klasse 22 Tongelre JO10-1 - Geldrop JO10-3 10:30   0-17
C 126114 4e klasse 23 Geldrop JO10-4 - RKSV Heeze JO10-3 10:00   6-2
C 149997 3e klasse 13 Geldrop JO10-5 - DBS JO10-2 09:00   0-10
C 132995 Hoofdklasse 5 De Valk JO9-2 - Geldrop JO9-1 09:30   7-5
C 130341 2e klasse 10 Geldrop JO9-2 - Waalre JO9-1 09:00   0-3
C 129758 3e klasse 13 Brabantia JO9-4 - Geldrop JO9-3 09:15 Mohamed El Fannoua 5-2
C 131590 4e klasse 16 Tongelre JO9-2 - Geldrop JO9-4 09:15   11-2
C 132889 5e klasse 23 Geldrop JO9-5 - SV Budel JO9-3 09:00   16-1
C 137248 1e klasse 7 Geldrop JO8-1 - Nuenen JO8-1 09:00   5-7
C 150602 3e klasse 16 RPC JO8-4 - Geldrop JO8-2 09:00    
V     Geldrop JO8-3 -        
C 136308 3e klasse 14 Geldrop JO8-4G - RKVVO JO8-2 09:00   4-10
C 139365 1e klasse 27 Geldrop JO7-1 - Oirschot V. JO7-1G 09:00   4-0
C 146242 1e klasse 28 Waalre JO7-1 - Geldrop JO7-2 09:00    
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 17 maart 2019
C 36421 1e klasse D Geldrop 1 - SV Venray 1 14:30 Clint van der Heyden 4-1
C 73215 Hoofdklasse A Geldrop 2 - Baronie 2 11:00 Brian van Geffen 2-2
C 85783 4e klasse 413 Pusphaira 2 - Geldrop 3 12:00   5-3
C 89104 5e klasse 525 SV Unitas'59 5 - Geldrop 4 10:00   1-2
C 84519 5e klasse 519 SV Budel 4 - Geldrop 5 10:00    
C 90998 5e klasse 523 Tivoli 3 - Geldrop 6 12:45 Rachid El Aloui 2-2
C 53794 7e klasse 1 Ollandia VR1 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1 10:00   1-9


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij