Weekprogramma 9 t/m 15 februari 2019

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 9 februari 2019
C 62208 3e divisie C Orion JO19-1 - Geldrop JO19-1 15:00 Billal Nouamani 0-4
C 107698 3e klasse 08 Geldrop JO19-2 - Wilhelmina Boys JO19-2 15:00 van de Vondervoort 1-2
C 107345 2e klasse 7 FC Eindhoven AV JO19-1 - Geldrop JO19-3 14:00   2-1
C 108372 4e klasse 13 Geldrop JO19-4 - De Valk JO19-2 13:00  Adil 0-5
C 139818 2e klasse 04 Audacia MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 11:15   1-6
C 11643 3e divisie C Geldrop JO17-1 - OJC ROSMALEN JO17-1 15:00 Hans Janssen 1-2
C 109185 1e klasse 6 Geldrop JO17-2 - SV Unitas'59 JO17-2 15:00 Luuk van de Ven 0-3
C 110525 3e klasse 8 Dommelen JO17-2 - Geldrop JO17-3 15:00   7-0
C 110437 5e klasse 13 Wilhelmina Boys JO17-4 - Geldrop JO17-4 14:45   5-1
C 110873 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - SV Unitas'59 JO17-8 15:00  Toon Sweegers 2-0
C 140379 2e klasse 10 Bergeijk MO17-1 - Geldrop MO17-1 14:45   1-1
C 12127 2e divisie C Achilles '29 JO15-1G - Geldrop JO15-1 12:45 Delano Driessen 0-1
C 115358 3e klasse 8 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 - Geldrop JO15-2 12:30   2-3
C 114625 3e klasse 9 Geldrop JO15-3 - SV Unitas'59 JO15-4 13:00   2-2
C 113217 5e klasse 16 SV Unitas'59 JO15-5 - Geldrop JO15-4 12:30   0-4
C 112878 5e klasse 15 Geldrop JO15-5 - Marvilde JO15-3 13:00   0-2
C 113043 5e klasse 17 Geldrop JO15-6 - DOSL JO15-2 13:00  Piet Slaats 0-8
C 43575 Hoofdklasse I Geldrop JO13-1 - Best Vooruit JO13-1 11:30 Jan van den Bogaard 4-2
C 117187 5e klasse 15 SV Unitas'59 JO13-4 - Geldrop JO13-2 11:15   1-5
C 118827 5e klasse 16 Geldrop JO13-3 - Woenselse Boys JO13-2 11:30 Mo Boujaddani 4-2
C 120356 Hoofdklasse 1 Woenselse Boys JO12-1 - Geldrop JO12-1 11:30   3-2
C 121222 4e klasse 14 Geldrop JO12-2 - SV Unitas'59 JO12-3 11:30   2-2
C 121719 3e klasse 10 RPC JO12-2 - Geldrop JO12-3 10:15   2-2
C 147928 4e klasse 15 Geldrop JO12-4 - SV Budel MO13-1 11:30   1-6
C 125790 Hoofdklasse 5 SV Valkenswaard JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:00   2-7
C 124059 2e klasse 9 Geldrop JO11-2 - Rood Wit V JO11-1 10:00   4-1
C 122946 4e klasse 15 Geldrop JO11-3 - SBC JO11-3 10:00   8-2
C 122762 6e klasse 5 Acht JO11-4 - Geldrop JO11-4G 10:00 Marlijn Pruijmboom 0-6
C 123039 5e klasse 17 Nuenen JO11-4 - Geldrop JO11-5 09:45   2-3
C 147377 Hoofdklasse 4 SV BLC JO10-1 - Geldrop JO10-1 11:00   5-7
C 126926 2e klasse 9 Geldrop JO10-2 - Woenselse Boys JO10-1 10:00   3-1
C 127896 4e klasse 22 Dommelen JO10-3 - Geldrop JO10-3 09:00   4-8
C 128332 4e klasse 23 Geldrop JO10-4 - Nuenen JO10-5 10:00   8-2
C 127132 2e klasse 8 Geldrop JO10-5 - Reusel Sport/CoTrans JO10-1 10:00   1-15
C 131123 Hoofdklasse 5 Rood Wit V JO9-1 - Geldrop JO9-1 09:15   6-5
C 132535 2e klasse 10 Bergeijk JO9-2 - Geldrop JO9-2 09:30   5-2
C 132911 3e klasse 13 Geldrop JO9-3 - Nuenen JO9-2 09:00   4-6
C 144548 4e klasse 16 Geldrop JO9-4 - De Valk JO9-1 09:00   0-11
C 148878 5e klasse 23 Vessem JO9-3 - Geldrop JO9-5 09:30    
C 134092 1e klasse 7 Boxtel JO8-1 - Geldrop JO8-1 08:45   3-6
C 136679 2e klasse 8 Geldrop JO8-2 - RKVVO JO8-1 09:00   1-13
C 134477 3e klasse 16 DOSL JO8-2 - Geldrop JO8-3 09:00    
C 136063 3e klasse 14 Geldrop JO8-4G - UNA JO8-4 09:00   4-9
C 137777 1e klasse 27 Geldrop JO7-1 - SV Unitas'59 JO7-1 09:00   2-2
C 146222 1e klasse 28 Geldrop JO7-2 - DBS JO7-4 09:00   3-1
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 10 februari 2019
C 35326 1e klasse D Venlosche Boys 1 - Geldrop 1 14:30 Stan Verhaag 4-3
C 73534 Hoofdklasse A OJC ROSMALEN 2 - Geldrop 2 11:00 Manuel Lopes 2-2
V     Geldrop 3 -        
C 83126 5e klasse 525 Geldrop 4 - SV Valkenswaard 6 10:30   2-3
C 89313 5e klasse 519 RKSV Heeze 5 - Geldrop 5 14:00 Jan Brouwers  
C 87266 5e klasse 523 Maarheeze 6 - Geldrop 6 12:00    
C 53791 7e klasse 1 Emplina VR2 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1 10:00   0-11


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij