Weekprogramma 8 t/m 14 december 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 8 december 2018
C 62138 3e divisie C Geldrop JO19-1 - UDI'19/CSU JO19-1 15:00  A.J.Willeboordse  0-2
C 34483 4e klasse 15 Geldrop JO19-2 - Geldrop JO19-4 15:00 L.v.d.Vondervoort  3-2
C 93328 3e klasse 09 Nieuw Woensel JO19-2 - Geldrop JO19-3 15:10    
C       -        
V     Geldrop MO19-1 -        
C 11610 3e divisie C UNA JO17-1 - Geldrop JO17-1 15:00 Ruud van Meijl  3-1
C 35409 1e klasse 7 Rood Wit V JO17-1 - Geldrop JO17-2 13:00 Ralph Schopenhauer  0-2
C 36132 3e klasse 11 Geldrop JO17-3 - Dommelen JO17-2 15:00 Mo.Boujaddaini  1-0
C 36006 4e klasse 11 SV Valkenswaard JO17-3 - Geldrop JO17-4 15:00    
C 35951 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - DVS JO17-4 14:00 Gert Jan van Tolij  0-3
C 66695 2e klasse 12 Geldrop MO17-1 - Nieuw Woensel MO17-1 11:30 Jack Gijsberts  9-2
C 12138 2e divisie C Geldrop JO15-1 - SV Venray JO15-1 12:00    3-2
C 39542 3e klasse 10 Nuenen JO15-3 - Geldrop JO15-2 12:15 Lex van Grotel  0-2
C 41386 4e klasse 13 Geldrop JO15-3 - FC Eindhoven AV JO15-2 13:00   6-0
V     Geldrop JO15-4 -        
C 103920 5e klasse 16 Geldrop JO15-5 - SV Budel JO15-3 13:00    
C 39646 5e klasse 15 DBS JO15-3 - Geldrop JO15-6 14:15    
C 43553 Hoofdklasse I Wilhelmina Boys JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:15   1-1
C 77290 4e klasse 11 Geldrop JO13-2 - FC Eindhoven AV JO13-3 11:30    8-5
C 46582 4e klasse 12 Geldrop JO13-3 - RKSV Heeze JO13-2G 11:30 Ed .v. Moorsel  
C 47458 1e klasse 5 Geldrop JO12-1 - SBC JO12-1 11:30   2-2
C 93658 3e klasse 8 Geldrop JO12-2 - TSV Gudok JO12-5 13:05   2-3
C 48264 3e klasse 9 Geldrop JO12-3 - DVS JO12-2 11:30    3-2
C 48266 4e klasse 16 RPC JO12-3 - Geldrop JO12-4 10:15    9-0
C 101018 Hoofdklasse 5 Geldrop JO11-1 - RPC JO11-1 10:00    2-4
V     Geldrop JO11-2 -        
C 52529 4e klasse 14 ST HMVV/Hulsel JO11-1G - Geldrop JO11-3 11:15    
C 51737 5e klasse 18 Geldrop JO11-4G - WODAN JO11-4 10:00    3-4
C 79540 5e klasse 19 SV Valkenswaard JO11-3 - Geldrop JO11-5 10:00    
C 55031 Hoofdklasse 4 Geldrop JO10-1 - Best Vooruit JO10-1 10:00    8-5
C 54037 2e klasse 8 DOSKO'32 JO10-1G - Geldrop JO10-2 10:00    4-13
C 54107 3e klasse 14 Geldrop JO10-3 - Nuenen JO10-2 10:00    14-3
C 104052 3e klasse 12 Unitas'59 JO10-5 - Geldrop JO10-4 10:00    
C 96639 4e klasse 22 Nuenen JO10-5 - Geldrop JO10-5 09:45    4-10
C 57718 Hoofdklasse 5 Geldrop JO9-1 - WODAN JO9-1 09:00    4-3
C 58469 1e klasse 7 Rood Wit V JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:15    10-2
C 58170 3e klasse 14 Geldrop JO9-3 - EMK JO9-1G 09:00    3-5
C 57143 4e klasse 14 Geldrop JO9-4 - EMK JO9-2 09:00    4-11
C 58640 5e klasse 23 Geldrop JO9-5 - SBC JO9-5 09:00    
C 61588 1e klasse 4 Geldrop JO8-1 - Hilvaria JO8-1 09:00    5-5
C 61111 2e klasse 8 Acht JO8-1 - Geldrop JO8-2 09:00 Casper Versteeg 9-5
C 105391 3e klasse 15 Geldrop JO8-3 - SV Budel JO8-1 09:00    1-9
C 100200 4e klasse 20 Geldrop JO8-4G - Braakhuizen JO8-2 09:00    3-6
C 63674 1e klasse 28 Sterksel JO7-1 - Geldrop JO7-1 10:30    
V     Geldrop JO7-2 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 9 december 2018
C 34371 1e klasse D Wittenhorst 1 - Geldrop 1 14:00 Bram van Dongen  2-1
C 74246 Hoofdklasse A EFC 2 - Geldrop 2 11:30 Chryso Konings  
V     Geldrop 3 -        
C 95785 5e klasse 525 Geldrop 4 - Nieuw Woensel 5 10:30    3-0
C 80255 5e klasse 519 De Weebosch 2 - Geldrop 5 12:00 Frank Habraken  
C 81276 5e klasse 523 Geldrop 6 - Unitas'59 6 12:30    1-0
C 55375 7e klasse 1 ST Geldrop/Braakhuizen VR1 - De Bocht'80 VR1 10:30    1-0
Dinsdag 11 december 2018
B 106495 Groep 1 01 SCG'18 1 - Geldrop 1 20:00 SCG wns (7-6)  0-0 


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij