Weekprogramma 3 t/m 9 november 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 3 november 2018
C 62196 3e divisie C AZSV JO19-1 - Geldrop JO19-1 13:00 Harry Zonder 1-2
C 34338 4e klasse 15 Geldrop JO19-2 - DVS JO19-3 15:00 van de Vondervoort 4-3
C 33820 3e klasse 09 Wilhelmina Boys JO19-2 - Geldrop JO19-3 14:45   0-5
C 101877 4e klasse 15 Best Vooruit JO19-3 - Geldrop JO19-4 14:45   5-0
V     Geldrop MO19-1 -        
C 11640 3e divisie C Geldrop JO17-1 - De Treffers JO17-1 15:00 Harrie Coolen 2-3
C 35265 1e klasse 7 DBS JO17-1 - Geldrop JO17-2 14:15 Koen Hurkx 5-0
C 37975 3e klasse 11 Geldrop JO17-3 - Rood Wit V JO17-2 15:00 T. Sweegers 1-5
C 36294 4e klasse 11 Maarheeze JO17-1 - Geldrop JO17-4 13:00   9-0
C 36864 5e klasse 14 Geldrop JO17-5 - RKVVO JO17-3 15:00 Gert Jan van Tolij 4-3
C 67291 2e klasse 12 Geldrop MO17-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-3 11:30  Jack Gijsberts 4-1
C 12201 2e divisie C MVV JO15-1 - Geldrop JO15-1 16:30 Sjef Jaminon 2-0
C 41424 3e klasse 10 UNA JO15-2G - Geldrop JO15-2 12:45 Jan van der Aa 1-0
V     Geldrop JO15-3 -        
C 101673 4e klasse 12 Geldrop JO15-4 - Spoord. Boys JO15-1 13:00 M. Boujaddaini 2-3
V     Geldrop JO15-5 -        
C 39713 5e klasse 15 Acht JO15-3 - Geldrop JO15-6 11:15 Youri van Kessel 8-0
C 43256 Hoofdklasse I Geldrop JO13-1 - Brabantia JO13-1 11:30 Ed van Moorsel 3-5
C 93966 4e klasse 11 Geldrop JO13-2 - Reusel Sport/CoTrans JO13-2 11:30   2-11
C 46352 4e klasse 12 Geldrop JO13-3 - ZSC JO13-1 11:30  henk Thissen 2-4
C 46875 1e klasse 5 DVS JO12-1 - Geldrop JO12-1 10:30   4-5
C 93653 3e klasse 8 Riel JO12-1 - Geldrop JO12-2 09:30   9-3
C 48670 3e klasse 9 Geldrop JO12-3 - Nuenen JO12-2 11:30   11-1
C 47701 4e klasse 16 Woenselse Boys JO12-4 - Geldrop JO12-4 09:45   6-2
C 49018 Hoofdklasse 5 Sarto JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:00   2-3
C 98044 2e klasse 10 Bladella JO11-2 - Geldrop JO11-2 09:30 Jan Lavrijsen 4-6
C 52911 4e klasse 14 Geldrop JO11-3 - Brabantia JO11-3 10:00   4-2
C 101782 5e klasse 18 Geldrop JO11-4G - UNA JO11-4G 10:00   2-4
C 51940 5e klasse 19 Brabantia JO11-5 - Geldrop JO11-5 10:15 Nick Smits 3-6
C 55424 Hoofdklasse 4 Marvilde JO10-1 - Geldrop JO10-1 09:45 Toby Dagevos 7-7
C 54526 2e klasse 8 Geldrop JO10-2 - DVS JO10-2 10:00   14-2
C 56017 3e klasse 14 Maarheeze JO10-1 - Geldrop JO10-3 10:30   4-3
C 53438 3e klasse 12 Geldrop JO10-4 - DBS JO10-4 10:00   3-6
C 55582 4e klasse 22 Woenselse Boys JO10-2 - Geldrop JO10-5 08:30   4-6
C 59294 Hoofdklasse 5 Geldrop JO9-1 - RKVVO JO9-1 09:00   8-3
C 56634 1e klasse 7 Geldrop JO9-2 - Waalre JO9-1 09:00   4-2
C 60171 3e klasse 14 Geldrop JO9-3 - WODAN JO9-3 09:00   3-5
C 58398 4e klasse 14 Tongelre JO9-1 - Geldrop JO9-4 09:15   8-5
C 95675 5e klasse 23 Geldrop JO9-5 - DVS JO9-3 09:00   4-4
C 99325 1e klasse 4 Geldrop JO8-1 - ODC JO8-1 09:00   4-3
C 98491 2e klasse 8 Braakhuizen JO8-1 - Geldrop JO8-2 09:00   6-5
C 63178 3e klasse 15 Geldrop JO8-3 - EFC JO8-2G 09:00   13-1
C 101281 4e klasse 20 WODAN JO8-4 - Geldrop JO8-4G 09:00   1-14
C 64462 1e klasse 28 RPC JO7-1 - Geldrop JO7-1 09:00   0-1
V     Geldrop JO7-2 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 4 november 2018
C 34148 1e klasse D Geldrop 1 - Bekkerveld 1 14:30 Joost Bezemer 0-0
C 73155 Hoofdklasse A Geldrop 2 - SC 't Zand 2 11:00 Roy Manichand 2-2
C 86202 4e klasse 413 Geldrop 3 - EFC 4 10:30   2-1
C 91133 5e klasse 525 Geldrop 4 - Marvilde 4 10:30   1-2
C 82183 5e klasse 519 Nuenen 5 - Geldrop 5 10:00   1-1
C 87395 5e klasse 523 Geldrop 6 - Braakhuizen 4 12:30   2-2
V     Geldrop VR1 -        


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij