Weekprogramma 27 oktober t/m 2 november 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 27 oktober 2018
C 34525 1e klasse D SV Venray 1 - Geldrop 1 19:30   2-3 
C 62139 3e divisie C Geldrop JO19-1 - Nuenen JO19-1 15:00 Ahmed Chahid 2-3
V     Geldrop JO19-2 -        
C 33268 3e klasse 09 Geldrop JO19-3 - SBC JO19-2 15:00 Tom Dekkers 6-1
C 33238 4e klasse 15 Geldrop JO19-4 - UNA JO19-4G 13:00 Gert Jan van Tolij 4-6
C 66348 2e klasse 4 ST FC Eindhoven AV / RPC MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 15:35   0-4
C 11596 3e divisie C Nuenen JO17-1 - Geldrop JO17-1 13:45 Harald Ghijsen 3-0
C 35286 1e klasse 7 Geldrop JO17-2 - Braakhuizen JO17-1 15:00 Roy Manichand  
C 36234 3e klasse 11 EFC JO17-2 - Geldrop JO17-3 11:00   5-3
C 93943 4e klasse 11 Geldrop JO17-4 - FC Eindhoven AV JO17-2 15:00 Ed van Moorsel 0-5
C 37620 5e klasse 14 SBC JO17-3 - Geldrop JO17-5 15:15   2-0
C 67021 2e klasse 12 Dommelen MO17-1 - Geldrop MO17-1 11:30   0-5
C 12135 2e divisie C Geldrop JO15-1 - Gemert JO15-1 12:00 André Werrelmann 0-2
C 39784 3e klasse 10 Geldrop JO15-2 - SBC JO15-2G 13:00    
C 40823 4e klasse 13 Braakhuizen JO15-2 - Geldrop JO15-3 12:45   0-4
C 41064 4e klasse 12 EFC JO15-2 - Geldrop JO15-4 13:30   4-1
C 79970 5e klasse 16 Geldrop JO15-5 - WODAN JO15-3 13:00  M.Boujaddaini 2-1
V     Geldrop JO15-6 -        
C 43458 Hoofdklasse I FC Engelen JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:30   2-0
C 77284 4e klasse 11 Woenselse Boys JO13-1 - Geldrop JO13-2 11:30   7-0
C 46837 4e klasse 12 Maarheeze JO13-1 - Geldrop JO13-3 11:30   9-0
C 48905 1e klasse 5 Geldrop JO12-1 - Brabantia JO12-1 11:30   9-0
C 93652 3e klasse 8 Geldrop JO12-2 - Were Di JO12-2 11:30   4-2
C 48278 3e klasse 9 FC Eindhoven AV JO12-2 - Geldrop JO12-3 09:30   7-2
C 48926 4e klasse 16 Geldrop JO12-4 - Unitas'59 JO12-4 11:30   4-4
  51044 Hoofdklasse 5 Geldrop JO11-1 - Unitas'59 JO11-1 10:00   7-2
C 51920 2e klasse 10 Geldrop JO11-2 - DOSL JO11-1 10:00   5-4
C 51202 4e klasse 14 Woenselse Boys JO11-3 - Geldrop JO11-3 09:45   3-3
C 49171 5e klasse 18 Unitas'59 JO11-5 - Geldrop JO11-4G 10:00   6-0
C 50481 5e klasse 19 Geldrop JO11-5 - DBS JO11-5 10:00   4-2
C 98146 Hoofdklasse 4 Geldrop JO10-1 - FC Eindhoven AV JO10-1 10:00   12-4
C 55353 2e klasse 8 FC Eindhoven AV JO10-3 - Geldrop JO10-2 09:30   10-4
C 53368 3e klasse 14 Geldrop JO10-3 - SV Valkenswaard JO10-4 10:00   2-4
C 54816 3e klasse 12 Nuenen JO10-4 - Geldrop JO10-4 09:45   1-7
C 55557 4e klasse 22 Geldrop JO10-5 - Braakhuizen JO10-2 10:00   11-3
C 59598 Hoofdklasse 5 UNA JO9-1 - Geldrop JO9-1 10:00   3-8
C 59217 1e klasse 7 DVS JO9-1 - Geldrop JO9-2 09:30   6-4
C 58696 3e klasse 14 Brabantia JO9-2 - Geldrop JO9-3 10:15 Tommie van Bussel 5-2
C 60199 4e klasse 14 Geldrop JO9-4 - Best Vooruit JO9-4 09:00   4-11
C 58424 5e klasse 23 Rood Wit'67/Plus JO9-1G - Geldrop JO9-5 10:00   1-7
C 62283 1e klasse 4 Unitas'59 JO8-2 - Geldrop JO8-1 08:45   2-3
C 98513 2e klasse 8 Geldrop JO8-2 - Waalre JO8-1 09:00   6-7
C 105380 3e klasse 15 Geldrop JO8-3 - WODAN JO8-2 09:00   5-3
C 100119 4e klasse 20 Geldrop JO8-4G - Best Vooruit JO8-2 09:00   12-4
C 64607 1e klasse 28 Geldrop JO7-1 - DBS JO7-1 09:00    
V     Geldrop JO7-2 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 28 oktober 2018
V     Geldrop 1 -        
C 72929 Hoofdklasse A Baronie 2 - Geldrop 2 11:00 Wim Broekhoven  0-2
C 88337 4e klasse 413 Dommelen 4 - Geldrop 3 10:00    1-8
C 83322 5e klasse 525 Brabantia 6 - Geldrop 4 12:00    2-1
C 84927 5e klasse 519 Geldrop 5 - FC Cranendonck 4 12:30    3-2
C 82742 5e klasse 523 Woenselse Boys 4 - Geldrop 6 14:30 Ozden Bahceci  0-3
C 53786 7e klasse 1 FC Cranendonck VR2 - ST Geldrop/Braakhuizen VR1 10:00    0-10
Maandag 29 oktober 2018
C 50747 4e klasse 14 Geldrop JO11-3 - Nieuw Woensel JO11-1 19:00   2-6
B 103092 Groep 1 17 Geldrop JO10-1 - Unitas'59 JO10-1 18:30   6-6
Woensdag 31 oktober 2018
B 102944 Groep 1 08 RKSV Heeze JO12-1 - Geldrop JO12-1 18:30 Gespeeld in Geldrop!  3-2
C 50401 Hoofdklasse 5 Acht JO11-1 - Geldrop JO11-1 18:30    4-2
C 104054 3e klasse 12 Geldrop JO10-4 - SBC JO10-5 18:30    2-9


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij