Weekprogramma 8 t/m 14 september 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 8 september 2018
B 6058 Groep 1 L63 BSV Limburgia/Kamerl 1 - Geldrop 1 18:30 Johan Hodzelmans 2-2
B 4558 Groep 1 08 Braakhuizen JO19-1 - Geldrop JO19-1 14:30 Sterre Bijlsma 0-1
B 4500 Groep 5 01 Geldrop JO19-2 - OJC ROSMALEN JO19-3 15:00 Jan Veltman 0-2
B 4105 Groep 6 04 FC Cranendonck JO19-1 - Geldrop JO19-3 14:30   2-5
B 4467 Groep 6 19 Geldrop JO19-4 - RKSV Heeze JO19-2 15:00 Gert Jan van Tolij 2-6
B 17006 Groep 2 07 ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO19-1 15:00 Jorge Cruz 5-3
B 4600 Groep 1 19 Geldrop JO17-1 - SBC JO17-1 16:35 Jorge Cruz  
B 4739 Groep 1 21 FC Eindhoven JO17-1 - Geldrop JO17-2 16:35 LET OP: wordt gespeeld
in Geldrop! Ehv levert
scheidsrechter.
7-0
B 4703 Groep 5 45 Geldrop JO17-3 - Dommelen JO17-2 15:00 Harry Gruijters 2-4
B 5445 Groep 6 44 Nieuw Woensel JO17-1 - Geldrop JO17-4 13:30   3-0
B 4921 Groep 6 74 Geldrop JO17-5 - RPC JO17-3 15:00 Ed van Moorsel 3-1
B 17291 Groep 2 13 Geldrop MO17-1 - Nieuw Woensel MO17-1 11:30   2-0
B 6171 Groep 1 30 Nuenen JO15-2 - Geldrop JO15-1 12:15   0-0
B 6529 Groep 7 15 SJO Juventud JO15-1 - Geldrop JO15-2 12:30   0-6
B 5921 Groep 7 16 Geldrop JO15-3 - Unitas'59 JO15-4 13:00   3-2
B 5854 Groep 7 49 Geldrop JO15-4 - SV Valkenswaard JO15-5 13:00 Jack Gijsberts 15-1
B 6084 Groep 7 52 Geldrop JO15-5 - Nuenen JO15-5 13:00   1-4
V     Geldrop JO15-6 -        
B 7407 Groep 1 06 SBC JO13-1 - Geldrop JO13-1 11:45   3-1
B 7008 Groep 6 17 WODAN JO13-2 - Geldrop JO13-2 11:30   2-1
B 6973 Groep 6 58 DOSL JO13-1 - Geldrop JO13-3 12:45 Jan Hurkmans 9-2
B 8327 Groep 1 05 SBC JO12-1 - Geldrop JO12-1 11:45   4-1
B 8861 Groep 2 46 Geldrop JO12-2 - Braakhuizen JO12-1 10:00   1-18
B 8307 Groep 2 59 Geldrop JO12-3 - RKSV Heeze JO12-2G 11:30   10-4
B 8760 Groep 2 75 Unitas'59 JO12-5 - Geldrop JO12-4 11:15 Wouter Hasselaar 2-8
B 9803 Groep 1 11 Geldrop JO11-1 - Bladella JO11-1 10:00   6-2
B 10406 Groep 2 26 Braakhuizen JO11-1 - Geldrop JO11-2 10:00   6-0
B 10337 Groep 4 10 Geldrop JO11-3 - De Raven JO11-1G 10:00   7-4
V     Geldrop JO11-4G -        
B 10787 Groep 5 47 SBC JO11-4 - Geldrop JO11-5 10:15   13-1
B 12411 Groep 1 29 Geldrop JO10-1 - Nuenen JO10-1 10:00   4-2
B     Nuenen JO10-2 - GeldropJO10-2 09:45   3-5
B 12656 Groep 2 079 Geldrop JO10-3 - Woenselse Boys JO10-1 10:00   1-10
B 11486 Groep 2 080 Braakhuizen JO10-1 - Geldrop JO10-4 10:00   13-3
B 11697 Groep 2 107 Woenselse Boys JO10-2 - Geldrop JO10-5 08:30   6-7
B 15274 Groep 1 03 Geldrop JO9-1 - FC Eindhoven AV JO9-2 09:00   10-3
B 14177 Groep 1 12 Geldrop JO9-2 - DVS JO9-1 09:00   2-5
B 13374 Groep 3 42 Geldrop JO9-3 - Nuenen JO9-2 09:00   2-15
B 15317 Groep 4 23 EMK JO9-2 - Geldrop JO9-4 09:15   14-3
B 13821 Groep 5 47 SBC JO9-7 - Geldrop JO9-5 09:00   0-7
B 21645 Groep 1 01 Geldrop JO8-1 - WODAN JO8-1 09:00   3-6
B 15631 Groep 2 036 Nuenen JO8-3 - Geldrop JO8-2 08:45   1-11
B 15347 Groep 2 058 DOSL JO8-1 - Geldrop JO8-3 10:00   ?
B 21745 Groep 2 071 Geldrop JO8-4G - Wilhelmina Boys JO8-4 09:00   14-1
C 63868 1e klasse 28 DBS JO7-2 - Geldrop JO7-1 10:30   ??
C 64410 1e klasse 27 Geldrop JO7-2 - Oirschot V. JO7-1G 09:00    
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 9 september 2018
V     Geldrop 1 -        
B 2432 Groep 2 40 Geldrop 2 - Tongelre 1 14:30 Luuk Hendrix 10-0
B 18922 Groep 5 06 DOSL 2 - Geldrop 3 12:00 Leon Kissen 5-1
B 19969 Groep 6 53 Geldrop 4 - Nuenen 7 10:30   1-5
B 20128 Groep 6 30 Nuenen 6 - Geldrop 5 10:00   7-0
B 19402 Groep 6 20 Geldrop 6 - Brabantia 4 12:30   7-4
V     Geldrop VR1 -        
Dinsdag 11 september 2018
O     Geldrop 1 - Gemert 1 20:00   0-2
O     Gemert 2 - Geldrop 2 20:00    
Donderdag 13 september 2018
B 19460 Groep 6 30 Geldrop 5 - Braakhuizen 6 19:30   4-2
B 9555 Groep 5 45 DOSL JO11-2G - Geldrop JO11-4G 18:45    


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij