Weekprogramma 1 t/m 7 september 2018

Geschreven door Aad. Laatst bijgewerkt: .

  Nr Klasse Thuisteam - Uitteam Tijd Scheidsrechter Uitslag
Zaterdag 1 september 2018
O     Geldrop 1 - FC Eindhoven 1 11:00    
B 4362 Groep 1 08 Geldrop JO19-1 - RKSV Heeze JO19-1 15:00 Domien van Sambeeck  4-0
B 4469 Groep 5 01 Beerse Boys JO19-1 - Geldrop JO19-2 14:30 Theo van Woensel  3-1
B 3923 Groep 6 04 Geldrop JO19-3 - SJO Juventud JO19-2 15.00 Gert-Jan v. Gils??  
V     Geldrop JO19-4 -        
B 17016 Groep 2 07 Bergeijk MO19-1 - ST Geldrop/Braakhuizen MO19-1 13:00    
B 4893 Groep 1 19 BMC JO17-1 - Geldrop JO17-1 12:30    1-5
B 5548 Groep 1 21 Geldrop JO17-2 - SV Budel JO17-1 15:00  Gert-Jan v. Tolij  0-7
B 5525 Groep 5 45 Unitas'59 JO17-4 - Geldrop JO17-3 14:45 Hai Berden 4-2
B 5536 Groep 6 44 Geldrop JO17-4 - Nuenen JO17-7 15:00  Victor Fijneman  15-2
V     Geldrop JO17-5 -        
B 17156 Groep 2 13 SDO'39 MO17-1 - Geldrop MO17-1 11:30    4-8
B 6377 Groep 1 30 Geldrop JO15-1 - RPC JO15-1 12:00  Patrick Deenen  
B 6290 Groep 7 15 Geldrop JO15-2 - RKSV Heeze JO15-2 13:00  Jack Gijsberts  3-1
B 6374 Groep 7 16 Nieuw Woensel JO15-1 - Geldrop JO15-3 12:00    3-3
B 5981 Groep 7 49 RPC JO15-4 - Geldrop JO15-4 13:00    2-10
B 6560 Groep 7 52 Geldrop JO15-5 - EMK JO15-3 13:00 Let op dit was een uitwedstrijd
Scheidsrechter via EMK
 4-2
B 5735 Groep 7 75 Geldrop JO15-6 - SBC JO15-4 13:00  Henk Thissen  0-4
B 7424 Groep 1 06 Geldrop JO13-1 - Unitas'59 JO13-1 11:30 Ed van Moorsel  1-5
B 7435 Groep 6 17 Geldrop JO13-2 - RKSV Heeze JO13-2G 11:30  Jack Gijsberts  1-8
V     Geldrop JO13-3 -        
B 7966 Groep 1 05 Geldrop JO12-1 - Best Vooruit JO12-1 19:00

 verzet naar woensdag 5 sept.

19.00 uur

 
V     Geldrop JO12-2 -        
B 8430 Groep 2 59 Nuenen JO12-2 - Geldrop JO12-3 11:00    1-6
V     Geldrop JO12-4 -        
B 9063 Groep 1 11 SV Valkenswaard JO11-1 - Geldrop JO11-1 10:00    9-9
B 10482 Groep 2 26 Geldrop JO11-2 - Rood Wit V JO11-1 10:00    2-3
B 11079 Groep 4 10 Jong Brabant JO11-4 - Geldrop JO11-3 09:00    2-3
B 10297 Groep 5 45 Geldrop JO11-4G - Bladella JO11-4 10:00    3-5
B 9075 Groep 5 47 Geldrop JO11-5 - BMC JO11-3 10:00    1-1
B 12730 Groep 1 29 FC Eindhoven AV JO10-2 - Geldrop JO10-1 09:30   1-4
B 11950 Groep 2 017 Geldrop JO10-2G - SBC JO10-3G 10:00    11-2
B 11721 Groep 2 079 EMK JO10-1 - Geldrop JO10-3 10:15    5-5
B 12453 Groep 2 080 Geldrop JO10-4 - Nuenen JO10-4 09:00    7-1
B 11503 Groep 2 107 Geldrop JO10-5 - Braakhuizen JO10-2 09:00    11-4
B 14681 Groep 1 03 Nuenen JO9-1 - Geldrop JO9-1 08:45    3-6
B 14321 Groep 1 12 FC Eindhoven AV JO9-1 - Geldrop JO9-2 08:30    12-1
B 13126 Groep 3 42 Acht JO9-3 - Geldrop JO9-3 09:00 Vince Hendriks 4-1
B 13625 Groep 4 23 Geldrop JO9-4 - Nuenen JO9-3 09:00    
B 21681 Groep 5 47 Geldrop JO9-5 - RKVVO JO9-6M 09:00    16-2
  21642 Groep 1 01 Unitas'59 JO8-1 - Geldrop JO8-1 09:00    11-5
B 16436 Groep 2 036 Geldrop JO8-2 - Braakhuizen JO8-1 09:00   3-7
B 16903 Groep 2 058 Geldrop JO8-3 - SV Budel JO8-1 09:00   5-3
B 16849 Groep 2 071 EMK JO8-2G - Geldrop JO8-4G 09:15    2-3
V     Geldrop JO7-1 -        
V     Geldrop JO7-2 -        
Tr     Droppels -   09:00    
Zondag 2 september 2018
V     Geldrop 1 -        
B 2441 Groep 2 40 EMK 1 - Geldrop 2 14:30 Dyon Noppe  2-3
B 19697 Groep 5 06 Geldrop 3 - Braakhuizen 3 10:30    2-1
B 19909 Groep 6 53 Tongelre 3 - Geldrop 4 12:00    2-1
B 18914 Groep 6 30 Geldrop 5 - RKGSV 2 12:30    1-6
B 19998 Groep 6 20 Gestel 4 - Geldrop 6 12:00    5-1
V     Geldrop VR1 -        
Dinsdag 4 september 2018
B 5882 Groep 1 L63 Geldrop 1 - Rhode/Van Stiphout Bouw 1 20:00 Bjorn van Osch  3-0
O     Geldrop 2 - Geldrop 3 20:00    5-1
O     Geldrop 2 - Geldrop 3 20:00    5-1


Eerste kolom: C = Competitie, B = Beker, NC = NaCompetitie, T = Toernooi, O = Oefen, Tr = Training, V = Vrij

Kleurcodering: Normaal, Afgelast, Tijd gewijzigd, Vrij