Home
Voetbal.nl app
Programma
Heren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Veteranen1
Dames
Over meiden en damesvoetbal
Dames 1
Dames 2
MO17-1
MO13-1
Junioren
JO19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO19-4
JO18
JO18-1
JO17
JO17-1
JO17-2
JO16
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO16-4
JO15
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14
JO14-1
JO14-2
JO14-3
Pupillen
JO13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7
JO7-1
JO7-2
JO7-3
JO7-4
Droppels
Over V.V. Geldrop
Onze geschiedenis
Onderscheidingen
Lid worden
Documenten
Voordelen voor leden
Trainingsschema
Organisatie
Scheidsrechters V.V. Geldrop
Accommodatie
Kantine
Shop
Sponsoring
Sponsoring
Mogelijkheden
Onze sponsors
Contact
Home
Voetbal.nl app
Programma
Heren
+
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Veteranen1
Dames
+
Over meiden en damesvoetbal
Dames 1
Dames 2
MO17-1
MO13-1
Junioren
+
JO19
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO19-4
JO18
+
JO18-1
JO17
+
JO17-1
JO17-2
JO16
+
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO16-4
JO15
+
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO14
+
JO14-1
JO14-2
JO14-3
Pupillen
+
JO13
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO12
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7
+
JO7-1
JO7-2
JO7-3
JO7-4
Droppels
Over V.V. Geldrop
+
Onze geschiedenis
Onderscheidingen
Lid worden
Documenten
Voordelen voor leden
Trainingsschema
Organisatie
Scheidsrechters V.V. Geldrop
Accommodatie
Kantine
Shop
Sponsoring
+
Sponsoring
Mogelijkheden
Onze sponsors
Contact
Programma
Programma
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Niveau
Status
Details
30-03-2024 17:00
RKSV Nuenen 3
Geldrop 4
4e klasse 410
Te spelen
30-03-2024 17:00
RKGSV 3
Geldrop 10
6e klasse 646
Te spelen
30-03-2024 16:15
SV Unitas'59 11
Geldrop 11
6e klasse 648
Te spelen
30-03-2024 14:30
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO19-1
Geldrop JO19-4
3e klasse (3e fase) 06
Te spelen
30-03-2024 14:15
SV Unitas'59 JO19-4JM
Geldrop JO19-5
3e klasse (3e fase) 06
Te spelen
30-03-2024 15:00
Best Vooruit JO17-3
Geldrop JO17-1
3e klasse (3e fase) 13
Te spelen
30-03-2024 13:00
RPC JO16-1
Geldrop JO16-3
2e klasse (3e fase) 3
Te spelen
30-03-2024 11:30
Geldrop MO17-1
SV Valkenswaard MO17-1
2e klasse (3e fase) 18z
Te spelen
30-03-2024 11:30
Best Vooruit MO13-1
Geldrop MO13-1
2e klasse (3e fase) 17z
Te spelen
30-03-2024 11:30
Geldrop JO13-1
DVS JO13-1
Te spelen
01-04-2024 14:30
Geldrop 1
Zwaluw VFC 1
Mannen KNVB beker Amateurs 1/4 finales Groep 1 Kwart-Finale Standaardbeker Z1
Te spelen
01-04-2024 12:00
EMK 2
Geldrop 4
4e klasse 410
Te spelen
01-04-2024 12:00
Brabantia 6
Geldrop 5
5e klasse 520
Te spelen
01-04-2024 10:00
Geldrop 7
DBS 4
5e klasse 521
Te spelen
01-04-2024 10:30
Geldrop 11
Nederwetten 3
6e klasse 648
Te spelen
02-04-2024 19:30
Geldrop JO19-1
Woenselse Boys JO19-1
Hoofdklasse (3e fase) D
Te spelen
03-04-2024 19:15
Brabantia JO17-2
Geldrop JO17-1
3e klasse (3e fase) 13
Te spelen
06-04-2024 15:00
Geldrop JO19-1
Deurne JO19-1
Hoofdklasse (3e fase) D
Te spelen
06-04-2024 15:00
Blerick JO19-1
Geldrop JO19-2
Hoofdklasse (3e fase) F
Te spelen
06-04-2024 13:00
Geldrop JO19-3
DBS JO19-2
2e klasse (3e fase) 01
Te spelen
06-04-2024 14:15
SV Unitas'59 JO19-4JM
Geldrop JO19-4
3e klasse (3e fase) 06
Te spelen
06-04-2024 15:00
Geldrop JO19-5
Woenselse Boys JO19-2
3e klasse (3e fase) 06
Te spelen
06-04-2024 15:00
Geldrop JO17-1
SV Unitas'59 JO17-3
3e klasse (3e fase) 13
Te spelen
06-04-2024 15:00
Geldrop JO17-2
Mierlo Hout JO17-2
3e klasse (3e fase) 01
Te spelen
06-04-2024 13:00
UNA JO16-1
Geldrop JO16-1
Divisie 6 F
Te spelen
06-04-2024 11:30
Zwaluw VFC JO16-1
Geldrop JO16-2
2e klasse (3e fase) 9
Te spelen
06-04-2024 14:15
SV Unitas'59 JO16-3
Geldrop JO16-4
3e klasse (3e fase) 5
Te spelen
06-04-2024 13:00
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
Geldrop JO15-1
Divisie 6 G
Te spelen
06-04-2024 13:00
Geldrop JO15-3
Deurne JO15-2
3e klasse (3e fase) 14
Te spelen
06-04-2024 13:00
Geldrop JO14-1
Brabantia JO14-2
1e klasse (3e fase) 1
Te spelen
06-04-2024 11:30
OJC ROSMALEN MO15-1
Geldrop JO14-2
4e klasse (3e fase) 11
Te spelen
06-04-2024 14:30
Braakhuizen JO14-1
Geldrop JO14-3
4e klasse (3e fase) 16
Te spelen
06-04-2024 11:30
VOAB JO13-1
Geldrop JO13-1
Divisie 4 E
Te spelen
06-04-2024 11:30
Geldrop JO13-2
NWC JO13-2
2e klasse (3e fase) 09
Te spelen
06-04-2024 11:30
Geldrop JO13-3
Gemert JO13-3
3e klasse (3e fase) 01
Te spelen
06-04-2024 08:45
S.V. Brandevoort JO13-2
Geldrop JO13-4
3e klasse (3e fase) 04
Te spelen
06-04-2024 10:45
Stiphout Vooruit JO12-2
Geldrop JO12-1
Hoofdklasse (4e fase) 09
Te spelen
06-04-2024 11:30
Geldrop JO12-2
SBC JO12-2
2e klasse (4e fase) 06
Te spelen
06-04-2024 10:00
SJO Juventud JO12-1
Geldrop JO12-3JM
4e klasse (4e fase) 21
Te spelen
06-04-2024 11:30
Geldrop JO12-4
DVS JO12-2JM
3e klasse (4e fase) 06
Te spelen
06-04-2024 11:30
Geldrop JO12-5
Sparta'25 JO12-2JM
3e klasse (4e fase) 14
Te spelen
06-04-2024 11:30
RKVVO JO11-1
Geldrop JO11-1
Hoofdklasse (4e fase) 03
Te spelen
06-04-2024 10:00
Geldrop JO11-2JM
DBS JO11-2
2e klasse (4e fase) 29
Te spelen
06-04-2024 10:00
Geldrop JO11-3
RPC JO11-5
3e klasse (4e fase) 42
Te spelen
06-04-2024 08:30
S.V. Brandevoort JO11-1
Geldrop JO11-4JM
2e klasse (4e fase) 31
Te spelen
06-04-2024 09:45
RKSV Nuenen MO11-1
Geldrop JO11-5
5e klasse (4e fase) 14
Te spelen
06-04-2024 10:00
Geldrop JO10-1
Stiphout Vooruit JO10-1
1e klasse (4e fase) 10
Te spelen
06-04-2024 09:30
DVS JO10-2
Geldrop JO10-2
2e klasse (4e fase) 26
Te spelen
06-04-2024 10:00
Geldrop JO10-3JM
Mierlo Hout JO10-3
4e klasse (4e fase) 33
Te spelen
06-04-2024 10:00
Mierlo Hout JO10-4
Geldrop JO10-4
5e klasse (4e fase) 46
Te spelen
06-04-2024 08:45
Geldrop JO9-1
Mierlo Hout JO9-1
Hoofdklasse (4e fase) 5
Te spelen
06-04-2024 09:30
Mifano JO9-1JM
Geldrop JO9-2
2e klasse (4e fase) 06
Te spelen
06-04-2024 08:45
Geldrop JO9-3
Mierlo Hout JO9-3
4e klasse (4e fase) 31
Te spelen
06-04-2024 08:45
Geldrop JO9-4
Mifano JO9-5
4e klasse (4e fase) 54
Te spelen
06-04-2024 09:00
RPC JO9-5
Geldrop JO9-5
5e klasse (4e fase) 39
Te spelen
06-04-2024 09:30
Mifano JO9-3
Geldrop JO9-6
3e klasse (4e fase) 29
Te spelen
06-04-2024 08:30
Mierlo Hout JO8-2
Geldrop JO8-1
1e klasse (4e fase) 11
Te spelen
06-04-2024 08:30
SV De Braak JO8-3
Geldrop JO8-2
2e klasse (4e fase) 26
Te spelen
06-04-2024 08:45
Geldrop JO8-3JM
Woenselse Boys JO8-3
3e klasse (4e fase) 19
Te spelen
06-04-2024 08:45
Geldrop JO8-4
S.V. Brandevoort JO8-6
5e klasse (4e fase) 24
Te spelen
06-04-2024 08:45
Geldrop JO7-1JM
RPC JO7-3
1e klasse (4e fase) 29
Te spelen
06-04-2024 09:05
SV Unitas'59 JO7-4
Geldrop JO7-1JM
1e klasse (4e fase) 29
Te spelen
06-04-2024 09:25
Geldrop JO7-1JM
S.V. Tongelre JO7-1JM
1e klasse (4e fase) 29
Te spelen
06-04-2024 09:00
RKSV Nuenen JO7-4
Geldrop JO7-2JM
1e klasse (4e fase) 45
Te spelen
06-04-2024 09:20
Geldrop JO7-2JM
Stiphout Vooruit JO7-2
1e klasse (4e fase) 45
Te spelen
06-04-2024 09:40
SV Unitas'59 JO7-6
Geldrop JO7-2JM
1e klasse (4e fase) 45
Te spelen
06-04-2024 09:30
DOSL JO7-2
Geldrop JO7-3
2e klasse (4e fase) 43
Te spelen
06-04-2024 09:50
Deurne JO7-4
Geldrop JO7-3
2e klasse (4e fase) 43
Te spelen
06-04-2024 10:10
Geldrop JO7-3
RPC JO7-6
2e klasse (4e fase) 43
Te spelen
06-04-2024 09:00
Oirschot Vooruit JO7-4
Geldrop JO7-4JM
1e klasse (4e fase) 53
Te spelen
06-04-2024 09:20
SV Unitas'59 JO7-2
Geldrop JO7-4JM
1e klasse (4e fase) 53
Te spelen
06-04-2024 09:40
Geldrop JO7-4JM
UNA JO7-3
1e klasse (4e fase) 53
Te spelen
06-04-2024 08:50
Geldrop JO7-5
Mierlo Hout JO7-2
1e klasse (4e fase) 41
Te spelen
06-04-2024 09:10
SV Unitas'59 JO7-8JM
Geldrop JO7-5
1e klasse (4e fase) 41
Te spelen
06-04-2024 09:00
Geldrop JO7-6
RKSV Nuenen JO7-1
2e klasse (4e fase) 07
Te spelen
06-04-2024 09:20
Geldrop JO7-6
S.V. Tongelre JO7-3
2e klasse (4e fase) 07
Te spelen
06-04-2024 09:40
Braakhuizen JO7-2JM
Geldrop JO7-6
2e klasse (4e fase) 07
Te spelen
06-04-2024 11:30
Geldrop MO17-1
SV Budel MO17-2
2e klasse (3e fase) 18z
Te spelen
06-04-2024 10:15
EMK MO13-1
Geldrop MO13-1
2e klasse (3e fase) 17z
Te spelen
07-04-2024 14:30
Geldrop 1
De Valk 1
2e klasse D
Te spelen
07-04-2024 11:30
Geldrop 2
Sarto 2
Hoofdklasse HFK
Te spelen
07-04-2024 12:00
Hapert 2
Geldrop 3
3e klasse 304
Te spelen
07-04-2024 09:30
Geldrop 4
EMK 2
4e klasse 410
Te spelen
07-04-2024 10:00
RKSV Nuenen 5
Geldrop 5
5e klasse 520
Te spelen
07-04-2024 11:30
Geldrop 6
Dommelen 5
5e klasse 519
Te spelen
07-04-2024 13:45
Geldrop 7
Nieuw Woensel 6
5e klasse 521
Te spelen
07-04-2024 11:30
Geldrop 8
SV Unitas'59 8
6e klasse 649
Te spelen
07-04-2024 10:00
S.V. Tongelre 5
Geldrop 9
6e klasse 644
Te spelen
07-04-2024 09:30
Geldrop 10
RPC 7
6e klasse 646
Te spelen
07-04-2024 12:00
Nieuw Woensel 10
Geldrop 11
6e klasse 648
Te spelen
07-04-2024 10:00
Woenselse Boys 8
Geldrop 12
6e klasse 645
Te spelen
07-04-2024 10:00
Hapert VR2
Geldrop VR1
3e klasse C
Te spelen
07-04-2024 12:15
Nederwetten VR1
Geldrop VR2
5e klasse 3
Te spelen
08-04-2024 19:30
Stiphout Vooruit JO15-1
Geldrop JO15-2
1e klasse (3e fase) 03
Te spelen
13-04-2024 15:00
Mierlo Hout JO19-1
Geldrop JO19-1
Hoofdklasse (3e fase) D
Te spelen
13-04-2024 15:00
Geldrop JO19-2
SV Budel JO19-1
Hoofdklasse (3e fase) F
Te spelen
13-04-2024 15:00
ZSV JO19-1
Geldrop JO19-3
2e klasse (3e fase) 01
Te spelen
13-04-2024 15:00
Geldrop JO19-4
Riethoven JO19-1
3e klasse (3e fase) 06
Te spelen
13-04-2024 14:30
SJVV JO19-1
Geldrop JO19-5
3e klasse (3e fase) 06
Te spelen
13-04-2024 11:45
S.V. Brandevoort JO17-3
Geldrop JO17-1
3e klasse (3e fase) 13
Te spelen